ابوالقاسم پور: برانکو اگر دوباره بازگردد موفق نمی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1239 ] - چهارشنبه, 17 مهر 1398

ابوالقاسم پور: برانکو اگر دوباره بازگردد موفق نمی شود

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد اگر برانکو ایوانکوویچ بار دیگر به این تیم بازگردد موفقیت های گذشته اش را تکرار نخواهد کرد. بهنام ابوالقاسم پور در گفت ... 4 out of 5 based on 8 ratings.
ابوالقاسم پور: برانکو اگر دوباره بازگردد موفق نمی شود

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد اگر برانکو ایوانکوویچ بار دیگر به این تیم بازگردد موفقیت های گذشته اش را تکرار نخواهد کرد. بهنام ابوالقاسم پور در گفت ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد اگر برانکو ایوانکوویچ بار دیگر به این تیم بازگردد موفقیت های گذشته اش را تکرار نخواهد کرد.

بهنام ابوالقاسم پور در گفت و گویی درباره وضعیت تیم پرسپولیس و انتقادهایی که نسبت به نتایج این تیم مطرح می شود، اظهار داشت: پرسپولیس یک تمام کننده خوب ندارد. سبک بازی پرسپولیس کمی تغییر کرده و سرعتی تر شده است، اما همان طور که گفتم این تیم مهاجم گلزن ندارد و این کارش را سخت می کند. به نظرم هنوز کالدرون ترکیب ایده آل و اصلی تیم را پیدا نکرده است.

وی افزود: با توجه به اینکه کامیابی نیا هم مصدوم است، هنوز هافبک های پرسپولیس انسجام سال های گذشته را ندارد. البته غیبت سیدجلال حسینی هم یکی دیگر از ضعف های پرسپولیس است. با اینکه می گویند او مصدوم است، ولی من بعید می دانم مشکلی داشته باشد.

بازیکن پیشین تیم پرسپولیس در مورد انتقادهایی که از کالدرون می شود، گفت: کالدرون مربی خوبی است. این مربی تازه پنج شش بازی در تیم بوده است و باید به او فرصت داد. کالدرون مربی بزرگ و بازیکن تیم ملی آرژانتین بوده است، اما سطح توقع تمام هواداران با توجه به اینکه برانکو چندین جام آورده، بالا رفته است.

«برخی ها معتقدند باید برانکو دوباره به پرسپولیس بازگردد»، ابوالقاسم پور در واکنش به طرح این موضوع خاطرنشان کرد: من زیاد به برانکو فکر نمی کنم. به نظرم او  اگر هم برگردد، موفق نمی شود و دیگر توفیق چندانی نخواهد داشت. برانکو برای پرسپولیس مربی خوبی بود، اما با شرایط بدی از این تیم جدا شد و دیگر در پرسپولیس موفق نمی شود.

وی درباره جونیور براندائو و عملکرد این بازیکن در تیم پرسپولیس بیان کرد: واقعاً من نمی دانم روی چه حسابی این بازیکن را جذب کرده اند. در لیگ ما بازیکنان بسیار بهتری از براندائو بازی می کنند. ما باید یک بازیکن خارجی بیاوریم که یک سر و گردن از علیپور و دیگر مهاجمان لیگ بالاتر باشد. به نظرم مسئولان پرسپولیس عجولانه و فقط به خاطر اینکه جلوی انتقادها را بگیرند، این بازیکن را آوردند. نمی دانم دلال این بازیکن کیست، اما فکر می کنم قراردادش 400 یا 500 هزار دلار باشد. به عقیده من 100 هزار دلار هم زیادش است! قطعاً همین پول را به دیگر بچه ها می دادند و هر بازی 10 نفره بازی می کردند، بهتر بود!

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا به نظرش این تیم در ادامه لیگ با کالدرون موفق خواهد شد یا خیر؟»، اظهار کرد: به نظرم پرسپولیس اگر فکری برای گلزنی خود نکند، روزهای سختی در پیش خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن