کلینیک پرسپولیس احیا می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1128 ] - پنجشنبه, 18 مهر 1398

کلینیک پرسپولیس احیا می شود

10 سال قبل پرسپولیس صاحب کلینیکی کوچک در محل ساختمان این باشگاه شد اما در دوران مدیریت محمد رویانیان ساختمانی در کنج محوطه ورزشگاه درفشی فر که قبل از آن مرغدا... 5 out of 5 based on 5 ratings.
کلینیک پرسپولیس احیا می شود

10 سال قبل پرسپولیس صاحب کلینیکی کوچک در محل ساختمان این باشگاه شد اما در دوران مدیریت محمد رویانیان ساختمانی در کنج محوطه ورزشگاه درفشی فر که قبل از آن مرغدا...

ارتش سرخ دات كام :

10 سال قبل پرسپولیس صاحب کلینیکی کوچک در محل ساختمان این باشگاه شد اما در دوران مدیریت محمد رویانیان ساختمانی در کنج محوطه ورزشگاه درفشی فر که قبل از آن مرغدانی بود تبدیل به کلینیکی مجهز شد. در این کلینیک که دستگاه ها و امکانات بسیاری داشت و مورد توجه ناظران ای اف سی هم قرار گرفت، به پیشکسوتان و خانواده پرسپولیس، جدا از تیم بزرگسالان و بازیکنانش خدمات پزشکی ارائه می شد.

کلینیک پرسپولیس در کنار مجموعه درفشی فر، این باشگاه را شبیه به باشگاه های بزرگ اروپایی کرده بود اما در دوره مدیریت علی اکبر طاهری بین دکتر سودی و مدیریت باشگاه اختلافاتی به وجود آمد که منجر به تعطیلی کلینیک شد.

ساختمان این کلینیک مدتی به یک بخش خصوصی اجاره داده شد و به عنوان آتلیه عکاسی فعالیت کرد اما باشگاه یک سال قبل در دوران مدیریت گرشاسبی درصدد مزایده این کلینیک و امکانات آن برآمد. مهرماه سال گذشته باشگاه اطلاعیه مزایده کلینیک و امکاناتش را رسماً منتشر کرد اما همان زمان دکتر سودی مسئول کلینیک اعلام کرد بخشی از امکانات و دستگاه های موجود در آن ساختمان متعلق به اوست و باشگاه نمی تواند این کلینیک را به مزایده بگذارد.

ماجرای این کلینیک و مزایده اش در یک سال اخیر مغفول مانده بود تا اینکه انصاری فرد تصمیم گرفت دوباره آن را با کمک داریوش سودی احیا کند. سودی که در دوران مدیریت عباس انصاری فرد طرح بیمارستان پرسپولیس را پیاده کرده و امکانات هتل بیمارستان گاندی را در اختیار باشگاه پرسپولیس در آورده بود، دوباره مأمور شده تا این کلینیک را احیا کند اما خودش می گوید: «من تازه حکم گرفته ام و هنوز از وضعیت کلینیک و دانشگاه خبر ندارم. اجازه بدهید به وضعیت آنجا سرکشی کنم و بعد از آن گزارش خواهم داد که کلینیک در چه مرحله ای است و چه اقداماتی باید صورت بگیرد تا دوباره احیا و قابل بهره برداری شود.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن