قرار و مدار با علیپور؛ اول 8 گل بعد تمدید!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1810 ] - جمعه, 19 مهر 1398

قرار و مدار با علیپور؛ اول 8 گل بعد تمدید!

یکی از دغدغه های باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل جاری تمدید قرارداد با علی علیپور بوده است که در پایان لیگ نوزدهم قراردادش با این تیم به اتمام می رسد. مهاجم اول... 5 out of 5 based on 6 ratings.
قرار و مدار با علیپور؛ اول 8 گل بعد تمدید!

یکی از دغدغه های باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل جاری تمدید قرارداد با علی علیپور بوده است که در پایان لیگ نوزدهم قراردادش با این تیم به اتمام می رسد. مهاجم اول...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از دغدغه های باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل جاری تمدید قرارداد با علی علیپور بوده است که در پایان لیگ نوزدهم قراردادش با این تیم به اتمام می رسد. 

مهاجم اول پرسپولیس پیشنهاداتی از یونان و بلژیک داشت که با مخالفت باشگاه روبه رو شد و... ایرج عرب رفت و محمدحسن انصاری فرد جانشین او شد. مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس نیز مدت هاست خواهان تمدید قرارداد علی علیپور است و از این رو این بازیکن روز چهارشنبه هفته گذشته دیداری با محمدحسن انصاری فرد داشت. 

در این نشست طرفین صحبت ها و نظرات یکدیگر را شنیدند و قرار شد تا اطلاع ثانوی صحبتی در مورد تمدید قرارداد انجام ندهند. گویا علیپور جهت تمدید قرارداد با پرسپولیس خواستار زمان بیشتری برای فکر کردن شده و به این خاطر تمدید قراردادش را به آینده موکول کرده است، اما اصل ماجرا به محمدحسن انصاری فرد برمی گردد.

مدیرعامل جدید پرسپولیس که در دهه 60 بازیکن این تیم بوده و در سال 1366 بهترین بازیکن جام باشگاه های تهران هم شده است به خوبی شرایط یک فوتبالیست را درک می کند. 

انصاری فرد می داند مهاجم اول تیمش به خاطر گل نزدن به شدت تحت فشار است و باید فشار های اضافی را از روی دوش او برداشت. شنیدیم مدیر عامل پرسپولیس در آخرین گفت وگوی خود با علی علیپور با یک کار روحی و روانی به او گفته است: «فکرت را مشغول قرارداد و تمدید و این حرف ها نکن. تا اطلاع ثانوی فقط به تمرین، مسابقه و گلزنی فکر کن و تمرکزت را با مسائل دیگر به هم نزن. الان هم برو تا نیم فصل 7 یا 8 گل برای ما بزن و بعد می نشینیم و درباره قراردادت صحبت می کنیم و...» ظاهراً همین صحبت ها باعث شده است علی علیپور با آرامش و روحیه بهتری به تعطیلات برود و حالا برای شروع لیگ و گلزنی لحظه شماری می کند. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود از گروه میشود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 4 اسفند 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن