head_1xbet

قرار و مدار با علیپور؛ اول 8 گل بعد تمدید!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1709 ] - 6 روز پیش

قرار و مدار با علیپور؛ اول 8 گل بعد تمدید!

یکی از دغدغه های باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل جاری تمدید قرارداد با علی علیپور بوده است که در پایان لیگ نوزدهم قراردادش با این تیم به اتمام می رسد. مهاجم اول... 5 out of 5 based on 6 ratings.
قرار و مدار با علیپور؛ اول 8 گل بعد تمدید!

یکی از دغدغه های باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل جاری تمدید قرارداد با علی علیپور بوده است که در پایان لیگ نوزدهم قراردادش با این تیم به اتمام می رسد. مهاجم اول...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از دغدغه های باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل جاری تمدید قرارداد با علی علیپور بوده است که در پایان لیگ نوزدهم قراردادش با این تیم به اتمام می رسد. 

مهاجم اول پرسپولیس پیشنهاداتی از یونان و بلژیک داشت که با مخالفت باشگاه روبه رو شد و... ایرج عرب رفت و محمدحسن انصاری فرد جانشین او شد. مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس نیز مدت هاست خواهان تمدید قرارداد علی علیپور است و از این رو این بازیکن روز چهارشنبه هفته گذشته دیداری با محمدحسن انصاری فرد داشت. 

در این نشست طرفین صحبت ها و نظرات یکدیگر را شنیدند و قرار شد تا اطلاع ثانوی صحبتی در مورد تمدید قرارداد انجام ندهند. گویا علیپور جهت تمدید قرارداد با پرسپولیس خواستار زمان بیشتری برای فکر کردن شده و به این خاطر تمدید قراردادش را به آینده موکول کرده است، اما اصل ماجرا به محمدحسن انصاری فرد برمی گردد.

مدیرعامل جدید پرسپولیس که در دهه 60 بازیکن این تیم بوده و در سال 1366 بهترین بازیکن جام باشگاه های تهران هم شده است به خوبی شرایط یک فوتبالیست را درک می کند. 

انصاری فرد می داند مهاجم اول تیمش به خاطر گل نزدن به شدت تحت فشار است و باید فشار های اضافی را از روی دوش او برداشت. شنیدیم مدیر عامل پرسپولیس در آخرین گفت وگوی خود با علی علیپور با یک کار روحی و روانی به او گفته است: «فکرت را مشغول قرارداد و تمدید و این حرف ها نکن. تا اطلاع ثانوی فقط به تمرین، مسابقه و گلزنی فکر کن و تمرکزت را با مسائل دیگر به هم نزن. الان هم برو تا نیم فصل 7 یا 8 گل برای ما بزن و بعد می نشینیم و درباره قراردادت صحبت می کنیم و...» ظاهراً همین صحبت ها باعث شده است علی علیپور با آرامش و روحیه بهتری به تعطیلات برود و حالا برای شروع لیگ و گلزنی لحظه شماری می کند. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن