جمله ویژه کالدرون که می تواند علیپور را بیدار کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1671 ] - شنبه, 20 مهر 1398

جمله ویژه کالدرون که می تواند علیپور را بیدار کند

با وجود اینکه علی علیپور نمایش قابل قبولی در دیدار با شهر خودرو داشت هنوز و در 6 مسابقه ای که به صورت کامل در زمین بوده موفق به گلزنی نشده که این برای خود علی... 5 out of 5 based on 6 ratings.
جمله ویژه کالدرون که می تواند علیپور را بیدار کند

با وجود اینکه علی علیپور نمایش قابل قبولی در دیدار با شهر خودرو داشت هنوز و در 6 مسابقه ای که به صورت کامل در زمین بوده موفق به گلزنی نشده که این برای خود علی...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود اینکه علی علیپور نمایش قابل قبولی در دیدار با شهر خودرو داشت هنوز و در 6 مسابقه ای که به صورت کامل در زمین بوده موفق به گلزنی نشده که این برای خود علیپور و پرسپولیس نکته ای منفی به حساب می آید.

در عین حال جالب است که کالدرون در مصاحبه اخیرش با اشاره به نمایش مثبت علیپور در مشهد و رضایت از عملکردش جمله ویژه ای درباره مهاجم اصلی خود به کار برده که می تواند باعث تحرک و انگیزه ای دوچندان برای مهاجم قائمشهری سرخ ها شود.

کالدرون وقتی درباره علیپور صحبت می کرد به این جمله اشاره داشت که اولویت در حال حاضر گلزنی اوست چرا که علیپور مهم ترین بازیکن تیمش به حساب می آید. بله، مهم ترین بازیکن. این همان عبارتی است که می تواند باعث اتفاقاتی تازه و خوب برای علی علیپور شود. مهاجمی که هر چند موقعیت برایش نمی سازند یا کم می سازند اما خودش هم افت کرده و شرایط فصل قبل یا قبل ترش را ندارد.

شاید از دقایقی که علیپور در شش بازی گذشته به میدان رفته و یکی از معدود بازیکنان ثابت تیم کالدرون بوده بتوان به اهمیت این بازیکن نزد سرمربی آرژانتینی پی برد اما این جمله کالدرون می تواند تأثیر شگرفی روی آقای گل سابق سرخ ها بگذارد و بیدارش کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما فدراسیون قانون 3-0 کردن بازی به نفع پرسپولیس را اجرا می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن