تلاش باشگاه برای احیای دانشگاه پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 576 ] - شنبه, 20 مهر 1398

تلاش باشگاه برای احیای دانشگاه پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز به دانشگاه این باشگاه رفت. محمدحسن انصاری فرد صبح امروز در مرکز علمی کاربردی این باشگاه حضور پیدا کرد و ضمن دیدار با دانشجویان ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تلاش باشگاه برای احیای دانشگاه پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز به دانشگاه این باشگاه رفت. محمدحسن انصاری فرد صبح امروز در مرکز علمی کاربردی این باشگاه حضور پیدا کرد و ضمن دیدار با دانشجویان ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز به دانشگاه این باشگاه رفت.

محمدحسن انصاری فرد صبح امروز در مرکز علمی کاربردی این باشگاه حضور پیدا کرد و ضمن دیدار با دانشجویان و بخش های مختلف این دانشگاه، با مسئولان مربوطه هم به صحبت پرداخت.

چند روز قبل بود که داریوش سودی به عنوان مشاور عالی در امور آموزشی و پژوهشی و پزشکی انصاری فرد انتخاب شد وقرار است او به زودی کار خود را در دانشگاه آغاز کند. این در حالی است که دانشگاه پرسپولیس نسبت به سال های قبل حال و روز خوبی ندارد.

این دانشگاه در زمان مدیرعاملی محمد رویانیان تشکیل شد و حدود 20 رشته و 1600 دانشجو را در خود جای داده بود. در این دانشگاه رشته های ورزشی خاص ورزشی تدریس می شد اما با تغییرات مدیریتی که در پرسپولیس رخ داد این دانشگاه هم رو به زوال رفت.

در حالی که این دانشگاه با درآمدی که از دانشجویان خود داشت به صورت خودکفا اداره می شد حالا به روزی دچار شده که حقوق کارمندان و پرسنل این دانشگاه، را  باشگاه پرسپولیس تامین می کند. تعداد دانشجویان به حدود 300 نفر کاهش داشته و الان دانشگاه پرسپولیس فقط در چند رشته محدود فعالیت می کند.

ایرج عرب مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به دلیل زیان ده بودن این دانشگاه قصد انحلال و یا واگذاری آن به بخش های دیگر را داشت و حالا انصاری فرد قصد دارد یک بار دیگر این دانشگاه را احیا کند و به همین خاطر سودی که از چهره های دانشگاهی است را دوباره به پرسپولیس آورده و می خواهد این دانشگاه باز هم فعالیت خود را همچون گذشته ادامه دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن