head_1xbet

تلاش باشگاه برای احیای دانشگاه پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 542 ] - 7 روز پیش

تلاش باشگاه برای احیای دانشگاه پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز به دانشگاه این باشگاه رفت. محمدحسن انصاری فرد صبح امروز در مرکز علمی کاربردی این باشگاه حضور پیدا کرد و ضمن دیدار با دانشجویان ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تلاش باشگاه برای احیای دانشگاه پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز به دانشگاه این باشگاه رفت. محمدحسن انصاری فرد صبح امروز در مرکز علمی کاربردی این باشگاه حضور پیدا کرد و ضمن دیدار با دانشجویان ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز به دانشگاه این باشگاه رفت.

محمدحسن انصاری فرد صبح امروز در مرکز علمی کاربردی این باشگاه حضور پیدا کرد و ضمن دیدار با دانشجویان و بخش های مختلف این دانشگاه، با مسئولان مربوطه هم به صحبت پرداخت.

چند روز قبل بود که داریوش سودی به عنوان مشاور عالی در امور آموزشی و پژوهشی و پزشکی انصاری فرد انتخاب شد وقرار است او به زودی کار خود را در دانشگاه آغاز کند. این در حالی است که دانشگاه پرسپولیس نسبت به سال های قبل حال و روز خوبی ندارد.

این دانشگاه در زمان مدیرعاملی محمد رویانیان تشکیل شد و حدود 20 رشته و 1600 دانشجو را در خود جای داده بود. در این دانشگاه رشته های ورزشی خاص ورزشی تدریس می شد اما با تغییرات مدیریتی که در پرسپولیس رخ داد این دانشگاه هم رو به زوال رفت.

در حالی که این دانشگاه با درآمدی که از دانشجویان خود داشت به صورت خودکفا اداره می شد حالا به روزی دچار شده که حقوق کارمندان و پرسنل این دانشگاه، را  باشگاه پرسپولیس تامین می کند. تعداد دانشجویان به حدود 300 نفر کاهش داشته و الان دانشگاه پرسپولیس فقط در چند رشته محدود فعالیت می کند.

ایرج عرب مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به دلیل زیان ده بودن این دانشگاه قصد انحلال و یا واگذاری آن به بخش های دیگر را داشت و حالا انصاری فرد قصد دارد یک بار دیگر این دانشگاه را احیا کند و به همین خاطر سودی که از چهره های دانشگاهی است را دوباره به پرسپولیس آورده و می خواهد این دانشگاه باز هم فعالیت خود را همچون گذشته ادامه دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن