انصاری فرد: هیات مدیره به دنبال احیای دانشگاه پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 726 ] - شنبه, 20 مهر 1398

انصاری فرد: هیات مدیره به دنبال احیای دانشگاه پرسپولیس است

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جریان بازدید امروز خود از مرکز علمی کاربردی پرسپولیس گفت: هیأت مدیره باشگاه مصمم به احیا و توسعه دوباره مرکز علمی کاربردی پرسپولی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
انصاری فرد: هیات مدیره به دنبال احیای دانشگاه پرسپولیس است

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جریان بازدید امروز خود از مرکز علمی کاربردی پرسپولیس گفت: هیأت مدیره باشگاه مصمم به احیا و توسعه دوباره مرکز علمی کاربردی پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جریان بازدید امروز خود از مرکز علمی کاربردی پرسپولیس گفت: هیأت مدیره باشگاه مصمم به احیا و توسعه دوباره مرکز علمی کاربردی پرسپولیس است و این مساله از آخرین توصیه های استاد کاشانی بود.

محمد حسن انصاری فرد امروز شنبه به اتفاق مشاور عالی خود در امور آموزشی، پژوهشی و پزشکی در مرکز علمی کاربردی پرسپولیس حضور پیدا کرد و از وضعیت و شرایط این مجموعه بازدید داشت.

داریوش سودی که از موسسین این مرکز به حساب می آید اما در سال های اخیر با آن همکاری نداشت، در این ارتباط گفت: شرایط دانشگاه پرسپولیس با زمانی که آن را ترک کردیم به کلی فرق کرده و وضعیت خوبی ندارد. مرکز طی چند سال به مرور زمان با مشکلات مختلفی روبرو شده و از شرایط قبلی خود فاصله گرفته است. در حال حاضر برای احیای آن به اقدام های اساسی و سریع نیاز است.

هیأت مدیره و مدیر عامل باشگاه در این ارتباط تصمیم های جدی دارند، به ویژه که یکی از آخرین توصیه های آقای کاشانی نیز بود. برای این منظور نسبت به من لطف داشتند و تلاش ما معطوف به این مساله خواهد بود که ساختارهای دانشگاه از قبیل بخش های مالی و آموزش مانند گذشته به شکل حرفه ای در آید و باز هم روند توسعه ای آن را از نظر علمی، کیفیت آموزش و کمیت های مختلف شاهد باشیم. البته شکی نیست که کار دشواری داریم ولی با اراده ای که به ویژه نزد هیأت مدیره و آقای انصاری فرد مدیر عامل وجود دارد، امکان پذیر خواهد بود.

در این ارتباط محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه نیز در گفت وگویی گفت: هدف از این حضور، بازدید و ارزیابی دقیق و میدانی از شرایط دانشگاه بود. گزارش های قبلی بررسی می شود و گزارش جدید به شکل دقیق تهیه خواهد شد. اوج گرفتن دوباره این مرکز علمی از اهداف ما و جزو خواسته ها و برنامه های هیأت مدیره است که روی آن تاکید داشته اند.

همچنین از آخرین توصیه های زنده یاد استاد جعفر کاشانی در آخرین جلسه ای که حضور داشتند، احیای این مرکز بود. ایشان تاکید داشتند اگر می گویند تیم باید باشگاه شود و برای رشد و پیشرفت، علم و دانش تحت هیچ شرایطی نباید تعطیل شود و این توصیه برای ما در حکم وصیت ایشان است.

ارتقای سطح علمی، ایجاد رشته های جدید و پذیرش دوباره دانشجو از برنامه هایی است که در اولویت قرار دارند و بخش آموزشی و پژوهشی باشگاه آن را پیگیری خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن