head_1xbet

آشوبی: کالدرون نباید باخت را به گردن بازیکنان بیندازد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 747 ] - 4 روز پیش

آشوبی: کالدرون نباید باخت را به گردن بازیکنان بیندازد

کارشناس فوتبال ایران گفت: کالدرون در تفکرات خودش و برنامه هایی که به تیم می دهد باید قویتر عمل کند. او نباید مشکلات را به گردن بازیکنان بیندازد. فرزاد آشوبی د... 5 out of 5 based on 4 ratings.
آشوبی: کالدرون نباید باخت را به گردن بازیکنان بیندازد

کارشناس فوتبال ایران گفت: کالدرون در تفکرات خودش و برنامه هایی که به تیم می دهد باید قویتر عمل کند. او نباید مشکلات را به گردن بازیکنان بیندازد. فرزاد آشوبی د...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس فوتبال ایران گفت: کالدرون در تفکرات خودش و برنامه هایی که به تیم می دهد باید قویتر عمل کند. او نباید مشکلات را به گردن بازیکنان بیندازد.

فرزاد آشوبی در گفتگویی در خصوص صحبت های گابریل کالدرون مبنی بر اینکه نباید تمام مشکلات پرسپولیس را گردن جونیور مهاجم برزیلی این تیم انداخت گفت: من فکر می کنم برای اینکه راجع به جونیور بخواهیم به جمع بندی برسیم باید به او فرصت بدهیم و حق با آقای کالدرون است اما درباره شیوه بازی های این تیم که منجر به سه شکست و سه پیروزی در شش بازی شده است باید سرمربی تیم فکری اساسی کند.

کارشناس فوتبال ایران درباره سیستم بازی پرسپولیس در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر افزود: درباره روش فنی آقای کالدرون باید بگویم بهتر است ایشان توپ را به زمین بازیکن نیندازد. تیمی که می خواهد به گل برسد باید ایده هایش را تبدیل به روش فنی قابل اطمینان کند تا بتواند موفق شود.

وی ادامه داد: من تنها یک بازی دیدم که این تیم ایده مشخص داشت. در بازی با شهر خودرو بود که پرسپولیس خوب بازی کرد اما برنامه ای در سیستم بازی اش وجود نداشت. کالدرون باید در همین چندماه فرصت پیدا می کرد و تیمش را می شناخت. کالدرون در تفکرات خودش و برنامه هایی که به تیم می دهد باید قویتر عمل کند.

آشوبی در خصوص شانس پرسپولیس برای ماندن در کورس قهرمانی افزود: پرسپولیس تیم بسیار خوبی دارد و کاملا هم توان تکرار قهرمانی های متوالی اش را دارد اما این موضوع برای موفقیت کافی نیست. کالدرون باید برنامه داشته باشد. پرسپولیس در بازی با شهر خودرو خیلی خوب ضد حمله می زد و توپ را با سرعت بسیار بالا از دفاع به حمله منتقل می کرد اما برنامه ای برای رسیدن به گل وجود نداشت. اگر آقای کالدرون بتواند ایده هایش را با برنامه فنی صحیح در زمین مسابقه پیاده کند می تواند تیم را به موفقیت برساند.

وی درباره بازی های پیش روی پرسپولیس در لیگ برتر یاداور شد: من معتقد نیستم که پرسپولیس فقط با مدعیان قهرمانی بازی کرده است. ضمن اینکه پرسپولیس در مقابل تیم هایی هم که مدعی نیستند با حداقل گل توانسته بازی ها را به نفع خودش تمام کند. این نشان می دهد پرسپولیس نیاز به تفکرات متفاوتی نسبت به وضعیت فعلی دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقاچرابایداستقلالی ها ترباره تیم مانظربدهند؟
  یه روز رهبری فردپاسی تیم ماراآنالیزمیکنه
  یه روزآشوبی استقلالی
  فقط مونده فرهادمجیدی درباره پرسپولیس نظرکارشناسی بده

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پیکان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00
شهرخودرو
شهرخودرو
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 12 مهر 1398 / ساعت : 18:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی عبدی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی عبدی1
2محمدحسین کنعانی زادگان1
3مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن