پروین: مگر می شود از شرایط پرسپولیس راضی باشم؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 898 ] - شنبه, 20 مهر 1398

پروین: مگر می شود از شرایط پرسپولیس راضی باشم؟

اسطوره فوتبال ایران ضمن ابراز امیدواری از نتیجه گیری تیم ملی، ناراحتی خود از وضعیت فعلی پرسپولیس را هم مطرح کرد. علی پروین، اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپو... 3 out of 5 based on 2 ratings.
پروین: مگر می شود از شرایط پرسپولیس راضی باشم؟

اسطوره فوتبال ایران ضمن ابراز امیدواری از نتیجه گیری تیم ملی، ناراحتی خود از وضعیت فعلی پرسپولیس را هم مطرح کرد. علی پروین، اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپو...

ارتش سرخ دات كام :

اسطوره فوتبال ایران ضمن ابراز امیدواری از نتیجه گیری تیم ملی، ناراحتی خود از وضعیت فعلی پرسپولیس را هم مطرح کرد.

علی پروین، اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس درباره دیدار اخیر تیم ملی مقابل کامبوج گفت: بازی تیم ملی را دیدم اما ما خودمان هم فکر کنم زمان قبل انقلاب بود که به پاکستان حدود یازده، دوازده تا زدیم. به نظرم یک بازی تمرینی و تدارکاتی برای ما بود. باید بچه های تیم، مربیان، تدارکات و همه دست به دست هم بدهند که انشاالله از این مرحله عبور کنیم. بازی بحرین مثلا سخت است و نباید فکر کنند شبیه کامبوج است. باید دست به دست هم بدهند که راحت به جام جهانی برویم. امیدوارم این راه ادامه داشته باشد و در باد این 14 گل نخوابند.

او افزود: نمی شود درباره بازی تیم ملی چیزی گفت. انقدر حریف ضعیف بود که نمی شد تشخیص بدهی بازی خوب است یا نه. آخر بازی هم بچه ها همه می خواستند خودشان گل بزنند. اما خب در مجموع خوب بود. وحشت خوبی را با این برد در آسیا انداختند.

پروین درباره حضور بانوان در استادیوم گفت: ما هزار بار گفتیم اگر خانم ها به ورزشگاه بیایند، یک مقدار فحاشی ها کم می شود. ضمن اینکه چند بار اگر بیایند، عادت می شود. یک استادیوم پاک و فرهنگسازی شده و تمیز ایجاد می شود. باید از همین خانم ها شروع کنیم. الان اکثر افراد می گویند ما بچه مان را هم نمی توانیم به استادیوم ببریم. باید فرهنگسازی کنیم که استادیوم ها پاک شود.

اسطوره پرسپولیس درباره شرایط فعلی این تیم هم اظهار داشت: مگر می شود با این شرایط از پرسپولیس راضی باشم؟ ولی انشاالله خوب می شود. آقای کالدرون هنوز شناخت کافی ندارد. انشاالله با آمدن آقای انصاری فرد همه چیز خوب می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن