کنعانی زادگان: اولین گل ملی ام را به مادرم تقدیم می کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 697 ] - شنبه, 20 مهر 1398
کنعانی زادگان: اولین گل ملی ام را به مادرم تقدیم می کنم

مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: فکر نمی کردم 14 گل به کامبوج بزنیم، ولی بچه ها آنقدر خوب کار کردند که توانستیم یک نتیجه تاریخی را رقم بزنیم. محمدحسین کنعانی زادگا...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: فکر نمی کردم 14 گل به کامبوج بزنیم، ولی بچه ها آنقدر خوب کار کردند که توانستیم یک نتیجه تاریخی را رقم بزنیم.
محمدحسین کنعانی زادگان بعد از فیکس شدن در تیم باشگاهی اش پرسپولیس در دومین دیدار تیم ملی مقابل کامبوج در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا و جام جهانی هم در ترکیب ثابت تیم ملی قرار گرفت و توانست اولین گل ملی اش را به ثمر برساند.

*بازی مقابل کامبوج چطور بود؟
نمایش بسیار خوبی داشتیم، چه هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و چه بینندگان تلویزیونی از بازی تیم ملی لذت بردند. خوشحالم با کسب این 3 امتیاز توانستیم صدرنشین گروه و یک قدم به صعود نزدیک شویم. به طور کلی دیداری خاص و ویژه بود.

*فکر می کردی با این نتیجه پیروز شوید؟
واقعیت این است که فکر نمی کردم 14 گل به کامبوج بزنیم، ولی بچه ها آنقدر خوب کار کردند که توانستیم یک نتیجه تاریخی را رقم بزنیم.

*در مورد حضور بانوان چه نظری داری؟
از اینکه آن ها توانستند به ورزشگاه بیایند و بازی تیم ملی کشورشان را از نزدیک نگاه کنند، خیلی خوشحالیم. امیدوارم در دیدار های آینده هم این اتفاق تکرار شود. خدا را شکر هیچ اتفاق بدی هم نیفتاد و همه چیز به خوبی پیش رفت.

*در بازی با کامبوج توانستی اولین گل ملی ات را به ثمر برسانی.
خدا را شکر، از گلزنی برای تیم ملی کشورم خیلی خوشحالم. بچه ها تلاش کردند و من زحمات آن ها را تبدیل به گل کردم. امیدوارم بتوانم در دیدار های آینده هم برای تیم ملی مثمرثمر باشم. راستش می خواستم از این فرصت استفاده کنم و اولین گل ملی ام را به مادرم تقدیم کنم.

*در این دیدار یک شوت قشنگ زدی که گلر حریف از زیر طاق بیرون کشید.
خب واقعیت این است در این دیدار فرصت برای جلو رفتن مدافعان بیشتر فراهم بود و می توانستم بیشتر پیش بروم. به همین خاطر فرصت گلزنی بیشتری فراهم شد. من هم روی آن ضربه شانسم را امتحان کردم، ولی با بدشانسی شوتم گل نشد.

*درخصوص شادی گل خاصی که انجام می دهی هم توضیح بده.
این خوشحالی من رقص مخصوص جنوبی هاست. من بچه شهرستان سربندر استان خوزستان هستم. سربندر تقریباً بین اهواز و آبادان است و مردم شهرم علاقه خاصی به این رقص دارند. من هم به همین خاطر این شادی گل را انجام می دهم.

*بازی با بحرین را چطور می بینی؟
قطعاً بحرین حریف سخت تری نسبت به کامبوج است. به خصوص اینکه آن ها در زمین خودشان بازی خواهند کرد. باید در این چند روز آینده به خوبی بحرین را آنالیز کنیم تا بتوانیم دست پر به ایران برگردیم.

*کار کردن با ویلموتس چطور است؟
ویلموتس مربی شناخته شده ای در فوتبال به حساب می آید و من در این مدت چیز های زیادی از او یاد گرفتم. امیدوارم با ویلموتس بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.

*بعد از گلت هم به سمتش رفتی.
باید بگویم از اعتماد ویلموتس خوشحالم. البته من بعد از گل با همه بازیکنان شادی کردم، ولی به سمت نیمکت هم آمدم تا از ویلموتس هم تشکر کنم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن