امیری: برای چهارمین قهرمانی باید از خودگذشتگی کنیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 820 ] - پنجشنبه, 2 آبان 1398

امیری: برای چهارمین قهرمانی باید از خودگذشتگی کنیم

هافبک پرسپولیس گفت: برای چهارمین قهرمانی پیاپی باید تلاش و از خود گذشتگی داشته باشیم و شرایط برابر برای رقابت تنها خواسته ما است. وحید امیری در گفتگویی اظهار ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
امیری: برای چهارمین قهرمانی باید از خودگذشتگی کنیم

هافبک پرسپولیس گفت: برای چهارمین قهرمانی پیاپی باید تلاش و از خود گذشتگی داشته باشیم و شرایط برابر برای رقابت تنها خواسته ما است. وحید امیری در گفتگویی اظهار ...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک پرسپولیس گفت: برای چهارمین قهرمانی پیاپی باید تلاش و از خود گذشتگی داشته باشیم و شرایط برابر برای رقابت تنها خواسته ما است.

وحید امیری در گفتگویی اظهار داشت: بازی سختی با پیکان داشتیم و باید سه امتیاز این بازی را می گرفتیم. رقبای ما هم این هفته امتیازهای کامل گرفتند و اگر به پیروزی نرسیده بودیم شرایط خیلی سخت می شد. آن چه بازی با پیکان را سخت تر کرد، عدم حضور هواداران بود وگرنه می شد بازی بهتری را انجام بدهیم. در حال حاضر همه تیم منسجم هستیم تا در بوشهر سه امتیاز دیگر بگیریم و امیدواریم هواداران بوشهری در آن جا ما را حمایت کنند.

وی درباره شرایطش در پرسپولیس پس از بازگشت دوباره ادامه داد: خدا را شکر، بعد از یک سال دوری، به تیمی برگشته ام که به آن تعلق دارم. بازی برای پرسپولیس افتخار است، هر چند بودن یا نبودن در ترکیب دغدغه من نیست بلکه اولویت با نتیجه گرفتن تیم است.

همه بچه ها به این دیدگاه رسیده اند و می دانند که رسیدن به 4 قهرمانی پیاپی در لیگ تاکنون اتفاق نیفتاده است و برای رسیدن به آن، تلاش زیاد و از خود گذشتگی لازم است. هواداران ما لایق بهترین ها هستند. آنها در گرما و سرما از تیم حمایت می کنند و ما خود را آماده می کنیم که هر لحظه، مربی صلاح بداند، بتوانیم کمک کنیم.

امیری در ادامه گفت: تمام آن چه می خواهیم این است که شرایط برابری برای تمام تیم ها وجود داشته باشد. خودم را مدیون کسی نمی کنم که بگویم در قضاوت داوران و احکام انضباطی عمدی وجود دارد. مثلا اگر داور اشتباه کند می گویم سهوی بوده است به هر حال انسان جایز الخطا است ولی می خواهیم دقت بیشتری صورت بگیرد. اگر حکمی صادر می شود شرایط برای همه تیم ها یکسان باشد. ما در دو بازی قبلی شجاع را نداشتیم ولی نفهمیدیم چرا این اتفاق افتاد. با تمام این اوصاف ما در چارچوب وظایف بازیکنان تلاش می کنیم کار خودمان را به بهترین شکل ممکن انجام بدهیم.

هافبک ملی پوش پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بسیاری باور دارند بازی های باقیمانده برای پرسپولیس، در نیم فصل اول آسانتر است، افزود: با دو سال تجربه ای که در پرسپولیس دارم، می گویم بازی آسان وجود ندارد. هواداران روی کاغذ یکسری حساب و کتاب ها دارند ولی شرایط در زمین فرق می کند. از هواداران می خواهیم هر جا که هستند برای بازی های ما در هر جای ایران برای حمایت بیایند و تمام تلاش خود را می کنیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  مرسی وحید
  خوشم میادکه ازقهرمانی چهارم حرف میزنه
  تااهداف بزرگ نداشته باشیم و.درباره اش حرف نزنیم بهش نمیرسیم
  آفرین به این روحیه

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن