head_1xbet

پرسپولیس و مسابقه ای که آسان نیست

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1038 ] - پنجشنبه, 2 آبان 1398
پرسپولیس و مسابقه ای که آسان نیست

شاهین شهرداری بوشهر- پرسپولیس. این بازی به ظاهر برای پرسپولیس بازی آسانی است، اما در عالم واقع یکی از بازی های سخت تیم خواهد بود. شاهین شهرداری بوشهر اگرچه در...

ارتش سرخ دات كام :

شاهین شهرداری بوشهر- پرسپولیس. این بازی به ظاهر برای پرسپولیس بازی آسانی است، اما در عالم واقع یکی از بازی های سخت تیم خواهد بود.

شاهین شهرداری بوشهر اگرچه در 7 بازی سپری شده بردی نداشته، اما این وضعیت نشان می دهد دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد و شاید همین موجب شود در بازی با پرسپولیس دست به یک نمایش انتحاری بزند. شاهین در دو بازی اخیر خود سایپا را با دو گل شکست داد و برابر نفت در مسجدسلیمان تنها یک گل خورد و این نشان می دهد تیم بعد از رفتن عبدا... ویسی در ساختار دفاعی شکل خوبی به خود گرفته است.

پرسپولیس برای بردن در این بازی باید تلاش کند و بازی ای از خود به نمایش بگذارد که با ایجاد موقعیت و فرصت طلبی همراه باشد در غیر این صورت شاهین تیمی نیست که برابر یک بازی معمولی پرسپولیس امتیاز بدهد. شاید در آستانه این بازی مربی جدیدی روی نیمکت تیم بنشیند و شوک جدیدی به تیم بدهد.

پرسپولیس همان تیم خوب فصل گذشته است و حتی چند بازیکن خوب هم به ترکیب تیم اضافه شدند، اما با این حال سبک بازی این تیم در فصل جاری به خوبی فصل گذشته نیست. شاید به این خاطر که تیم با اشتیاق و انگیزه فصل گذشته بازی نمی کند و در چنین تیمی باید به کالدرون ایراد گرفت. اوست که باید به تیم انگیزه دهد و تیمش را از نظر روحی و روانی به گونه ای آماده کند که بازی باکیفیتی برابر حریف به نمایش بگذارد.

پرسپولیس در این فصل از نظر سطح کیفی ضعیف تر به نسبت گذشته بازی می کند و همان طور که اشاره شد این به خاطر مسائل فنی نیست. چون همان بازیکنان خوب فصل گذشته در تیم حضور دارند و تازه تیم تقویت هم شده است. تیم از نظر روحی و روانی باید توسط کالدرون تقویت شود؛ و برای شاهین فرصت ها رو به پایان است. اگرچه به پایان بازی ها زمان زیادی باقی مانده، اما از یک جایی به بعد اختلاف امتیاز اینقدر زیاد می شود که دیگر تیم روحیه خود را برای جبران اختلاف از دست خواهد داد. شاهین تا جایی که دیر نشده باید به خود بیاید و برای امتیازات از دست رفته تلاش کند در غیر این صورت باید رفته رفته مهیای سقوط به رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    دوستان گویی فراموش کرده اند که پرسپولیس در فصل گذشته بخصوص در 5 - 6 بازی ابتدایی نیم فصل دوم بسیار ضعیف تر از الان بازی میکرد . پرسپولیس در حالی فصل قبل قهرمان شد که تعداد زیادی از بازیها را با حداقل گل و حداقل موقعیت گل و گاهی اوقات با چاشنی شانس برد . به نظر من پرسپولیس امسال تا اینجای کار در مجموع بهتر از پارسال بوده و علیرغم اینکه مشکلاتی در خلق موقعیت دارد از لحاظ ارائه بازی بهتر از پارسال است و من اعتقاد دارم کالدرون به هیچ وجه از تیمش راضی نیست و پرسپولیس قطعا به تیمی عالی تبدیل خواهد شد.
    این گونه تحلیلها متعلق به ارتش سرخ نیست و یک جریان خاص در پی ضربه زدن به پرسپولیس و کالدرون هستند و با این تحلیلها قصد دارند جو ناامیدی نسبت به کادر فنی ایجاد کنند و جایگاه سرمربی جدید را متزلزل کنند . این در حالیست که جریان مذکور برای تیم رقیب یعنی استقلال با وجود نتایج و بازیهای پر از مشکل این تیم اصلا حاشیه سازی نمیکنند و سرمربی این تیم را بالا میبرند . ولی نقشه این افراد به زودی نقش بر آب خواهد شد و بسیاری از هوادارانی که دنباله رو این جریان شده اند روزی پشیمان خواهند شد.

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 16:15
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن