با بوشهری برای افزایش سکو ها توافق شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 726 ] - جمعه, 3 آبان 1398

با بوشهری برای افزایش سکو ها توافق شد

 مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی هستند افزایش 25 درصدی سکو های تیم مهمان با هماهنگی باشگاه بوشهری صورت گرفت. از وقتی پرسپولیسی ها برای انجام بازی مقابل شاهین... 5 out of 5 based on 2 ratings.
با بوشهری برای افزایش سکو ها توافق شد

 مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی هستند افزایش 25 درصدی سکو های تیم مهمان با هماهنگی باشگاه بوشهری صورت گرفت. از وقتی پرسپولیسی ها برای انجام بازی مقابل شاهین...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی هستند افزایش 25 درصدی سکو های تیم مهمان با هماهنگی باشگاه بوشهری صورت گرفت.

از وقتی پرسپولیسی ها برای انجام بازی مقابل شاهین شهرداری وارد بوشهر شدند، بحث افزایش تعداد سکو ها برای تیم تهرانی داغ شد و در نهایت از داخل جلسه خبر رسید به جای 10 درصد، پرسپولیسی ها صاحب 35 درصد از مجموع سکو های ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر هستند.

ارگان خبری باشگاه پرسپولیس در خصوص جلسه هماهنگی بازی با شاهین این خبر را منتشر کرد: «جایگاه تماشاگران دو تیم مورد بررسی قرار گرفت و درباره استقرار هواداران پرسپولیس در استادیوم نیز صحبت هایی از سوی مدیر تیم پرسپولیس مطرح شد. بعد از استقبال شدید هواداران پرسپولیس در بوشهر و با مساعدت باشگاه شاهین، جایگاه اختصاص یافته به هواداران پرسپولیس در ورزشگاه، از 10 درصد به 35 درصد افزایش یافت.»

باشگاه بوشهری برای افزایش 25 درصدی سهم تماشاگران تیم تهرانی موافقت کرده و این در حالی است که در فضای مجازی، شاهد انتشار مطالب دیگری از سوی برخی نزدیکان به باشگاه شاهین هستیم. طبق قانون، باشگاه میزبان می تواند بر سر افزایش میزان سکو های تیم مهمان توافق کند، اما این حق را ندارد که سکو های تیم مهمان را کمتر از 10 درصد در نظر بگیر.

گفتنی است؛ پرسپولیس امروز از ساعت 16:45 در بوشهر به مصاف شاهین شهرداری می رود. دیدار دو تیم در ورزشگاه شهید مهدوی برگزار می شود. این مجموعه ورزشی 18 هکتاری با زیربنای استادیوم به مساحت 36 هزار مترمربع، دارای زمین چمن استاندارد طبیعی، پیست تارتان 8 خطه، دکل های روشنایی 1200 لوکس و اسکوربردی به مساحت 40 مترمربع است. از دیگر امکانات ورزشگاه 15 هزارنفری بوشهر می توان به سونای خشک، اتاق بدنسازی، ساختمان اداری، پارکینگ و همچنین فضا های مخصوص تماشاگران و مهمانان ویژه اشاره کرد. برای ساخت این ورزشگاه 48 میلیارد تومان هزینه شده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن