شب رویایی مهاجمان کالدون در بوشهر؛ جشن 4 نفره

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1332 ] - جمعه, 3 آبان 1398

شب رویایی مهاجمان کالدون در بوشهر؛ جشن 4 نفره

بازی کردن با شاهین بوشهر، همه بازیکنان هجومی پرسپولیس را از فشار خارج کرد. پرسپولیس نود دقیقه در بوشهر، به اندازه همه مسابقات قبلی این فصل گل زد. تیم کالدرون ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شب رویایی مهاجمان کالدون در بوشهر؛ جشن 4 نفره

بازی کردن با شاهین بوشهر، همه بازیکنان هجومی پرسپولیس را از فشار خارج کرد. پرسپولیس نود دقیقه در بوشهر، به اندازه همه مسابقات قبلی این فصل گل زد. تیم کالدرون ...

ارتش سرخ دات كام :

بازی کردن با شاهین بوشهر، همه بازیکنان هجومی پرسپولیس را از فشار خارج کرد.

پرسپولیس نود دقیقه در بوشهر، به اندازه همه مسابقات قبلی این فصل گل زد. تیم کالدرون این فصل بخاطر آمار ضعیف 5 گل در 7 بازی، زیر تیغ انتقادات بود و با گلباران کردن شاهین، توانست جایش را از بین بدترین خطوط حمله لیگ، به جمع بهترین ها ببرد. نکته مهمتر اما، سهم داشتن همه بازیکنان هجومی تیم از گل ها و پاس گل ها بود.

علی علیپور، بهترین گلزن سال های اخیر پرسپولیس این فصل بخاطر اینکه نتوانسته بود برای پرسپولیس گل بزند، زیر فشار قرار داشت. علیپور نه در لیگ موفق به گلزنی شده بود و نه در جام حذفی توانست از روی نقطه پنالتی، دروازه ماشین سازی را باز کند. امروز اما با هت تریک مقابل شاهین، یک شبه به رده دوم جدول گلزنان رسید و فقط شهریار مغانلو را بالای سر خود می بیند.

علاوه بر علیپور، دیگر بازیکنان هجومی پرسپولیس هم سهمی از گل های این تیم داشتند. امید عالیشاه که در آرایش تیم نزدیک تر از همه به علیپور بازی می کرد، پاس گل سوم را به او داد. ترابی که این فصل هیچ پاس گلی در کارنامه نداشت، امروز با ساختن دو گل برای علیپور و خلیل زاده، به نقش همیشگی خودش برگشت. وحید امیری هم پس از 7 هفته بدون گل و پاس گل، امروز گل دوم را وارد دروازه حریف کرد.

هت تریک علیپور و تاثیرگذاری هر 4 بازیکن هجومی پرسپولیس روی گل های امروز، بهترین اتفاق برای تیم کالدرون و خط حمله ای بود که این فصل، فاصله زیادی با سطح انتظارات داشت. عدد صفر مقابل تعداد گل های علیپور و امیری و پاس گل های ترابی، همگی در بوشهر پاک شدند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    حالا یعضیها متوجه شدند که پرسپولیس هجومی ترین تیم لیگ است. آنها کسانی هستند که فقط با آمار کار می کنند. به نظر من مشکلات پرسپولیس که در کامنتهای قبل از بازی برای تبدیل شدن به تیم ایده آل اشاره کردم هنوز حل نشده بود وگرنه با بیش از 30 حمله میبایست 20 موقعیت گل نه 12 موقعیت. یعنی یک سوم اقدام به حمله تبدیل به موقعیت شد و از این 20 موقعیت میبایست حداقل 10 گل میزدیم که این اتفاق نیفتاد.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن