bahrami_head

5 برداشت از برد 5 گله پرسپولیس

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 2204 ] - شنبه, 4 آبان 1398

5 برداشت از برد 5 گله پرسپولیس

در بازی های خارج از خانه، زدن گل زودهنگام بهترین اتفاق ممکن است. گلی که علیپور در همان اول بازی روی پاس عالی مهدی ترابی زد، هم خودش را از بحران نجات داد و هم ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
5 برداشت از برد 5 گله پرسپولیس

در بازی های خارج از خانه، زدن گل زودهنگام بهترین اتفاق ممکن است. گلی که علیپور در همان اول بازی روی پاس عالی مهدی ترابی زد، هم خودش را از بحران نجات داد و هم ...

ارتش سرخ دات كام :

در بازی های خارج از خانه، زدن گل زودهنگام بهترین اتفاق ممکن است. گلی که علیپور در همان اول بازی روی پاس عالی مهدی ترابی زد، هم خودش را از بحران نجات داد و هم باعث شد پرسپولیس با خیال آسوده بازی را ادامه دهد.
 
1- بازی با شاهین بوشهر در این مقطع، بزرگترین هدیه به گابریل کالدرون بود تا فاصله تیمش با بالانشین های جدول را کمتر کند. کالدرونی که بالاخره از لجاجت دست برداشت و جونیور براندائو را از ترکیب اصلی بیرون گذاشت. در غیاب جونیور، پرسپولیس با سیستم 1 -3 -2 -4 در حالی به زمین رفت که علیپور مهاجم نوک قرمزها بود و یک خط عقب تر از طرف مهدی ترابی، وحید امیری و امید عالیشاه حمایت می شد.
 
2- محسن ربیع خواه بازیکنی بود که در دوره برانکو به کار گرفته می شد و حتی قهرمانی های پیاپی پرسپولیس هم مانع از آن نمی شد که پرسپولیسی ها بابت استفاده از ربیع خواه به برانکو اعتراض نکنند. حالا که برانکو رفته و باز هم ربیع خواه به ترکیب اصلی می رسد، انگار باید به تفاوت های آشکار نگاه هواداری و نگاه مربیان توجه کرد. ربیع خواه شاید روی سکوها محبوبیتی نداشته باشد اما لااقل مربیان مثل هواداران فکر نمی کنند.

3- تا همین چند ماه پیش تصور اینکه زوج مرکز دفاع پرسپولیس، مدافعانی غیر از سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده باشند، غیرممکن بود اما در این بازی، نه خبری از سیدجلال بود و نه شجاع. زوج کنعانی زادگان - انصاری در این بازی آنقدر دچار چالش نشد که بخواهیم درباره آن قضاوتی داشته باشیم.
 
4- روزهای تلخ فرشاد احمدزاده همچنان ادامه دارد. هافبکی که روزگاری یکی از پسران کلیدی برانکو بود حالا به عنوان سومین تعویضی در یک بازی شبه تدارکاتی وارد زمین می شود و عجیب اینکه قبل از سوت پایان با کارت قرمز روبه رو می شود. آیا فرشاد احمدزاده فصل را با پرسپولیس تمام
می کند؟
 
5- این اولین بازی پخش زنده شاهین بوشهر بود. شاهین قعرنشینی که با این وضعیت و نمایش اسفباری که در خط دفاعی دارد، کار بسیار سختی برای بقا در لیگ برتر دارد. آنچه در این بازی دیدیم، مجموعه اشتباهات مدافعانی بود که انگار برای اولین بار بود رنگ لیگ برتر را می بینند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  بهترین های میدان ترابی و ربیع خواه و علیپور بودند ...
  عملکرد خط دفاعی در مجموع خوب نبود... نباید 4 موقعیت گل خطرناک شاهین در مقابل 12 موقعیت گل پرسپولیس فراموش شود !!!
  دفاع یک وظیفه تیمی است ولی بدلیل نوع بازی پرسپولیس جلو بازی میکند و وجود فضا برای ضدحمله حریفان تا حدی طبیعی است ولی "خط دفاعی " و دروازه بان باید خیلی هوشیارتر از اینها باشند . بیرانوند امروز خوب بود ولی 2 دفاع مرکزی بخصوص انصاری روز خوبی نداشتند. مدافعان پرسپولیس در جاگیری برای دفع ارسالها اشکال دارند که از نظر آنالیزور و مربیان تیم پنهان نمی ماند و باید فکری به حال آن شود. در بازی با پدیده هم چند موقعیت روی ارسالها دادیم
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  آقای محترم به سرمربی تیم احترام بگذارید. چیزی به نام لجبازی وجود ندارد. یعنی چی کالدرون دست از لجاجت برداشت و جونیور را بیرون گذاشت!!؟ به تفکر مربی احترام بگذارید. برای یک مربی منافع یک تیم اهمیت داره نه بازیکن. ممکنه اشتباه هم بکنه که طبیعی است. ولی واژه لجاجت خیلی بده. در زمان برانکو هم می گفتید برانکو دست از لجاجت برنمیداره و ربیع خواه را بازی میده و ربیع خواه پسر برانکو هست. می بینید که ربیع خواه الان هم بازی میکنه و یکی از بهترین های پرسپولیسه. به کالدرون احترام بگذارید و حمایت کنید.
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  احسنت جناب فهیم

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن