حیدری: موفقیت های پرسپولیس نباید قطع شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 557 ] - شنبه, 4 آبان 1398

حیدری: موفقیت های پرسپولیس نباید قطع شود

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درست است که برانکو رفته اما با رفتن او نباید نوار موفقیت های پرسپولیس قطع شود و کالدرون باید تفکرات خود را تغییر دهد. سپ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حیدری: موفقیت های پرسپولیس نباید قطع شود

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درست است که برانکو رفته اما با رفتن او نباید نوار موفقیت های پرسپولیس قطع شود و کالدرون باید تفکرات خود را تغییر دهد. سپ...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درست است که برانکو رفته اما با رفتن او نباید نوار موفقیت های پرسپولیس قطع شود و کالدرون باید تفکرات خود را تغییر دهد.

سپهر حیدری روز شنبه در گفت و گویی افزود: پرسپولیس هفت هفته پر نوسان را پشت سر گذاشت. کالدرون مربی بزرگی است اما تفکرات او تا الان در پرسپولیس جواب نداده و باید این تفکرات تغییر کند.

وی اظهار داشت: برانکو از پرسپولیس رفته اما با رفتن او نباید نوار موفقیت های پرسپولیس قطع شود. کالدرون سابقه قهرمانی در تورنمنت های بزرگ را دارد و می تواند دوباره پرسپولیس را به روزهای اوجش برگرداند اما این موضوع مستلزم آن است که تفکراتش را تغییر دهد.

کاپیتان سابق سرخ پوشان خاطر نشان کرد: پرسپولیس در این هفته ها به غیر از دیدار برابر شهر خودرو عملکرد خوبی نداشت و شاداب بازی نکرد. در دیدار برابر شهر خودرو هم پرسپولیس به این خاطر عملکرد خوبی داشت که کمی شبیه به تیم برانکو بازی کرد. کالدرون مربی بزرگی است اما مگر مجبور است که سیستم پرسپولیس را تغییر دهد.

وی اظهار داشت: پرسپولیس چهار سال با آن تفکرات به میدان رفت و بهترین نتایج را هم گرفت. هیچ تیمی هم نتوانست در این سال ها مقابل پرسپولیس برنده مطلق باشد. چه اشکالی دارد کالدرون با سیستم برانکو بازی کند. هم بازیکنان عادت کرده اند و هم هواداران لذت می برند.

حیدری گفت: پرسپولیس شاداب بازی نمی کند و برای موفقیت این یک موضوع واجب است که کالدرون تفکراتش را تغییر دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: موضوع دیگری که من باید به آن اشاره کنم این است که پرسپولیس خیلی عصبی بازی می کند. می دانم که برخی محرومیت ها بی دلیل بود اما به هر حال این موضوع کمی به ضرر پرسپولیس بوده است. عدم حضور سید جلال حسینی در زمین موجب شده تا تیم از نظر نظم و انضباط هم به مشکل بخورد.

وی افزود: در فوتبال دنیا سن یک عدد است و سید جلال هم در حال حاضر از آمادگی بالایی برخوردار است. حضور نداشتن یک بزرگتر در زمین باعث بر هم خوردن نظم بازیکنان شده است و به نظر من باید حسینی به ترکیب بازگردد. در فوتبال دنیا شاهد هستیم که سن یک عدد است و او همچنان می تواند به تیم کمک کند.

حیدری همچینن در خصوص «جونیور براندائو» مهاجم برزیلی پرسپولیس گفت: همه به این موضوع اذعان دارند که او بازیکن بسیار ضعیفی است که به پرسپولیس آمده است. پول زیادی هم صرف این بازیکن شده اما چون ما پول می دهیم دلیلی نمی شود که بخواهیم از حضور این بازیکن هم ضرر ببینیم.

کاپیتان سابق پرسپولیس اضافه کرد: ما همان تیمی هستیم که با 13 بازیکن به فینال آسیا رسیدیم. کالدرون بارها به این موضوع اذعان داشته که مهاجم ندارد. سال گذشته «مهدی ترابی» و «سیامک نعمتی» مکمل های خوبی برای «علی علیپور» در زمین بودند. پرسپولیس بازیکنان زیادی دارد که توانایی بازی موثر در خط حمله را دارند اما اینکه چه اصراری است جونیور بازی کند را نمی دانم.

وی تاکید کرد: جونیور به هر دلیلی در پرسپولیس جواب نداده اما حضور او در زمین خودزنی است، چرا که عملکرد ضعیف این بازیکن روی عملکرد «علی علیپور» هم تاثیرگذار بوده است. ما هیچ چیز خاصی از این بازیکن ندیدیم و بهتر است کالدرون در این زمینه هم تجدید نظر کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن