توضیحات خواجوند درباره جلسه با رسن و احمدزاده

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2130 ] - شنبه, 4 آبان 1398

توضیحات خواجوند درباره جلسه با رسن و احمدزاده

جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با حضور بشار رسن و فرشاد احمدزاده امروز برگزار شد. در پی برخی اتفاقات و با درخواست افشین پیروانی مدیر تیم، امروز جلسه کمیته... 5 out of 5 based on 4 ratings.
توضیحات خواجوند درباره جلسه با رسن و احمدزاده

جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با حضور بشار رسن و فرشاد احمدزاده امروز برگزار شد. در پی برخی اتفاقات و با درخواست افشین پیروانی مدیر تیم، امروز جلسه کمیته...

ارتش سرخ دات كام :

جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با حضور بشار رسن و فرشاد احمدزاده امروز برگزار شد.

در پی برخی اتفاقات و با درخواست افشین پیروانی مدیر تیم، امروز جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برگزار شد و بشار رسن و فرشاد احمدزاده با حضور در این جلسه  توضیحات  خود را درباره برخی اتفاقات ارایه کردند.

نشست کمیته انضباطی دقایقی قبل با حضور حمید جاسمیان، افشین پیروانی و مهدی خواجوند و دو بازیکن تیم برگزار شد.

بشار رسن و فرشاد احمدزاده قبل از شروع  تمرین امروز با کالدرون و پیروانی صحبت کرده بودند و مقرر شده بود در باشگاه هم حضور یابند. در این باره خواجوند مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس به سایت رسمی باشگاه گفت: جلسه در پی گزارشات واصله و درخواست مدیر محترم  تیم برگزار شد. ما توضیحات دو بازیکن را شنیدیم و بعد از جمع بندی نهایی رای صادر خواهد شد.

خواجوند درباره احمدزاده گفت: این بازیکن ابراز ندامت کرده و از اخراج خود که تیم از بابت آن متضرر می شود ناراحت بود و حتی خودش هم می گفت که هواداران و باشگاه و کادر  فنی حق دارند از من ناراحت باشند چرا  که بعد از آن محرومیت سه جلسه ای، در بوشهر اخراج شدم و کارت قرمز گرفتم و بازی بعدی را از دست دادم. او از همه اعضای تیم و هواداران عذرخواهی کرد و تاکید داشت تابع تصمیم باشگاه هستم. در این باره با آقایان؛ جاسمیان و پیروانی به جمع بندی هایی رسیده ایم و رای نهایی صادر خواهد شد و منافع باشگاه  و تیم در این باره لحاظ خواهد شد.

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره حضور بشار رسن در این جلسه گفت: هفته قبل درباره برخی مسایل و همچنین علت تاخیر بشار رسن در بازگشت به تهران جلسه ای به اتفاق آقایان جاسمیان و پیروانی داشتیم. متعاقبا نماینده این بازیکن علاوه بر ارایه توضیحاتی به کادر فنی و مدیر تیم روز پنج شنبه به مسوولان باشگاه هم توضیح دادند. رسن در جلسه امروز تاکید داشت که به خاطر پر بودن صفحات گذرنامه، نیاز به تعویض آن بود تا برای تمدید اقامت هم مشکلی ایجاد نشود اما مصادف شدن با شلوغی ایام اربعین و تعطیلات و شرایط کنونی در عراق موجب شد تا تاخیری غیرقابل پیش بینی در این بازگشت رخ دهد. توضیحات این بازیکن تا حدی قانع کننده بود اما خودشان هم پذیرفتند که می بایست این موضوع را بهتر مدیریت می کردند تا از همراهی تیم  در بازی رسمی محروم نشوند.

خواجوند در پایان گفت: ما توضیحات هر دو بازیکن را شنیدیم. هم ابراز ندامت فرشاد احمدزاده و هم حرف های بشار رسن که می گفتند از فصل قبل مطالبات زیادی دارند و در سخت ترین شرایط هم تیم را تنها نگذاشته اند. اتفاقا مدیر تیم هم گفتند این مسایل و همراهی ها قابل تقدیر است و تاخیر در بازگشت به تهران و عدم حضور در یک بازی هم باید به نوبه خود جداگانه  بررسی شود. ما جمیع شرایط را بررسی می کنیم. باید بگویم  آقای جاسمیان امروز صحبت های خوبی با فرشاد احمدزاده داشتند. به گونه ای که خود بازیکن تاکید می کرد از این تجربیات و توصیه ها نهایت استفاده  را برای جبران خواهند کرد. بنابراین باید بگوییم که هر چیزی به نوبه خود و در جای خود قابل بررسی است اما در نهایت کمیته انضباطی حسب موارد گزارش شده  تصمیم گیری خواهد کرد.مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر نیکروش
  امیر نیکروش :
  محل تربیت افراد خانواده آنهاست و زمان تربیت نیز کودکی آنهاست. درضمن آزموده را آزمودن خطاست. بعید میدانم تذکرات آقای جاسمیان تغییری در احمدزاده ایجاد کند. احمدزاده قبلا ثابت کرده آدم بی شخصیت، بی وفا، بی تعصب و بی ریشه ایست. تعصب را باید از انصاری یاد بگیرد که با وجود قرارداد کم در پرسپولیس و پیشنهاد میلیاردی چینی ها، ترکمان نکرد و در روزهای سخت رباط برایمان پاره کرد. تعصب به نشان دادن 4 و 6 نیست. پولی یانسکی هم 6 برایمان نشان داد. تعصب به دعوا کردن و الواتی نیست.
  بشار در روزهای سخت و زمانی که مادرش به رحمت خدا رفته بود هم برایمان از جان مایه گذاشت، سابقه بی نظمی و بی معرفتی هم ندارد. به زعم من مشکلی که پیش آمده بیش از همه بر گردن مدیریت تیم بوده که قبل از رفتن بازیکنان گذرنامه آنها را چک نکرده است. امیدوارم در آینده مدیریت بهتری داشته باشیم. باید به بشار تذکر داده شود، ولی این پسر، بازیکن با شخصیت و با وفاییست.
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  درست می فرمایید جناب نیکروش.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن