ربیع خواه: پرسپولیس مسیر خودش را می رود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1179 ] - یکشنبه, 5 آبان 1398

ربیع خواه: پرسپولیس مسیر خودش را می رود

 هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که کاری به نتایج سایر تیم ها ندارند و اگر به همین روند ادامه دهند می توانند به صدر جدول رده بندی برسند. محسن ربیع خواه... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ربیع خواه: پرسپولیس مسیر خودش را می رود

 هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که کاری به نتایج سایر تیم ها ندارند و اگر به همین روند ادامه دهند می توانند به صدر جدول رده بندی برسند. محسن ربیع خواه...

ارتش سرخ دات كام :

 هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که کاری به نتایج سایر تیم ها ندارند و اگر به همین روند ادامه دهند می توانند به صدر جدول رده بندی برسند.
محسن ربیع خواه از بازی پرسپولیس مقابل شهر خودرو به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگشت و با دوندگی خیره کننده اش در این بازی ( به گفته سرمربی پرسپولیس 13 و نیم کیلومتر) تحسین گابریل کالدرون را برانگیخت. همین مسئله کافی بود او جایگاهی ثابت در ترکیب مدنظر این مربی پیدا کند و به دوندگی بی امانش در میانه میدان پرسپولیس ادامه دهد. اگرچه شاید عملکرد ربیع خواه به دلیل ساده بازی کردنش چندان به چشم نیاید.

*برد پرگلی در بوشهر کسب کردید و فاصله تان با صدر جدول به عدد 3 رسید.
برد خیلی شیرینی بود و شکر خدا همه چیز در این بازی خوب پیش رفت. بازیکنان در این بازی هر چه کادرفنی  خواسته بود را در زمین اجرا کردند و فکر کنم نمایش خیلی عالی در زمین داشتیم و از این بابت هم خدا را شاکریم.

*از زمانی که به بوشهر رسیدید با استقبال خیلی خوبی از سوی هواداران مواجه شدید، از جو این شهر برایمان بگو.
بله واقعا هواداران استقبال خیلی خوبی از تیم داشتند. با توجه به اینکه بوشهر چند سالی در لیگ برتر نماینده نداشت، هواداران پرسپولیسی ها حاضر در این شهر مدت ها بود انتظار تیم محبوب شان را می کشیدند. جا دارد از همه آنها تشکر کنم و جای خوشحالی دارد که در بوشهر این همه طرفدار داریم. کلا در جنوب کشور پرسپولیس هوادار زیاد دارد و این بزرگی تیم را نشان می دهد.

*در بازی با شاهین شهرداری همه بازیکنان پرسپولیس بسیج شده بودند تا پای علی علیپور به گلزنی باز شود!
همه نفرات تیم برای کسب 3 امتیاز  و موفقیت تیم تلاش کرده و می کنند. علیپور هم شرایط خاصی داشت و چند بازی بود که گل نزده بود. این مسئله علی را تحت فشار گذاشته بود و خیلی خوشحالم که او توانست هت تریک کند و امیدوارم این روند را ادامه دهد. علی هم اتاقی من است و اعتقاد دارم که توانایی او خیلی زیاد است. در چند سال اخیر همه فوتبالدوستان توانایی های علیپور را دیده اند. هر فوتبالیستی فراز و نشیب دارد و علی هم از این قاعده مستثنی نیست، او فوتبالیست باهوشی است و خوشحالم که روز خوبش رسید.

*برخی می گویند شاهین خیلی ضعیف بوده و به همین دلیل 5 گل به این تیم زدید.
شاهین این فصل به لیگ برتر آمده و مشکلاتی هم دارد. آنها هنوز نتوانسته اند در این سطح از بازی ها نتایج خوبی بگیرند و در افت به سر می برند اما هر تیمی در هر شرایطی مقابل پرسپولیس قرار می گیرد دو برابر توانش تلاش می کند. شاهین هر چه داشت در زمین گذاشت تا بازنده نباشد اما خوشبختانه روز خوب مان بود و از همان ابتدای بازی قدرت مان را به حریف نشان دادیم.

*به نظر می آید در تیم کالدرون نسبت به دوره برانکو بیشتر در کارهای تهاجمی شرکت داری و پاس های در عمق و روبه جلوی بیشتری می دهی...
من همانی هستم که قبلا بودم اما پیش از این، تبلیغات منفی درباره بازی من زیاد می شد و همین مسئله باعث شده بود قضاوت درستی از عملکردم نشود. الان هم سعی می کنم در زمین هر آنچه مربی می خواهد را اجرا کنم. اگرچه ساده بازی کردنم باعث می شود عملکردم زیاد به چشم نیاید.

*در بازی با شهر خودرو با دوندگی 13 و نیم کیلومتر در میدان به نوعی در تیمت رکورددار شدی، در بوشهر هم همین میزان دویدی؟
با نظر کادرفنی جی پی اس وصل می کنیم که دوندگی مان را نشان می دهد. خوشبختانه آمار همه بازیکنان تیم خوب است و اگر دوندگی من کمی بیشتر است به دلیل پست بازی ام است. پشت خط هافبک و جلوی مدافعان مجبورم بیشتر بدوم و این چیزی است که کادرفنی از من می خواهد. قبلا هم همین وظیفه را داشتم.

*هواداران پرسپولیس چه زمانی تیم شان را در صدر جدول خواهند دید؟
بدون توجه به رقبا مسیر خودمان را طی می کنیم و اعتقاد داریم اگر بازی های مان را با پیروزی پشت سر بگذاریم دیر یا زود به صدر جدول خواهیم رسید. باید روی هر بازی در زمان خودش تمرکز کرده و راه خودمان را برویم. با تلاش بیشتر و حمایت هواداران انشالله دوباره قهرمان خواهیم شد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    ربیع خواه خوب شده...

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن