انصاری فرد: معرفت شما و بازیکنان را جبران می دهیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1643 ] - یکشنبه, 5 آبان 1398

انصاری فرد: معرفت شما و بازیکنان را جبران می دهیم

مدیر عامل، سرمربی و مدیر تیم  پرسپولیس در نشست امروز یک شنبه خود در باره مسایل مختلف  مربوط به تیم با یکدیگر گفتگو داشتند و باشگاه از صبوری سرمربی و... 5 out of 5 based on 3 ratings.
انصاری فرد: معرفت شما و بازیکنان را جبران می دهیم

مدیر عامل، سرمربی و مدیر تیم  پرسپولیس در نشست امروز یک شنبه خود در باره مسایل مختلف  مربوط به تیم با یکدیگر گفتگو داشتند و باشگاه از صبوری سرمربی و...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر عامل، سرمربی و مدیر تیم  پرسپولیس در نشست امروز یک شنبه خود در باره مسایل مختلف  مربوط به تیم با یکدیگر گفتگو داشتند و باشگاه از صبوری سرمربی و همکارانش و کلیه اعضای تیم در این ارتباط تقدیر و تشکر کرد.

بنا بر اعلام حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه، در جلسه امروز یک شنبه محمد حسن انصاریفرد با گابریل کالدرون و افشین پیروانی، درباره مسایل مالی مربوط به تیم نیز گفتگو شد. در این نشست مدیر تیم و  سرمربی  از مدیرعامل درباره وضعیت و زمان پرداخت دستمزد های بازیکنان سوال کردند . در این ارتباط از سوی باشگاه مطالبی در باره برنامه های در دست اقدام تشریح  و زمانبندی تقریبی برای پرداخت ها اعلام شد.

محمد حسن انصاریفرد همچنین خطاب به کالدرون گفت: شما هر بار که با هم جلسه داشتیم درباره مسایل مالی بازیکنان سوال و پیگیری  کردید و درباره خودتان حرفی نزدید . این مساله واقعا جای تقدیر دارد و بسیار ارزشمند است. انصاری فرد به کالدرون گفت: همانطور که گفتید دریافتی بازیکنان بین 10 تا 12 درصد بوده است در حالی که برخی  بابت فصل قبل هم  مطالباتی دارند. من از طرف باشگاه، بسیار ممنون هستم. از تعامل و صبوری شما، همکارانتان و دیگر اعضای تیم از جمله بازیکنان تشکر می کنم و باز تاکید می کنم که بسیار ارزشمند و قابل تحسین است که شما کمترین دریافتی را داشتید ولی  در این باره صحبت با ما حرفی نزدید و فقط درباره وضعیت اعضای تیم می پرسید. مطمئن باشید معرفت شما، کادر فنی و بازیکنان و همه  اعضای تیم را با جبران  جواب می دهیم.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین به سرمربی خاطر نشان کرد: مطمئن باشید، هواداران پرسپولیس هم این مسایل را می بینند و واکنش های متناسب و قدرشناسانه نسبت به تیم خودشان و عوامل ان دارند. این بسیار مهم و تاثیرگذار است که شما و بازیکنان با وجود این مشکلات مالی تمام تمرکز و تلاش خود را روی نتیجه گرفتن و تامین خواسته هواداران گذاشته اید. به باشگاه هم این فرصت را داده اید تا  برای حل چالش مالی چاره اندیشی موثر  داشته باشد. این یک واقعیت است که با توجه به شرایط موجود و کنونی نیاز داریم سطح درامد باشگاه را به شکل قابل توجهی بالا ببریم تا از عهده هزینه ها و بدهی ها بر بیاییم و انشالله  بسیار امیدواریم که با برنامه ریزی های انجام شده اتفاقات خوبی از نظر افراش درآمدها  رخ دهد.

انصاری فرد گفت: ما مذاکرات خوبی داشته ایم که در هیات مدیره هم بررسی شده و به توافق رسمی نزدیک است و انشالله چالش های مالی باشگاه هم با همکاری همه حامیان مالی مرتفع خواهد شد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    احسنت به کالدرون و انصاریفر... آفرین به بازیکنان
    از داشتن چنین مدیرعامل فهیمی باید به خود ببالیم

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن