کالدرون: می خواهم تمرینات تیم های پایه را ببینم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1306 ] - یکشنبه, 5 آبان 1398

کالدرون: می خواهم تمرینات تیم های پایه را ببینم!

گابریل کالدرون اعلام کرد که قصد تماشای تمرینات و بازی تیم های رده سنی پرسپولیس را دارد. بر کسی پوشیده نیست که تیم های پایه در ایران وضعیت مناسبی ندارند و این ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
کالدرون: می خواهم تمرینات تیم های پایه را ببینم!

گابریل کالدرون اعلام کرد که قصد تماشای تمرینات و بازی تیم های رده سنی پرسپولیس را دارد. بر کسی پوشیده نیست که تیم های پایه در ایران وضعیت مناسبی ندارند و این ...

ارتش سرخ دات كام :

گابریل کالدرون اعلام کرد که قصد تماشای تمرینات و بازی تیم های رده سنی پرسپولیس را دارد.

بر کسی پوشیده نیست که تیم های پایه در ایران وضعیت مناسبی ندارند و این اوضاع در تیم هایی چون پرسپولیس و استقلال بیش از پیش مورد توجه فوتبال دوستان قرار می گیرد. حال در جلسه اخیر گابریل کالدرون و محمدحسن انصاری فرد، مدیر سرخپوشان از کالدرون خواست تا با تیم های پایه تعامل بیشتری داشته و به «وحدت رویه» در تیم پرسپولیس کمک کند.

کالدرون در پاسخ به او گفت: علاوه بر بازی با تیم های پایه تمایل دارم که بازی های رسمی  تیم های امید و جوانان باشگاه را از نزدیک ببینم و این را قبلا هم گفته بودم. برنامه بازی های آنها و تمرینات خودمان را می بینم و در فرصتی مناسب بازی های آنها را از نزدیک  تماشا خواهم کرد. به  توجه به جوان ترها  علاقه مندم و نه تنها در پرسپولیس که در تیم های ملی هم حتی بازیکن جوان و زیر نوزده سال را به میدان فرستاده ام. من از استعدادی که توانایی خوبی داشته باشد و توجهم را جلب کند حمایت می کنم و بر این باورم بین تیم های بزرگسال و پایه باید ارتباط خوب و نزدیک برقرار باشد و خودم هم دنبال همین بوده ام و از این نگاه شما و باشگاه استقبال می کنم.

وی همچنین درباره جلسه با سرمربیان تیم های پایه نیز عنوان کرد: نظر بنده این است که در هماهنگی بین باشگاه و مدیر تیم هر چند وقت یکبار مربیان تیم های پایه هم در تمرینات ما حضور یابند. در این فرصت ها می شود در زمین و حین یا حاشیه کار برخی موارد را مطرح کرد و انجام داد.

یکی دیگر از مسائل مورد توجه، استفاده از بازیکنان جوان در زمین مسابقه است. سرمربی آرژانتینی در این باره اظهار داشت: توجه به تیم پایه اتفاق مهمی است و بسیار خرسندم که باشگاه به دنبال استعدادهای خوب است و من هم تمایل دارم این استعدادها را زیر نظر بگیرم و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کرده و در تمرینات در اختیار داشته باشم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن