head_1xbet

کالدرون: می خواهم تمرینات تیم های پایه را ببینم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1277 ] - یکشنبه, 5 آبان 1398

کالدرون: می خواهم تمرینات تیم های پایه را ببینم!

گابریل کالدرون اعلام کرد که قصد تماشای تمرینات و بازی تیم های رده سنی پرسپولیس را دارد. بر کسی پوشیده نیست که تیم های پایه در ایران وضعیت مناسبی ندارند و این ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
کالدرون: می خواهم تمرینات تیم های پایه را ببینم!

گابریل کالدرون اعلام کرد که قصد تماشای تمرینات و بازی تیم های رده سنی پرسپولیس را دارد. بر کسی پوشیده نیست که تیم های پایه در ایران وضعیت مناسبی ندارند و این ...

ارتش سرخ دات كام :

گابریل کالدرون اعلام کرد که قصد تماشای تمرینات و بازی تیم های رده سنی پرسپولیس را دارد.

بر کسی پوشیده نیست که تیم های پایه در ایران وضعیت مناسبی ندارند و این اوضاع در تیم هایی چون پرسپولیس و استقلال بیش از پیش مورد توجه فوتبال دوستان قرار می گیرد. حال در جلسه اخیر گابریل کالدرون و محمدحسن انصاری فرد، مدیر سرخپوشان از کالدرون خواست تا با تیم های پایه تعامل بیشتری داشته و به «وحدت رویه» در تیم پرسپولیس کمک کند.

کالدرون در پاسخ به او گفت: علاوه بر بازی با تیم های پایه تمایل دارم که بازی های رسمی  تیم های امید و جوانان باشگاه را از نزدیک ببینم و این را قبلا هم گفته بودم. برنامه بازی های آنها و تمرینات خودمان را می بینم و در فرصتی مناسب بازی های آنها را از نزدیک  تماشا خواهم کرد. به  توجه به جوان ترها  علاقه مندم و نه تنها در پرسپولیس که در تیم های ملی هم حتی بازیکن جوان و زیر نوزده سال را به میدان فرستاده ام. من از استعدادی که توانایی خوبی داشته باشد و توجهم را جلب کند حمایت می کنم و بر این باورم بین تیم های بزرگسال و پایه باید ارتباط خوب و نزدیک برقرار باشد و خودم هم دنبال همین بوده ام و از این نگاه شما و باشگاه استقبال می کنم.

وی همچنین درباره جلسه با سرمربیان تیم های پایه نیز عنوان کرد: نظر بنده این است که در هماهنگی بین باشگاه و مدیر تیم هر چند وقت یکبار مربیان تیم های پایه هم در تمرینات ما حضور یابند. در این فرصت ها می شود در زمین و حین یا حاشیه کار برخی موارد را مطرح کرد و انجام داد.

یکی دیگر از مسائل مورد توجه، استفاده از بازیکنان جوان در زمین مسابقه است. سرمربی آرژانتینی در این باره اظهار داشت: توجه به تیم پایه اتفاق مهمی است و بسیار خرسندم که باشگاه به دنبال استعدادهای خوب است و من هم تمایل دارم این استعدادها را زیر نظر بگیرم و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کرده و در تمرینات در اختیار داشته باشم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن