گزارش حاشیه از روز بزرگ پرسپولیس مرد شماره 70

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1794 ] - یکشنبه, 5 آبان 1398

گزارش حاشیه از روز بزرگ پرسپولیس مرد شماره 70

پرسپولیس در روزی فوق العاده 5بر صفر برابر تیم فوتبال شاهین بوشهر برنده شد. با این برد رویایی پرسپولیس صاحب رکوردهایی شایسته شد و برد برابر تیم شاهین بوشهر برا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
گزارش حاشیه از روز بزرگ پرسپولیس مرد شماره 70

پرسپولیس در روزی فوق العاده 5بر صفر برابر تیم فوتبال شاهین بوشهر برنده شد. با این برد رویایی پرسپولیس صاحب رکوردهایی شایسته شد و برد برابر تیم شاهین بوشهر برا...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در روزی فوق العاده 5بر صفر برابر تیم فوتبال شاهین بوشهر برنده شد. با این برد رویایی پرسپولیس صاحب رکوردهایی شایسته شد و برد برابر تیم شاهین بوشهر برای تیم بزرگ ما در تاریخ ثبت خواهد شد.
شاهین بوشهر در لیگ امسال یک مساوی و6باخت داشته است اما تیمی تسلیم و ناکام مطلق نبوده است. درست است آن ها در بازی اول فصل خودشان برابر سپاهان در خانه 3بر صفر باختند اما تنها در یک بازی دیگر با اختلاف بیش از یک گل بازنده شدند .
شاهین بوشهر برابر ماشین سازی در تبریز 4بر 2 باخت و برابر پیکان مساوی کرد و باختی دیگرش تنها با نتیجه یک بر صفر بوده است .
در آن سوی پرسپولیس رفته رفته در حال بهتر شدن است. پرسپولیس برابر تیم فوتبال شهر خودرو تیم برتر میدان بود اما برنده میدان نشد.
نکات جالب این بازی را باهم مرور خواهیم کرد .

طلسم علیپور شکست
پرسپولیس بازی را با حملات پردامنه خود آغاز کرده است و بعد از 2 یا 3 فرصت خوب، پاس عالی ترابی با ضربه علیپور بدل به گل اول برای تیم شد. علیپور در حالی اولین گل خود را بعد از 8 هفته به ثمر رساند که قبلا به تیم فوتبال نفت آبادان هم 2 گل در یک بازی به ثمر رسانده بود و هفته هشتم برای علیپور معمولا هفته های خوبی به شمار می رود .
علیپور حالا با این گل 45 گله شده و با مهدی طارمی مساوی کرد. نکته جالب درباره علیپور این که بیشتر گل های خود را برابر تیم های نیمه بالایی جدول به ثمر رسانده است.

رقیب ناکام
دقیقه 17 است و مهدی ترابی در ششمین حمله خطرناک تیم پرسپولیس توپی را که می تواند به مهاجمان پاس رو به جلو بدهد خودش می زند ولی دروازه بان به راحتی دفع توپ می کند. تا دقیقه 17 می توانستیم 5یا 6 گل بزنیم اما نزدیم. اگر این حملات بگذرد و پرسپولیس چند گل نزند شاهین شاخ می شود و باقدرت خودش را جلوی پرسپولیس جمع وجور خواهد کرد. شاهینی ها در این دقائق نمی توانند 2 توپ درست را به هم پاس بدهند .

2بر صفر برای اولین بار
دقیقه 26 فرصتی برای ثبت زمان گل دوم تیم است.کنعانی زادگان شوت محکمی می زند و وحید امیری روی اشتباه مدافعان و دفع ناقص گلر تیم فوتبال شاهین گل دوم تیم را وارد دروازه حریف می کند. پرسپولیس برای اولین بار در لیگ امسال از حریفی 2گل پیش افتاده است.

مرسی علیپور
دقیقه 39پرسپولیس از حریف خود 3بر صفر پیش افتاده است .پاس عالی محمد نادری را علیپور روانه دروازه حریف کرد و علیپور با یک ضربه محکم طلسم شکنی خود را قاطع تر کرد .
علیپور با این گل 46 گله شد و بالاتر از مهدی طارمی رکورد بهترین گلزن تیم پرسپولیس در لیگ برتر را که با 45 گل در اختیار مهدی طارمی بود شکست. این رکوردشکنی را به علیپور و پرسپولیس تبریک می گوییم .

اولین هت تریک علیپور
دقیقه 55 است و علیپور گل می زند. او هت تریک کرده است و از 4 گل تیم فوتبال پرسپولیس 3 گل را به ثمر رسانده است. پرسپولیس با این گل بهترین نتیجه خارج از خانه خود را ثبت کرده است و البته این اتفاق برای ما بعد از 6سال رخ داده است.

مهدی عبدی و شجاع
دقیقه 66 شجاع به زمین آمده و در دقیقه 67 گل پنجم تیم فوتبال پرسپولیس را به ثمر رسانده است. برای بار دوم است که تعویض پرسپولیس یک دقیقه بعد از ورود بازیکن تازه وارد نتیجه داده است، در دربی هم مهدی عبدی در دقیقه80 وارد زمین شده و در دقیقه 81 گل زده بود و حالا نوبت شجاع خلیل زاده است که گل می زند. در لیگ ایران برای اولین بار شجاع با پا گل زده است.
حالا پرسپولیس در 8 بازی 10 گله شده است. آن ها در 7بازی اول خود 5 گل زده بودند و حالا در یک بازی هم تیم ما 5 گل زده است.

بدترین اخراج فصل
فرشاد احمدزاده در صحنه ای که تیم ما در زمین حریف 5بر صفر پیش است اخراج می شود! برای چه؟ چه کسی باید دراین باره این بازیکن را مذمت کند؟ وقتی ما 5 بر صفر پیش هستیم چرا باید بازیکنی اخراج شود؟

رکوردهای پرسپولیس
با این برد رویایی پرسپولیس رکوردهای شایسته بسیاری را ثبت کرده است. رکوردهایی اینچنینی:
1-پرسپولیس بعد از 6 سال در یک بازی بیشتر از 4 گل در لیگ به ثمر رسانده است. آخرین باری که پرسپولیس در یک بازی بیشتر از 4 گل زد برد 6 بر صفر برابر تیم مس کرمان در لیگ سیزدهم حرفه ای بوده است.
پرسپولیس در کل دوران حضور برانکو در لیگ بیشتر از 4 گل نزده بود. آن ها تیم های فولاد و استقلال تهران، گسترش فولاد و ذوب آهن را با 4 گل شکست داده بودند اما حالا بعد از سال ها یک نتیجه پرسپولیسی برای تیم فوتبال پرسپولیس ثبت شده است.
2-علی علیپور در یک بازی 3 گل زد! پرسپولیس از سال 91 که کریم انصاری فر برابر پیکان 3 گل زد در هیچ بازی دیگری 3 گل در یک بازی توسط یک بازیکن ثبت نکرده بود .
7سال از آن بازی جالب و هت تریک انصاری فر گذشته است که بار دیگر یک هت تریک برای پرسپولیس ثبت می شود .
3-علیپور با رسیدن به نصاب رویایی 47 گل از مهدی طارمی گذشت. مهدی طارمی برای پرسپولیس 45 گل به ثمر رسانده بود .
4-پرسپولیس در یک بازی خارج از خانه 5گل زد و دومین نتیجه فوق العاده خود در خارج از خانه را به ثبت رساند. بهترین برد خارج از خانه تیم پرسپولیس در تاریخ لیگ فوتبال ایران برد 6 بر صفر برابر مس کرمان بوده است .
5-برد 5 بر صفر برابر شاهین بوشهر بهترین برد خارج از خانه پرسپولیس برابر تیم شاهین بوشهر و بدترین باخت خانگی تاریخ فوتبال پرسپولیس بوده است .
6-پرسپولیس برای اولین بار در لیگ امسال بردی با اختلاف بیشتر از یک گل را ثبت کرد. بهترین بردهای پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر برابر پارس، استقلال و نفت آبادان و برد 2بر یک برابر تیم فوتبال پیکان بوده است .

بهترین بردهای تاریخ پرسپولیس در لیگ:
پرسپولیس 10   شاهین بوشهر یک   سال 73
پرسپولیس 8    تاج نوشهر صفر   سال 50
پرسپولیس 7    نیروی اهواز صفر  سال 52
پرسپولیس 8    پگاه گیلان 2     سال 82
پرسپولیس6      استقلال تهران صفر  سال 52
پرسپولیس 6       سپاهان صفر  سال 50
پرسپولیس 6       مس کرمان صفر  سال 92
پرسپولیس 6      پیکان صفر  سال 91
پرسپولیس 6     پگاه گیلان صفر  سال 83
پرسپولیس 6     تاج شیراز صفر سال50
پرسپولیس 6   دارایی تهران یک   سال69
پرسپولیس 5     راه آهن صفر  سال 52
پرسپولیس 5      راه آهن صفر  سال 56
پرسپولیس 5     شیرین فراز کرمانشاه صفر سال 86
پرسپولیس 5     کاوه بندرعباس صفر سال 68


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن