قدوسی: بلیط فروشی برای همه تیم ها باید یکسان باشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 893 ] - یکشنبه, 5 آبان 1398

قدوسی: بلیط فروشی برای همه تیم ها باید یکسان باشد

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در واکنش به درخواست ها و اعتراض های مکرر هواداران : قوانین و مقررات بلیط فروشی  اینترنتی باید برای تیم ها به ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
قدوسی: بلیط فروشی برای همه تیم ها باید یکسان باشد

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در واکنش به درخواست ها و اعتراض های مکرر هواداران : قوانین و مقررات بلیط فروشی  اینترنتی باید برای تیم ها به ...

ارتش سرخ دات كام :

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در واکنش به درخواست ها و اعتراض های مکرر هواداران :

قوانین و مقررات بلیط فروشی  اینترنتی باید برای تیم ها به شکل یکسان برگزار شود و به گونه ای نباشد که عملا با تفاوت در اجرای آن چه از نظر زمان  اتمام مهلت بلیط فروشی اینترنتی و چه الزام به ورود هواداران با بلیط صرفا اینترنتی   تیمی منتفع و تیمی متضرر شود. این موضوع را مدیریت باشگاه به شکل جدی پیگیری خواهد کرد و از بنده خواسته شده که آن را به اطلاع هواداران برسانیم که برای دفاع از حق و حقوق آنها و تیم پیگیری جدی خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس باید مدافع حقوق تیم و هواداران خود باشد و در واکنش به اعتراض های گسترده آنها باید گفت جای هیچ تردیدی نیست  قطعا چنین خواهد کرد.این موضوع همانطور که چند روز قبل رسما در مصاحبه ای  عنوان شد  در دستور کار مدیریت باشگاه قرار گرفته و پیگیری ویژه و جدی خواهد شد.

کارگروه ویژه ای برای رصد جزییات  بلیط فروشی اینترنتی در بازی های لیگ  تشکیل شده و تا کنون هم نحوه بلیط فروشی برخی بازی ها(به جز بازی های پرسپولیس) رصد و مستنداتی تهیه شده که دال بر تفاوت بر آشکار در این زمینه است که منجر به متضرر شدن تیم های تهرانی و بویژه پرسپولیس شده است.

اگر بنا باشد برخلاف تاکید روسای محترم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ طرفداران برخی تیم ها به هر دلیل با بلیط غیر اینترنتی وارد  ورزشگاه شوند باید این امکان برای دیگر تیم ها و هواداران پرسپولیس هم مهیا شود و زمان اتمام مهلت بلیط فروشی هم در همه بازی ها یکسان باشد.

به امید آنکه در راستای اجرای دستور العمل  ها شاهد اجرای  قانون به شکل واحد و یکسان با تمام جزییات  برای همه تیم ها باشیم و نه تفاوت هایی ناگهانی و غیر منتظره و توام با توجیه که رقابت عادلانه را از بین می برد و اینگونه هم نباشد که این قوانین سخت گیرانه و تمام و کمال برای هواداران محبوب ترین تیم آسیا اجرا و اعمال شود و با ارفاق ها و هر دلیل دیگری با شرایطی متفاوت برای دیگر تیم ها.

بلیط فروشی اینترنتی که علت تاخیر در شروع لیگ بوده نباید به دلایل متعدد عملا و علنا  به  ابزاری برای تضعیف پرسپولیس و تقویت رقبای ان تبدیل شود. در این باره مدیر عامل باشگاه فردا پیگیری های ویژه ای خواهند داشت و نتیجه آن به اطلاع هواداران عزیز می رسد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن