head_1xbet

تبلیغ ماست و او که تبلیغ ماست!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2766 ] - یکشنبه, 5 آبان 1398

تبلیغ ماست و او که تبلیغ ماست!

مهدی مهدوی کیا در اولین جلسه رسمی نهاد قانونگذاری فوتبال جهان شرکت کرد؛ مجموعه ای که کارش تدوین مقررات است و اهمیت بسیار زیادی دارد. مهدوی کیا در کنار هیده تو... 4 out of 5 based on 24 ratings.
تبلیغ ماست و او که تبلیغ ماست!

مهدی مهدوی کیا در اولین جلسه رسمی نهاد قانونگذاری فوتبال جهان شرکت کرد؛ مجموعه ای که کارش تدوین مقررات است و اهمیت بسیار زیادی دارد. مهدوی کیا در کنار هیده تو...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی مهدوی کیا در اولین جلسه رسمی نهاد قانونگذاری فوتبال جهان شرکت کرد؛ مجموعه ای که کارش تدوین مقررات است و اهمیت بسیار زیادی دارد. مهدوی کیا در کنار هیده توشی ناکاتا، دو مشاور آسیایی این نهاد هستند و مثلا نماینده قاره اروپا هم لوییس فیگو است. این اتحادیه موقع معرفی 17 مشاور جدیدش، از مهدوی کیا به عنوان «افسانه فوتبال ایران» نام برده بود که به نظر کاملا برازنده موشک گریزپای فوتبال ایران است.

اینکه کیفیت حضور و اثرگذاری مهدی در نهاد قانونگذاری چگونه خواهد بود یک بحث جداگانه است، اما همین قدر که او با عزت و افتخار در این سطح بالا مورد احترام جهانی است، برای فوتبال ایران موهبتی بزرگ به نظر می رسد. کیای آدم حسابی، همیشه آرام و متواضع بوده؛ فاکتورهایی که شاید در رفتارشناسی فعلی جامعه ایرانی خریداران چندانی نداشته باشد، اما خدا را شکر دنیا طور دیگری به او نگاه می کند؛ طوری که حق اوست و به طور مثال هنوز ایرانیان مسافر هامبورگ، از لذت هم کلامی شان با مردم بندر در مورد اسطوره فوتبال ایران حکایت ها تعریف می کنند.

حقیقت آن است که وقتی قابی خوشایند از حضور کیا در جدیدترین موقعیتش را دیدیم، بیشتر از هر چیز دیگری یاد آن استاد سخنران افتادیم؛ هم او که چندی پیش مهدی را صرفا به خاطر یک اظهارنظر شخصی اجتماعی، به باد هجو و انتقاد گرفته بود و پایان بندی تمسخرآمیز جملاتش هم این بود: «تو بر ماستت رو تبلیغ کن بابا!»؛ کنایه به مشارکت تبلیغاتی کیا با یک برند لبنیاتی ایرانی.

البته که جناب استاد با آن سن کم و بدون هیچ دستاوردی برای مردم و کشورش، هزار برابر مدعی تر و پرسروصداتر از یکی مثل مهدوی کیاست و چون از نظر اخلاقی دقیقا در نقطه مقابل او قرار می گیرد، اصلا هضم و درک حال و هوای امثال کیا برایش غیرممکن است؛ اما به هر حال خوب است عکس جدید مهدی را نشانش بدهند و بگویند تبلیغ ماست نه، این پسر تبلیغی برای همه ماست. کاش اگر قدردان نیستید لااقل توان فهمش را داشتید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • وحيد خان بابالو
    وحيد خان بابالو :
    بسيار عالي ممنونم لذت بردم مخصوصا استفاده بجا از كلمه ماست!!!
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    رائفی پور و امثال اون که کلا حرفای بدون منطق و مبتذل و توام با توهین زیاد میگن و تحقیقات بدون منبع و شعارسردادنای بی خودی و هزینه زا تنها بی هنریشون نیست‏ بایدم که با مثلا تیکه انداختن به آقا مهدی مهدوی کیا خودشون رو مثلا در کانون توجه قرار بدن. زیاد بهشون توجه نکنین اینا مریض روحی و فکری هستن. خدا شفاشون بده! سپاس فراوان از آقای بهروش عزیز و زنده باد مهدی مهدوی کیای نازنین.

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 16:15
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن