فرشاد و بشار در انتظار رای کمیته انضباطی باشگاه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 944 ] - دوشنبه, 6 آبان 1398

فرشاد و بشار در انتظار رای کمیته انضباطی باشگاه

فرشاد احمدزاده و بشار رسن دو مهره شاخص خط میانی پرسپولیس پس از توضیحات خود در کمیته انضباطی باشگاه، حال منتظر رای نهایی این کمیته هستند. در ابتدای هفته پس از ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
فرشاد و بشار در انتظار رای کمیته انضباطی باشگاه

فرشاد احمدزاده و بشار رسن دو مهره شاخص خط میانی پرسپولیس پس از توضیحات خود در کمیته انضباطی باشگاه، حال منتظر رای نهایی این کمیته هستند. در ابتدای هفته پس از ...

ارتش سرخ دات كام :

فرشاد احمدزاده و بشار رسن دو مهره شاخص خط میانی پرسپولیس پس از توضیحات خود در کمیته انضباطی باشگاه، حال منتظر رای نهایی این کمیته هستند.

در ابتدای هفته پس از این که بشار رسن با تاخیر 9 روزه به تهران رسید و همچنین فرشاد احمدزاده به شکلی عجیب در بازی با شاهین بوشهر کارت قرمز گرفت، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این دو به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شده اند و باید پاسخگو باشند.

این در حالی است که حداقل در سه سال گذشته کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس فعالیت خاصی نداشت و کمتر پیش می آمد که از آن خبری منتشر شود اما حالا همچون دوران علی اکبر طاهری، بازیکنان باید توضیحات ارائه کنند و احکام انضباطی هم توسط اعضای آن صادر خواهد شد.

اما اعضای این کمیته چه کسانی هستند؟ شنیده ها حاکی از آن است که افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس که جانشین محسن خلیلی شده، به همراه حمید جاسمیان پیشکسوت سرخ ها و مهدی خواجه وند مدیر حقوقی باشگاه اعضای این کمیته را تشکیل داده اند.

روز گذشته نیز بشار رسن و فرشاد احمدزاده در کمیته انضباطی باشگاه حضور یافتند و توضیحاتی را ارائه کردند. به نظر می رسد توضیحات ستاره عراقی برای باشگاه پرسپولیس قانع کننده بوده و شاید جریمه ای برای او در نظر گرفته نشود. چرا که باشگاه پرسپولیس درخواست اضافه کردن یک برگه به پاسپورت او را داده و در خصوص غیبت نیز بشار مقصر نبوده و مشکلات سیاسی عراق سبب شده تا وی 9 روز معطل شود.

اما درباره احمدزاده مشخص نیست که این کمیته سه نفره چه تصمیمی خواهد گرفت ولی در هر صورت، فرشاد می تواند به این حکم اعتراض کند و محمدحسن انصاری فرد نیز اختیار دارد رای را با نظر خود تغییر دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن