head_1xbet

فرشاد و بشار در انتظار رای کمیته انضباطی باشگاه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 910 ] - دوشنبه, 6 آبان 1398

فرشاد و بشار در انتظار رای کمیته انضباطی باشگاه

فرشاد احمدزاده و بشار رسن دو مهره شاخص خط میانی پرسپولیس پس از توضیحات خود در کمیته انضباطی باشگاه، حال منتظر رای نهایی این کمیته هستند. در ابتدای هفته پس از ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
فرشاد و بشار در انتظار رای کمیته انضباطی باشگاه

فرشاد احمدزاده و بشار رسن دو مهره شاخص خط میانی پرسپولیس پس از توضیحات خود در کمیته انضباطی باشگاه، حال منتظر رای نهایی این کمیته هستند. در ابتدای هفته پس از ...

ارتش سرخ دات كام :

فرشاد احمدزاده و بشار رسن دو مهره شاخص خط میانی پرسپولیس پس از توضیحات خود در کمیته انضباطی باشگاه، حال منتظر رای نهایی این کمیته هستند.

در ابتدای هفته پس از این که بشار رسن با تاخیر 9 روزه به تهران رسید و همچنین فرشاد احمدزاده به شکلی عجیب در بازی با شاهین بوشهر کارت قرمز گرفت، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این دو به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شده اند و باید پاسخگو باشند.

این در حالی است که حداقل در سه سال گذشته کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس فعالیت خاصی نداشت و کمتر پیش می آمد که از آن خبری منتشر شود اما حالا همچون دوران علی اکبر طاهری، بازیکنان باید توضیحات ارائه کنند و احکام انضباطی هم توسط اعضای آن صادر خواهد شد.

اما اعضای این کمیته چه کسانی هستند؟ شنیده ها حاکی از آن است که افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس که جانشین محسن خلیلی شده، به همراه حمید جاسمیان پیشکسوت سرخ ها و مهدی خواجه وند مدیر حقوقی باشگاه اعضای این کمیته را تشکیل داده اند.

روز گذشته نیز بشار رسن و فرشاد احمدزاده در کمیته انضباطی باشگاه حضور یافتند و توضیحاتی را ارائه کردند. به نظر می رسد توضیحات ستاره عراقی برای باشگاه پرسپولیس قانع کننده بوده و شاید جریمه ای برای او در نظر گرفته نشود. چرا که باشگاه پرسپولیس درخواست اضافه کردن یک برگه به پاسپورت او را داده و در خصوص غیبت نیز بشار مقصر نبوده و مشکلات سیاسی عراق سبب شده تا وی 9 روز معطل شود.

اما درباره احمدزاده مشخص نیست که این کمیته سه نفره چه تصمیمی خواهد گرفت ولی در هر صورت، فرشاد می تواند به این حکم اعتراض کند و محمدحسن انصاری فرد نیز اختیار دارد رای را با نظر خود تغییر دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن