چرا کالدرون درخواست تغییر زمان بازی با ماشین سازی را داد؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1769 ] - دوشنبه, 6 آبان 1398

چرا کالدرون درخواست تغییر زمان بازی با ماشین سازی را داد؟

دلیل سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای تغییر زمان بازی این تیم مقابل ماشین سازی مشخص شد. با درخواست گابریل کالدرون از مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تغییر زمان با... 5 out of 5 based on 2 ratings.
چرا کالدرون درخواست تغییر زمان بازی با ماشین سازی را داد؟

دلیل سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای تغییر زمان بازی این تیم مقابل ماشین سازی مشخص شد. با درخواست گابریل کالدرون از مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تغییر زمان با...

ارتش سرخ دات كام :

دلیل سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای تغییر زمان بازی این تیم مقابل ماشین سازی مشخص شد.

با درخواست گابریل کالدرون از مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تغییر زمان بازی این تیم مقابل ماشین سازی، باشگاه پرسپولیس نامه ای برای سازمان لیگ فرستاد و درخواست کرد که زمان بازی با ماشین سازی که روز پنج شنبه برگزار می شود 24 ساعت جلو آمده و در روز چهارشنبه (فردا) این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار گردد.

در همین راستا و پس از نامه نگاری مسئولان پرسپولیس با مسئولان سازمان لیگ، با درخواست باشگاه پرسپولیس موافقت شد اما انجام این مساله منوط به موافقت باشگاه ماشین سازی که رقیب تیم پرسپولیس است در نظر گرفته شد. پس از این موضوع افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس این مساله را با هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز درمیان گذاشت و قرار شد که این باشگاه تبریزی پاسخ باشگاه پرسپولیس را بدهد اما این اتفاق رخ نداد تا به نوعی مخالفت خود را با این مساله اعلام کند. هرچند که جواب باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی داده نشد.

از آنجایی که تیم پرسپولیس باید روز دوشنبه 13 آبان به مصاف فولاد خوزستان برود به همین دلیل کالدرون درخواست کرده بود که بازی با ماشین سازی یک روز زودتر برگزار شود تا پرسپولیسی ها فرصت بیشتری برای استراحت و ریکاوری تا بازی با فولاد خوزستان داشته باشند که البته با پاسخ ندادن باشگاه ماشین سازی به این درخواست، این بازی در همان تاریخ از پیش اعلام شده برگزار می گردد.

در همین رابطه خبرنگار ما با افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس تماس گرفت اما او ضمن این مساله که قصد مصاحبه ندارد، گفت: از آقای نصیرزاده تشکر می کنم که پاسخ درخواست ما را به باشگاه پرسپولیس نداد و ما پاسخ او  را در رسانه ها دیدیم. 


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    چرابازی بافولادراچندروزی عقب نمیندازند؟
    فولادهم مثل مافرصتش کمه وعقب بندازندبرای دوطرف بهترمیشه
    مثلابرای پنجشنبه بعد

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن