اکسید هد

ایرانسل اسپانسر پرسپولیس باقی می ماند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1155 ] - دوشنبه, 6 آبان 1398

ایرانسل اسپانسر پرسپولیس باقی می ماند

در شرایطی که اخباری مبنی بر تغییرات در موضوع اسپانسرینگ پرسپولیس مطرح بود اما به نظر می رسد ایرانسل همچنان روی پیراهن این باشگاه باقی خواهد ماند. در سال های ا... 4 out of 5 based on 3 ratings.
ایرانسل اسپانسر پرسپولیس باقی می ماند

در شرایطی که اخباری مبنی بر تغییرات در موضوع اسپانسرینگ پرسپولیس مطرح بود اما به نظر می رسد ایرانسل همچنان روی پیراهن این باشگاه باقی خواهد ماند. در سال های ا...

ارتش سرخ دات كام :

در شرایطی که اخباری مبنی بر تغییرات در موضوع اسپانسرینگ پرسپولیس مطرح بود اما به نظر می رسد ایرانسل همچنان روی پیراهن این باشگاه باقی خواهد ماند.

در سال های اخیر موضوع اسپانسر مشترک سرخابی های پایتخت خبرساز بوده و در محافل هواداری نیز به محل مناقشه تبدیل شده است. اما با این وجود تعامل و همکاری قابل توجهی که رضایت باشگاه ها را نیز به دنبال داشته، سبب شده تا طرفین مایل به ادامه همکاری باشند.

حالا در شرایطی که پرسپولیس مشکلات مالی زیادی دارد، شایعاتی مبنی بر تغییر اسپانسر مطرح شده بود که از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس تکذیب شده است. روابط عمومی سرخ ها در این باره گفت: همکاری پرسپولیس و ایرانسل ادامه خواهد داشت و هیچ مانعی در این خصوص وجود ندارد. تعامل این شرکت با پرسپولیس قابل توجه بوده و آقای انصاری فرد هم به این ادامه همکاری تاکید دارند و مشکلی هم بین دو طرف نیست.

اما شایعه قطع همکاری با ایرانسل از گذشته در رسانه های غیررسمی وجود داشته است. با این حال باشگاه پرسپولیس تأکید می کند که یکی از اسپانسرهای این تیم ایرانسل می ماند و همکاری با این شرکت خدمات ارتباطی ادامه دار خواهد بود و شایعه حذف آن از پیراهن پرسپولیس سندیت ندارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن