براندائو در هفت خوان؛ یا گل بزن یا برو

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2003 ] - دوشنبه, 6 آبان 1398

براندائو در هفت خوان؛ یا گل بزن یا برو

مهاجم برزیلی و ناکام تیم فوتبال پرسپولیس که هنوز پایش به گلزنی باز نشده است در تمرینات امروز بی روحیه تراز همیشه نشان می داد. تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک بر ... 4 out of 5 based on 4 ratings.
براندائو در هفت خوان؛ یا گل بزن یا برو

مهاجم برزیلی و ناکام تیم فوتبال پرسپولیس که هنوز پایش به گلزنی باز نشده است در تمرینات امروز بی روحیه تراز همیشه نشان می داد. تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک بر ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم برزیلی و ناکام تیم فوتبال پرسپولیس که هنوز پایش به گلزنی باز نشده است در تمرینات امروز بی روحیه تراز همیشه نشان می داد.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک بر پر گل در مقابل شاهین شهرداری بوشهر امروز (دوشنبه) صبح در حضور بیست دقیقه ای اهالی رسانه و طرفدارانش تمرینات خود را دنبال کرد تا برای دیدار مقابل ماشین سازی آماده شود.

این در حالی است که پیش از اینکه تمرین شروع شود، گابریل کالدرون در بین خبرنگاران به نوعی نارضایتی خود را عملکرد این مهاجم نشان داده بود. او امروز اظهاراتی را برای اولین بار مطرح کرد که تا به حال از وی نشنیده بودیم و با توجه به صحبت های او می توان گفت براندائو کم کم باید به فکر ترک پرسپولیس باشد.

براندائو که مسلما از عقیده سرمربی تیم نسبت به خود اطلاع دارد امروز بی روحیه تر از همیشه نشان داد تا جایی که نای زدن حتی یک بغل پای ساده را نداشت.
 کالدرون دراین فصل تلاش زیادی کرد تا اعتماد به نفس لازم را به براندائو بدهد تا او از حضورش به عنوان یک مهاجم ثابت اطمینان داشته باشد. اما اوضاع بر وفق مراد این برزیلی پیش نرفت تا امروز که به او اولتیماتومی نسبتا سخت داده شد.

حالا با توجه به درخشش علی علی پور و یک هت تریک به موقع از آقای گل فصل گذشته، بعید است او از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان برود. براندائو برای اینکه همچنان در پرسپولیس ماندگار باشد باید از تک فرصت هایی که در اختیارش قرار داده می شود بیشترین بهره را ببرد که البته کار بسیار سختی است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رادوین پرسپولیسی قشقایی
    رادوین پرسپولیسی قشقایی :
    دوسنداریم اذیت شه..گناه داره..زودتر رد کنید بره..خانواده اش هم نیستن..روحیه نداره..این مهاجم بشو نیس کاکو

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن