انصاری فرد در باتلاق مشکلات

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1845 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398

انصاری فرد در باتلاق مشکلات

از آنجا که سابقه مدیرعاملی پرسپولیس را داشت، روزی که مسئولیت این باشگاه را برای دومین مرتبه پذیرفت می دانست که کار بسیار سخت و روزهای پر تنش و التهابی را پیش ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
انصاری فرد در باتلاق مشکلات

از آنجا که سابقه مدیرعاملی پرسپولیس را داشت، روزی که مسئولیت این باشگاه را برای دومین مرتبه پذیرفت می دانست که کار بسیار سخت و روزهای پر تنش و التهابی را پیش ...

ارتش سرخ دات كام :

از آنجا که سابقه مدیرعاملی پرسپولیس را داشت، روزی که مسئولیت این باشگاه را برای دومین مرتبه پذیرفت می دانست که کار بسیار سخت و روزهای پر تنش و التهابی را پیش رو دارد اما شاید تصور نمی کرد که این همه مشکلات مالی و گرفتاری از در و دیوار باشگاه سرازیر شود. مطالبات تیم فعلی که گفته می شود مبلغش بسیار بیشتر از فصل قبل بوده، شکایت بودیمیر، شکایت شرکت گل ریحان، طلب برانکو و... . که حل کردن آنها به حمایت کننده های مالی قوی نیاز دارد. شاید محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس امروز خودش را در باتلاقی می بیند که دیگران مقابلش قرار دادند.
 
از ما بخرید از آنها نخرید؛ دو بلیت برای یک صندلی
ایرج عرب مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در اردیبهشت ماه سال جاری قراردادی با شرکت ریحان فیلم امضا کرد که بر اساس این قرارداد این شرکت از شهریور ماه سال جاری و با پایان دوره همکاری پرسپولیس و شرکت مبنا توسعه مبین مسئولیت فروش بلیت بازی های این باشگاه را برعهده بگیرد. در این میان 7 میلیارد تومان هم از سوی این شرکت به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شد اما عرب وقتی متوجه شد که برانکو به ایران برنمی گردد به جای پرداخت به سرمربی کروات آن را به بازیکنان پرداخت کرد.
از طرف دیگر فروش بلیت بازی های خانگی پرسپولیس به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد و آنها به فروش بلیت بازی های پرسپولیس مبادرت کردند اما شرکت ریحان فیلم که حق خود را پایمال شده می دید با طرح شکایت از باشگاه پرسپولیس خواهان فروش بلیت بازی های این تیم بر اساس قراردادی شد که با ایرج عرب به امضا رسانده بود. آنها در حالی از محمدحسن انصاری فرد شکایت کرده اند که این قرارداد، مبلغ واریز شده و هزینه شده همه در زمان ایرج عرب بوده است.
اما نکته جالب تر این است که می شنویم با وجود شکایت آنها از مدیرعامل فعلی پرسپولیس، اقدام به بلیت فروشی هم کرده اند که پیرو همین موضوع باشگاه پرسپولیس هم در سایت رسمی اش از هواداران خواسته که فقط و فقط از سایتی که اعلام کرده اند بلیت را خریداری کنند و با این شرایط مشخص نیست که چه اتفاقاتی در این باره رخ خواهد داد. البته انصاری فرد مدعی شده که مطالبات شرکت گل ریحان را پرداخت خواهد کرد اما اینکه چرا با وجود طرح شکایت باز هم تصمیم به بلیت فروشی گرفته اند سؤالی است که حتماً برای آن پاسخی محکمه پسند خواهند داشت.
به هر حال آنچه مشخص است اینکه هوادار پرسپولیس و بخصوص آنهایی که تا امروز بلیت را خریداری کرده اند دچار سردرگمی هستند که در نهایت با کدام بلیت می توانند وارد ورزشگاه شوند. فروش دو بلیت برای یک صندلی به هیچ وجه در شأن باشگاه پرسپولیس نیست. اما سؤال دیگر اینکه اگر تا امروز دو نفر از دو سایت موجود یک بلیت را تهیه کرده باشند تکلیف چه خواهد بود؟ کدام شان اجازه ورود به ورزشگاه را پیدا می کنند و نفر دومی که بیرون می ماند چطور باید پولش را پس بگیرد؟ باشگاه پرسپولیس با اعلام رسمی در سایتش خیال خودش را راحت کرده و شاید هواداران هم بیشتر به این مهم اعتماد کنند. البته باید دید با وجود شکایت گل ریحان از انصاری فرد و بلیت فروشی آنها برای بازی پرسپولیس با ماشین سازی قانون در این باره چه می گوید. اینکه حق با کدام طرف دعوا است را باید تا عصر فردا منتظر بود و دید در نهایت با کدام بلیت، هواداران می توانند به استادیوم بروند.
 
 پول کالدرون در گرو حامی مالی جدید
یکی از امید های اصلی انصاری فرد برای برطرف شدن بخش زیادی از مشکلات مالی تیمش، توافق نهایی با حامی مالی جدید است که نقش شرکت مجری را خواهد داشت. این حمایت کننده که گفته می شود یکی از بانک های فعال بوده در صورت نهایی شدن مذاکرات می توانند خیال پرسپولیسی ها را راحت کند. مدیرعامل پرسپولیس خیلی امیدوار است که از این طریق مطالبات معوقه گابریل کالدرون را بدهد. مدیران باشگاه طی هفته های گذشته مذاکرات متعددی با حامی مالی مورد نظر داشته اند و این احتمال وجود دارد که تا اواخر هفته آینده به توافق نهایی هم برسند.
 
پرداخت چند میلیاردی از سوی پرسپولیسی ها؛ شکایت بودیمیر رسید
حدود چهار ماه پیش بود که خبر شکایت ماریو بودیمیر از پرسپولیس به فیفا رسانه ای شد و این بازیکن هم با تأیید این خبر اینطور گفت: «البته که ما مثل دوست و با خاطره ای خوب از هم جدا نشدیم و باشگاه پرسپولیس هیچ پولی به من نداده است ولی باید صبور باشم. فیفا همه مسائل را حل می کند. منتظر هستم فیفا این مسأله را حل کند و پولی که حقم است را بگیرم.» قرارداد این کروات با پرسپولیس یک فصل و نیم بود و بابت نیم فصل اولش هم دریافتی قابل توجهی از باشگاه نداشته است. مبلغ قرارداد این بازیکن عدد قابل توجهی است که اگر جریمه و دیرکرد آن هم لحاظ شود آن وقت محمدحسن انصاری فرد باید برای پرداخت آن چندین میلیارد تومان هزینه کند. بدون شک اگر مدیران وقت پرسپولیس خیلی اصولی و کاملاً حرفه ای قراردادش را فسخ می کردند مشکلات امروز برایشان به وجود نمی آمد.

 

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    انصاری فرد باید تلاشش را بکنه ولی وزارت ورزش باید وارد کار بشه و مشکلات را مثل گذشته برطرف کنه

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن