قدوسی: ماریو کمتر از 30 هزار یورو گرفته است

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 824 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398
قدوسی: ماریو کمتر از 30 هزار یورو گرفته است

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به شکایت مهاجم پیشین این باشگاه واکنش نشان داد.  پس از گمانه زنی های مختلف در نهایت شکایت ماریو بودیمیر مهاجم سابق...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به شکایت مهاجم پیشین این باشگاه واکنش نشان داد.

 پس از گمانه زنی های مختلف در نهایت شکایت ماریو بودیمیر مهاجم سابق تیم پرسپولیس از این باشگاه به دست مسؤولان پرسپولیس رسید. این شکایت حدود 7 روز قبل به باشگاه پرسپولیس ارسال شد و این بازیکن علاوه بر مطالباتش از این باشگاه درخواست غرامت هم کرده است. قرارداد بودیمیر با پرسپولیس در حدود 500 هزار یورو بود که این بازیکن فصل گذشته فقط رقمی در حدود 30 هزار یورو را از مسؤولان باشگاه پرسپولیس دریافت کرد و از آنجایی که طبق قانون فیفا اگر مربی یا بازیکن دو ماه پول نگیرند می توانند قرارداد خود را فسخ کنند به همین خاطر بودیمیر با استفاده از این بند، قرارداد خود را فسخ کرد و در نهایت از باشگاه پرسپولیس شکایت نمود.

بودیمیر کلیه مطالبات خودش را از باشگاه پرسپولیس درخواست کرده است. پرونده این بازیکن کروات کاملاً شبیه پرونده آنتونی گولچ است که او هم از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد و این باشگاه را محکوم نمود. این در حالی است که همان زمان علی اکبر طاهری مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس مدعی بود که شکایت گولچ برای پرسپولیس خطرساز نیست اما این بازیکن در نهایت توانست باشگاه پرسپولیس را محکوم کند تا یک پرونده منفی دیگر برای باشگاه پرسپولیس در کمیته انضباطی فیفا ثبت شود. از طرفی دیگر باشگاه پرسپولیس دفاعیه ای برای شکایت بودیمیر آماده کرده که آن را به فیفا خواهد فرستاد اما با توجه به وضعیت این پرونده به نظر می رسد که دست باشگاه پرسپولیس به جایی بند نخواهد بود و این باشگاه باید مطالبات این مهاجم سابق خود را بپردازد.

بودیمیر پس از جدایی از پرسپولیس به تیم لوکوموتیو زاگرب پیوست و در شکایتی که علیه پرسپولیس داشته علاوه بر کل مبلغ قراردادش و غرامتی که درخواست کرده خواستار مابه التفاوت قرارداد خودش با لوکوموتیو و پرسپولیس شده است. احتمالاً باشگاه پرسپولیس باید مبلغی بالغ بر 500 هزار یورو معادل نزدیک به 7 میلیارد تومان به این مهاجم کروات بپردازد. از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس باید بیش از یک میلیون یورو هم به برانکو و دستیاران او بدهد و این مسأله برای باشگاه پرسپولیس تبدیل به یک دردسر بزرگ شده است.

در همین رابطه حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی، در خصوص شکایت ماریو بودیمیر از این باشگاه و غرامتی که این بازیکن از این باشگاه کرده، افزود: شکایت بودیمیر از پرسپولیس صحت دارد و او مبلغ قراردادش که برای یک فصل و نیم بوده را طلب کرده است. او نیم فصل سال قبل به پرسپولیس آمد و امسال هم با باشگاه قرارداد داشت اما از آنجایی که بیش از دو ماه از باشگاه دریافتی نداشته به همین دلیل قرارداد خود را یک طرفه فسخ کرد و حالا تقاضای غرامت و کل مبلغ قراردادش را کرده است.

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس هم البته بیکار ننشسته و ما هم مستندات خود را به فیفا خواهیم فرستاد. ما حتی با این بازیکن مکاتبه کردیم و به او گفتیم که به ایران بیاید تا با او تسویه حساب کنیم اما این کار را انجام نداده و این نامه را هم در مستندات خود قرار خواهیم داد. او کمتر از 30 هزار یورو از باشگاه پرسپولیس دریافتی داشته و به همین خاطر قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرده است.

باشگاه پرسپولیس در حالی ادعای ارسال نامه به بودیمیر را دارد که این بازیکن به دلیل نگرفتن مطالباتش بیش از دو ماه قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرده است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  دوستان يكي اين حرف آقاي قدوسي رو ترجمه كنه!؟

  ما حتی با این بازیکن مکاتبه کردیم و به او گفتیم که به ایران بیاید تا با او تسویه حساب کنیم اما این کار را انجام نداده و این نامه را هم در مستندات خود قرار خواهیم داد.
  دور از جون ملت رو ابله فرض كردين كه به طرف گفتيم بياد ايران تسويه كنيم مگه عصر حجره كه يارو بياد ايران اونوقت ميگيم چرا توهمه دادگاهها حتي دادگاههايي كه بايد ب نفعمون باشه راي رو ميدن به حريف
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  يجور نوشتين ماريو آدم ياد بازي قارچ خور ميفته!!!!!!!!!!

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن