واکنش روابط عمومی باشگاه به خبر "انتصاب یک متهم"

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1117 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398

واکنش روابط عمومی باشگاه به خبر "انتصاب یک متهم"

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به خبر انتصاب یک متهم در پرسپولیس واکنش نشان داد. حسین قدوسی در گفت وگویی درباره خبر انتصاب یک متهم در باشگاه پرسپولیس اظهار ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
واکنش روابط عمومی باشگاه به خبر

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به خبر انتصاب یک متهم در پرسپولیس واکنش نشان داد. حسین قدوسی در گفت وگویی درباره خبر انتصاب یک متهم در باشگاه پرسپولیس اظهار ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به خبر انتصاب یک متهم در پرسپولیس واکنش نشان داد.

حسین قدوسی در گفت وگویی درباره خبر انتصاب یک متهم در باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: فردی که از وی به عنوان متهم یاد می شود در دوره های گذشته در باشگاه فعالیت کرده و از افرادی بوده که عملکرد موثری هم داشته  است. او پس از این که از مسوولیت خود کنار رفت آن مجموعه ای که در باشگاه  تحت مدیریت اش بوده به خاطر ناکارآمدی ها دچار بحران شدید می شود که این موضوع نشان از توانمندی های آن فرد دارد که حالا اخیرا هم در باشگاه حکم گرفته است.

او ادامه داد: در همین حال یکی از مدیران پیشین باشگاه پرسپولیس گزارشی درباره فرد مذکور به نهادهای بالادستی ارائه می کند و براساس این گزارش دو پرونده علیه این فرد در قوه قضاییه تشکیل می شود که در یکی از آن پرونده ها ایشان تبرئه شد و در پرونده دیگر نیز که الان مورد اتهام است با ارایه مستندات تبرئه خواهد شد.

وی افزود: من فکر می کنم برخی دوستان با این گونه رفتارها می خواهند برای تیم و باشگاه مشکل ایجاد کنند که مسائل این چنینی مطرح می شود. این پرونده هایی که مطرح می شوند هیچ گونه ارتباطی با محمدحسن انصاری فرد ندارد. او در شرایطی باشگاه را تحویل گرفته که پرسپولیس سه فصل پیاپی قهرمان لیگ شده و علیه آن کارشکنی های زیادی می شود و از سویی ضرورت دارد وی درآمدزایی کند تا پرسپولیس دچار بحران نشود.

صبح امروز خبرگزاری ایسنا در گزارشی مدعی شد فردی که اخیرا در باشگاه پرسپولیس مسئولیت گرفته است متهم یک پرونده در دادگاه فرهنگ و رسانه می باشد!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن