زوج خط حمله پرسپولیس تغییر می کند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1557 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398

زوج خط حمله پرسپولیس تغییر می کند؟

با توجه به درخشش وحید امیری و علی علیپور در مقابل شاهین، شاید تنها موضوعی که بتواند ترکیب آن ها را تغییر دهد، مصدومیت امیری باشد. گابریل کالدرون در بازی با شا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
زوج خط حمله پرسپولیس تغییر می کند؟

با توجه به درخشش وحید امیری و علی علیپور در مقابل شاهین، شاید تنها موضوعی که بتواند ترکیب آن ها را تغییر دهد، مصدومیت امیری باشد. گابریل کالدرون در بازی با شا...

ارتش سرخ دات كام :

با توجه به درخشش وحید امیری و علی علیپور در مقابل شاهین، شاید تنها موضوعی که بتواند ترکیب آن ها را تغییر دهد، مصدومیت امیری باشد.

گابریل کالدرون در بازی با شاهین بوشهر، براندائو جونیور را نیمکت نشین کرد و به زوج امیری - علیپور بازی داد. این دو در برابر تیم بوشهری 4 گل به ثمر رساندند تا بهترین عملکرد این فصل پرسپولیس را ثبت کرده باشند. آن هم در شرایطی که پست تخصصی امیری وینگر چپ است و علیپور هم از لیگ هفدهم به نوک خط حمله منتقل شده است.

همین درخشش سبب شد تا خیال کالدرون پس از مدت ها نسبت به زوج خط حمله راحت شود اما مصدومیت امیری همه چیز را بار دیگر به هم ریخت. پس از تعویض در بین دو نیمه، او در تمرینات گروهی نیز شرکت نکرد و حالا احتمال دارد در بازی با ماشین سازی از ابتدا به میدان نرود. این ستاره خرم آبادی در بازی جام حذفی مقابل سبزپوشان تبریزی گلی سه امتیازی به ثمر رساند و در لیگ شانزدهم نیز برابر این تیم گلزنی کرده است.

اما در صورتی که آسیب دیدگی امیری تا پایان امروز برطرف شود، او به همراه علیپور در خط حمله پرسپولیس نقش آفرینی خواهد کرد. در غیر این صورت، امیر روستایی و مهدی ترابی دو گزینه دیگر کالدرون هستند. شاید اگر محرومیت فرشاد احمدزاده و مصدومیت مهدی عبدی نبود، این دو نیز گزینه بازی در ترکیب اصلی می بودند. نکته دیگر این که با توجه به اظهارات کالدرون، بعید به نظر می رسد براندائو جونیور فعلا به ترکیب برسد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن