پیش خور 7 میلیاردی دردسر بلیت فروشی پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 716 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398

پیش خور 7 میلیاردی دردسر بلیت فروشی پرسپولیس

قراردادی که در زمان مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس برای بلیت فروشی این تیم در لیگ نوزدهم منعقد شده بود، حالا برای سرخپوشان دردسر شده و هواداران این باشگاه را س... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پیش خور 7 میلیاردی دردسر بلیت فروشی پرسپولیس

قراردادی که در زمان مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس برای بلیت فروشی این تیم در لیگ نوزدهم منعقد شده بود، حالا برای سرخپوشان دردسر شده و هواداران این باشگاه را س...

ارتش سرخ دات كام : قراردادی که در زمان مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس برای بلیت فروشی این تیم در لیگ نوزدهم منعقد شده بود، حالا برای سرخپوشان دردسر شده و هواداران این باشگاه را سردرگم کرده است.


چند ماه پیش و زمانی که ایرج عرب در تلاش بود تا مبلغ قرارداد برانکو ایوانکوویچ را تهیه کند تا جدایی این مربی کروات کمترین تبعات را داشته باشد، ناچار شد بلیت فروشی فصل نوزدهم لیگ برتر سرخپوشان را به یک شرکت تجاری واگذار کند.

عرب برای اینکه بتواند چاله های مالی باشگاه را پر کند مبلغ 7 میلیارد تومان از این شرکت دریافت کرد و متعهد شد که بلیت فروشی فصل نوزدهم را در اختیار آنها قرار خواهد داد و به مرور زمان این 7 میلیارد تومان تسویه خواهد شد.

با این حال هنوز لیگ نوزدهم شروع نشده بود شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی به عنوان فروشنده بلیت دیدارهای استقلال و پرسپولیس مسئولیت را برعهده گرفت. هر چند که مشخص نیست این شرکت بر چه اساسی و با سفارش و توصیه چه کسی این مسئولیت را پذیرفت، اما قراردادی که پرسپولیس با شرکت تجاری بسته بود همچنان با قوت خود باقی بود.

مسئولان این شرکت که از بد عهدی مسئولان پرسپولیس گلایه داشتند بارها تلاش کردند تا دوستانه این مشکل را حل کنند و به حق قانونی خود برسند اما شرکت توسعه با اهرم هایی که در اختیار داشت بلیت فروشی را آغاز کرد.

شرکت مذکور که نتوانسته بود پولش را از باشگاه پرسپولیس دریافت کند ناگزیر به مراجع قضایی مراجعه کرد تا شاید بتواند از این راه به پولی که داده بود دست پیدا کند. ظاهرا به این شرکت عنوان شده از آنجایی که قراردادش با پرسپولیس قانونی است می تواند بلیت فروشی دیدارهای این تیم را شروع کند.

به همین خاطر در هفته های اخیر این شرکت هم در کنار شرکت توسعه بلیت فروشی دیدارهای پرسپولیس را آغاز کرده و سعی دارد به آنچه در قرارداد آمده عمل کند.

همین امر سبب شده شرکت توسعه با انتشار بیانیه هایی اعلام کند که هواداران تنها از سایتی که این شرکت اعلام می کند بلیت تهیه کنند. این در حالی است که شرکت تجاری طرف قرارداد پرسپولیس اقدام قانونی انجام می دهد و بلیت فروشی اش هیچ مشکل قانونی ندارد.

این شرکت خواستار دریافت مبلغ 7 میلیارد تومان طلبش از باشگاه پرسپولیس شده و از آنجایی که این باشگاه پولی ندارد که طلب شرکت مذکور را بدهد، به همین خاطر هوادارانش را با سردرگمی مواجه کرده و مشخص نیست چه زمانی تکلیف این پرونده مشخص خواهد شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن