قلیچ: پرسپولیس چاره ای جز برد ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 685 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398

قلیچ: پرسپولیس چاره ای جز برد ندارد

وحید قلیچ دروازه بان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: فکر می کنم جونیور در آرژانتین یک کار بزرگی برای کالدرون کرده بوده و این سرمربی برای جبران آن کار، او ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
قلیچ: پرسپولیس چاره ای جز برد ندارد

وحید قلیچ دروازه بان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: فکر می کنم جونیور در آرژانتین یک کار بزرگی برای کالدرون کرده بوده و این سرمربی برای جبران آن کار، او ...

ارتش سرخ دات كام :

وحید قلیچ دروازه بان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: فکر می کنم جونیور در آرژانتین یک کار بزرگی برای کالدرون کرده بوده و این سرمربی برای جبران آن کار، او را به پرسپولیس آورده است.

وحید قلیچ در گفت و گویی در ارتباط با دیدار پرسپولیس مقابل ماشین سازی اظهار داشت: درست است که بازی با ماشین سازی در تهران است اما این دیدار سخت تر از بازی قبلی با شاهین در بوشهر است. ماشین سازی تیم دوم تبریز است و بازی با این تیم چه در تهران و چه در تبریز آسان نیست اما موضوع این است که پرسپولیس محکوم به برد است.

وی در دامه در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازی بعدی با فولاد در اهواز بسیار دشوار است و پرسپولیس هر طور شده باید 3 امتیاز بازی با ماشین سازی را بگیرد. شما 8 بازی این فصل پرسپولیس در لیگ را ببینید، به جز شاهین، سایر دیدارها اصلا آسان نبودند. به غیر از دیدار با سپاهان و تراکتور که بازی را واگذار کردند، شاگردان کالدرون در سایر دیدارها عملکرد خوبی داشتند.

دروازه بان سابق سرخ پوشان پایتخت پیرامون عملکرد این تیم در لیگ نوزدهم تصریح کرد: یادمان باشد پرسپولیس در لیگ نوزدهم در حال هوای عوض کردن سرمربی بود و کمی زمان می برد که به روال عادی خود بازگردد. در مورد بازی با شاهین هم هر چند این تیم قوی نبود اما به هر حال پیروزی پرگل در بوشهر کار چندان آسانی نیست و نشان می دهد پرسپولیس در شرایط خوبی است و من فکر می کنم می تواند ماشین سازی را شکست دهد.

وی در مورد عملکرد جونیور گفت: من فکر می کنم جونیور در آرژانتین یک کار بزرگی برای کالدرون کرده بوده و این سرمربی برای جبران آن کار، او را به پرسپولیس آورده است. به نظرم جونیور اصلا فوتبالیست نیست، عده ای می گویند باید به او زمان داد اما دیگر چقدر زمان نیاز دارد. در فوتبال حرفه ای اینطور نیست که بدون محدودیت به یک بازیکن زمان بدهند که بالاخره یک روزی خود را نشان بدهد، بازیکن حرفه ای باید از کوچکترین فرصت ها استفاده کند.

قلیچ در پایان درباره مهاجم برزیلی سرخ پوشان تهران افزود: جونیور دیگر چقدر زمان نیاز دارد؟ نمی توانیم تا آخر فصل صبر کنیم تا او به آمادگی برسد. این واقعیت فوتبال حرفه ای است حالا می خواهد کالدرون پشت سر این بازیکن باشد یا هر شخص دیگری. تماشاگر و هوادار هم بیش از این نمی تواند برای این مهاجم برزیلی صبر کنند، فکر کنم جونیور از ویژگی های یک بازیکن برزیلی، فقط اسمش را دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن