اکسید هد

فنونی زاده: حسن برانکو این بود که در مورد رقیب چیزی نمی گفت

- نظرات : 8 اظهار نظر - بازدید [ 1107 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398

فنونی زاده: حسن برانکو این بود که در مورد رقیب چیزی نمی گفت

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: به نظر من این صحبت ها را به کالدرون یاد داده اند که صورت خوشی ندارد. مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی در خصوص شرایط حال حاضر پرسپ... 2 out of 5 based on 10 ratings.
فنونی زاده: حسن برانکو این بود که در مورد رقیب چیزی نمی گفت

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: به نظر من این صحبت ها را به کالدرون یاد داده اند که صورت خوشی ندارد. مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی در خصوص شرایط حال حاضر پرسپ...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: به نظر من این صحبت ها را به کالدرون یاد داده اند که صورت خوشی ندارد.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی در خصوص شرایط حال حاضر پرسپولیس گفت: من در روزهای اول هم گفتم این تیم به مرور راه می افتد و در هفته هایی که گذشته دیدیم شرایط تیم بهتر شد که اوج آن بازی با شاهین بوشهر بود، هر چند با احترامی که برای این تیم قائل هستم، تیمی نبود که عیار پرسپولیس را به خوبی نشان بدهد. ما در بازی با دو سه مدعی لیگ برتر متاسفانه شکست خوردیم، چون تیم هنوز شکل نگرفته بود. این تیم با آمدن کمال کامیابی نیا بهتر می شود. در این صورت احمد نوراللهی می تواند یک خط جلوتر برود، ضمن اینکه امید عالیشاه نباید روی نیمکت بنشیند و باید از ابتدا در زمین بازی کند. البته این مسئله تشخیص کادر فنی است.

وی در ادامه گفت: به نظر من با رسیدن مصدومان تیم بهتر می تواند نتیجه بگیرد. ما فردا میزبان هستیم و با تیمی که در میانه های جدول حضور دارد بازی داریم و این تیم می تواند عیار پرسپولیس را تا 40 درصد نشان بدهد. 5 گلی که به شاهین بوشهر زدیم، نویدبخش روزهای خوب خواهند بود و به امید خدا پرسپولیس روند خوبی را در پیش خواهد گرفت.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه به نظر می رسد این تیم برای قهرمانی در فصل جدید کار سخت تری نسبت به دوره های قبل دارد، گفت: الان زود است که بخواهیم در مورد قهرمانی صحبت کنیم، اما به نظر من هم امسال کمی کار مشکل خواهد بود. از آن تاکتیک هایی که در سال های گذشته می دیدیم 20 درصد بیشتر باقی نمانده و 80 درصد آن از بین رفته است. به خاطر اینکه اولا برانکو دیگر حضور ندارد و بعد اینکه چند مهره خوب تیم جدا شدند و ما دیگر شاهد تشکیل آن مربع ها و مثلث های تاکتیکی در زمین نیستیم.

فنونی زاده ادامه داد: من به کامیابی نیا خیلی اعتقاد دارم. او هم بازی سازی می کرد و هم در زمین جسارت داشت و هم اینکه می توانست گلزنی کند. الان نوراللهی در وسط زمین گرفتار شده، من فکر می کنم با بازگشت کامیابی نیا، تیممان امیدوارتر خواهد شد و قطعا در نیم فصل دوم شرایط بهتری پیدا خواهد کرد. بچه های تیم باید با جسارت بیشتری بازی کنند. تیم های شهر خودرو، سپاهان و تراکتور مدعیان این فصل هستند، ضمن اینکه استقلال هم چراغ خاموش بالا می آید و من مدعی قهرمانی را در کنار پرسپولیس، این تیم ها می دانم.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد صحبت های سرمربی این تیم در مصاحبه ها علیه تیم استقلال گفت: یکی از مهم ترین حسن های برانکو این بود که در مورد رقیب حرفی نمی زد و فقط احترام می گذاشت. به نظر من این حرف ها را صد درصد اطرافیان کالدرون به او می گویند. او یک مربی حرفه ای است که تجربه خوبی از کار کردن در حوزه خلیج فارس دارد. شاید به او یاد داده اند که در مورد تیم رقیب صحبت کند و این اصلا صورت خوشی ندارد. او حتی در کوچینگ هم دچار اشتباه می شود. البته ما در بازی مقابل شاهین بوشهر دیدیم که کار مربیان ایرانی را انجام داد و هر که شایسته بود را به زمین فرستاد. به نظر من اگر امید عالیشاه به جای جونیور بازی کند، می توانیم همه تیم ها را ببریم و شرایط تیم بهتر می شود.

فنونی زاده افزود: اگر آقایان طاهری یا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه بودند می گفتیم شاید ملاحظاتی دارند، اما انصاری فرد از بدنه فوتبال است و او حتما تذکرات لازم را به کالدرون می دهد و به او می گوید که باید در چارچوب مستطیل سبز صحبت کند. کری خوانی همیشه بین دو تیم وجود داشته، اما نباید به این شکل بین مربیان رواج پیدا کند. در همه کنفرانس ها می بینیم که مربیان ایرانی ابتدا به تیم حریف تبریک می گویند و به تیم مقابل احترام می گذارند. امیدوارم که کالدرون هم از این به بعد همین رفتار را در پیش بگیرد.

وی در مورد بازی فردا مقابل ماشین سازی و اهدای سوپرجام پس از پایان این مسابقه گفت: ماشین سازی تیم خوبی است. من خودم ترک هستم و با احترام به مردم خوب آذربایجان می گویم که باید هر 3 امتیاز این بازی را به دست بیاوریم. تبریز همیشه تیم های خوبی داشته و ماشین سازی هم از این قاعده جدا نیست. این تیم برای حداقل امتیاز یعنی برای مساوی به میدان می آید. بچه های تیم باید مثل بازی مقابل شاهین بوشهر در 15 دقیقه اول کار را تمام کند. فردا برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آزادی می روم. من همیشه برای تماشای بازی های پرسپولیس به ورزشگاه رفته ام اما چون بین تماشاچیان می نشینم، کسی خبردار نمی شود. فردا هم حتما بین تماشاچیان می نشینم. از همه هواداران می خواهم که به فکر سرمای هوا نباشند و به ورزشگاه بیایند. فردا قرار است به ما جام بدهند، اما کاش بازی برگزار می شد و این جام را می گرفتیم. حتی اگر بازی هم می کردیم برنده مسابقه بودیم و قهرمان می شدیم و هیچ فرقی نمی کرد. درنهایت جام به پرسپولیس می رسید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • جمشید آذرکیا
  جمشید آذرکیا :
  اقای فنونی زاده در لیگ گذشته همین ایادی باشگاه منفور از پیشکسوت هایشان گرفته و اعضای مدیریت , بازیکن و کادر فنی با تهمت زدن در مورد مهندسی خواندن نتیجه بازیها و هم گام بودن با دو سه تیم دیگر سعی در بی اعتبارکردن نتیجه های پرسپولیس بودن سکوت شما و دیگر اعضای کادر مدیریت قبلی اینها را افسار گسیخته کرده
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  خیلی خوب آقای فنونی زاده شماهم یادبگیردربراه دیگران حرف نزن
  باباکی زیون به دهن میگیری؟توچکاره ای؟لال شودیگه
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقای فنونی زاده این حرف هراراشاهاپیشکسوت هابایدبزنید
  شماکه بیکارتریدبایداینجوری شلوغ کاری هارابه عهده بگیریدکه نم کنید وتیم رزاکارشناسی می کنید
  وقتی نمی کمیدسرمربی خورش پاپیش میذاره
  بالاخره بخشی از جنگ مان هم رسانه ایه
  والبته شماهاهم غضنفراین میدانید
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  بله وقتی پیشکسوتان پرسپولیس و در راس آنها سلطان دائم از تیم پرسپولیس انتقاد غیرمنصفانه و از تیم رقیب تعریف می کنند سرمربی باید از حق تیم دفاع کند... همین سکوت شما پیشکسوتان و بهتر است بگویم آب به آسیاب دشمن ریختن امثال شماست که شعارهای دروغی مثل "قهرمانی اهدایی" و "وزیر پرسپولیسی" و "تیم حکومتی" توی دهان جامعه فوتبالی و غیر فوتبالی افتاده آنهم توسط ایادی حکومتی ترین تیم تاریخ فوتبال دنیا یعنی استقلال... واقعا برای شما و رئیستان پروین متاسفم... پروین در مصاحبه ای خنده دار گفنه "امیدوارم پرسپولیس مثل استقلال فوتبال بازی کند!!!!!!!!!!!!!!!"
  واقعا این سلطان پرسپولیسه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
  چقدر شما آدمهای وطن فروشی هستید؟؟؟
  پیشکسوتان استقلال اکثرا از "استراماچونی " و "تیمش " بخاطر چند برد با کمک داور و دروازه بان حریف تعریف و تمجید می کنند و به او قوت قلب میدن اینها دائم بالا سر کالدرون میگن "برانکو..برانکو.."
  شما که در زمان برانکو هم دائم به او فحش و ازش انتقاد میکردید...
  شما چه قومی هستید...پرسپولیس با وجود شما پیشکسوتها دیگر دشمن نیاز ندارد!!!
  بعد از مدتها ترکیب سرمربی و مدیرعامل آدمهای با جسارتی هستند و می خواهند نقشه های مافیای استقلالی را نقش برآب کنند و علت عصبانیت آنها نیز همین است.
 • omid 110
  omid 110 :
  اولا این مورد نقطه ضعف برانکو بود..دوما شما خودت بارها اعتراف کردی کهم قبلا استقلالی بودی..پیشکسوت ها دلسوز پرسپولیس نیستند
 • حسین چهارنائی گرگان
  حسین چهارنائی گرگان :
  ایول دقیقا.
 • omid 110
  omid 110 :
  حرفهای علی جباری پیشکسوت استقلال رو بعد از فینال آسیا با کادیما مقایسه کنید با حرفهای امثال پروین و فنونی زاده در مورد استقلال
 • حسین چهارنائی گرگان
  حسین چهارنائی گرگان :
  هر موقع دیدین نیشکسوت ها دارن چرت میگن بدونید تیم راه درستی رو میره .کالدرون رو تنها نمیزاریم.مهدی پرسپولیسی بود و مرتضی فنونی نذاشت برادرش بیاد پرسپولیس از حسادت.اتفاقا حلالی هم ی حرف مسخره ای زده ک سطح درک و فهم ایشان رو نشون میده فردا هم حلالی کادشناس میثاقیه دقیقا میخان امسال خودزنی کنیم

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن