قدوسی: می خواهند داور را تحت تاثیر قرار دهند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1085 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398

قدوسی: می خواهند داور را تحت تاثیر قرار دهند

باشگاه پرسپولیس به صحبت های اخیر سرپرست باشگاه ماشین سازی تبریز واکنش نشان داد. حسین قدوسی در گفت وگویی در خصوص صحبت های اخیر هوشنگ نصیرزاده پیرامون داوری باز... 5 out of 5 based on 7 ratings.
قدوسی: می خواهند داور را تحت تاثیر قرار دهند

باشگاه پرسپولیس به صحبت های اخیر سرپرست باشگاه ماشین سازی تبریز واکنش نشان داد. حسین قدوسی در گفت وگویی در خصوص صحبت های اخیر هوشنگ نصیرزاده پیرامون داوری باز...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس به صحبت های اخیر سرپرست باشگاه ماشین سازی تبریز واکنش نشان داد.

حسین قدوسی در گفت وگویی در خصوص صحبت های اخیر هوشنگ نصیرزاده پیرامون داوری بازی فردای پرسپولیس و ماشین سازی اظهار داشت: مسئولان باید این قبیل اظهارنظر ها را بررسی کنند چرا که این اصلا شایسته فوتبال ما نیست که داوران اینگونه تحت فشار قرار بگیرند.

وی افزود: در فصل جاری برخی تیم ها داوران مسابقات را با اعتراض های خود تغییر دادند و الان هم روی داور فشار می گذارند کما اینکه در بازی پرسپولیس و ماشین سازی در جام حذفی دیدید که چه اتفاقاتی را نسبت به داور رقم زدند و بازی 8 دقیقه توقف داشت.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: نصیرزاده که خودش در جامعه داوری کشور حضور داشته از یک طرف می گوید ما اعتراضی به تغییر داور ندارند و از طرفی می گویند ما نسبت به عملکرد او معترض هستیم. پرسپولیس در این مدت از داوری متضرر شده و تمام اظهارنظر های کارشناسان داوری چه در رسانه ها و چه در تلویزیون نشان می دهد که پرسپولیس از داوری متضرر شده و برخی رقبای پرسپولیس متنفع شده اند، مثل برنامه ریزی مسابقات و برخی تصمیمات دیگر که مستنداتش هم موجود است.

قدوسی تصریح کرد: این اظهارنظر نصیرزاده اِعمال فشار علیه داور مسابقه است. امیدواریم که بررسی شود و داور هم قطعا نباید تحت تاثیر این موضوع قرار بگیرد چرا که می خواهند او را تحت تاثیر قرار دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون و کمیته داوران باید از جامعه داوری کشور تمام قد دفاع کنند و اجازه حتی مطرح شدن این قبیل صحبت ها را هم ندهند. تنها گذاشتن داوران در چنین شرایطی فشار را روی آنها زیاد می کند و امیدواریم در بازی فردا عدالت را شاهد باشیم و داور هم تحت تاثیر قرار نگیرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    جالبه که همه ایران وقتی به پرسپولیس میرسن شروع به جوسازی میکنن . البته آنها دست پیش را میگیرند که پس نیفتند چون همیشه داوریها علیه پرسپولیس و به نفع رقبا است... این اجماع علیه پرسپولیس در تاریخ بی سابقه بوده است .. همه تیمهای لیگ برتر با پرسپولیس لج افتاده اند... آنهن به صورت هماهنگ!!!!!!!

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن