برگزاری جلسه هماهنگی جشن اهدای سوپر جام در باشگاه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 719 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398
برگزاری جلسه هماهنگی جشن اهدای سوپر جام در باشگاه

 جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اهدای جام قهرمانی سوپر جام 98 و جشن مربوط به آن، امروز چهارشنبه به ریاست مدیر عامل باشگاه و با حضور معاونین و مدیران باشگاه ب...

ارتش سرخ دات كام :

 جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اهدای جام قهرمانی سوپر جام 98 و جشن مربوط به آن، امروز چهارشنبه به ریاست مدیر عامل باشگاه و با حضور معاونین و مدیران باشگاه برگزار شد.

 جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اهدای جام قهرمانی سوپر جام 98 و  جشن مربوط به آن، امروز چهارشنبه به ریاست مدیر عامل باشگاه و با حضور معاونین و مدیران باشگاه برگزار شد و در جریان آن هماهنگی های لازم با مقام های مسوول در سازمان لیگ هم انجام شد.

با توجه به اعلام سازمان لیگ مبنی بر این که جام قهرمانی سوپر جام 98، فردا تحویل قهرمان ایران می شود، نشست هماهنگی مربوط به این برنامه و جشن قهرمانی، امروز در محل باشگاه برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر مدیرعامل، افشین پیروانی مدیر تیم، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه، محمد فارسیان مدیر حراست باشگاه و افسر امنیتی تیم، حسین خبیری و رضا یلوه مدیران اجرایی و اقتصادی، اژدر شهابی معاون فرهنگی و حسین علیپور مشاور امور اداری حضور داشتند.

در این جلسه هماهنگی های لازم درباره این برنامه بین حاضران در جلسه انجام شد و در جریان آن به صورت تلفن کنفرانس با حجت الله بهمنی ، مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ برتر گفتگو و هماهنگی شد. همچنین مقرر گردید که پیگیری ها از طریق سازمان لیگ برتر انجام شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن