انصاری فرد: درآمد پرسپولیس افزایش می یابد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1086 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398

انصاری فرد: درآمد پرسپولیس افزایش می یابد

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: این نوید را می دهیم که درآمدهای باشگاه نسبت به گذشته افزایش می یابد و اتفاقات خوبی در راه است.  هیات مدیره باشگاه امر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
انصاری فرد: درآمد پرسپولیس افزایش می یابد

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: این نوید را می دهیم که درآمدهای باشگاه نسبت به گذشته افزایش می یابد و اتفاقات خوبی در راه است.  هیات مدیره باشگاه امر...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: این نوید را می دهیم که درآمدهای باشگاه نسبت به گذشته افزایش می یابد و اتفاقات خوبی در راه است.

 هیات مدیره باشگاه امروز چهارشنبه تشکیل جلسه داد و درباره مسائل مرتبط با تیم و بازی های پیش رو صحبت شد. از مهم ترین مباحث نشست بیش از چهار ساعته امروز، برنامه های اقتصادی باشگاه بود که مدیر عامل در ارتباط با پیشنهادها، طرح ها، مذاکرات و توافق های صورت گرفته گزارشی را به هیات مدیره ارائه کرد. در این جلسه رضا یلوه معاون اقتضادی باشگاه هم توضیحاتی را درباره این توافقات جدید ارایه کرد

محمد حسن انصاری فرد در این ارتباط در گفتگو با سایت رسمی باشگاه اظهار داشت: پیشنهادها، طرح ها و نتایج مذاکره ها را در جلسه با هیات مدیره مطرح کردیم و این موارد مورد بررسی و تایید قرار گرفت. حالا می توانیم بگوییم اتفاقات خوبی در راه است و این نوید را می دهیم که در پی توافق با یک اسپانسر جدید و قوی دیگر  درآمدها افزایش خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که پیش از این گفتیم، نیاز داریم درآمدها را افزایش بدهیم و میزان درآمدهای قبلی برای هزینه های باشگاه کافی نخواهد بود. در حال حاضر با ایرانسل قرارداد داریم و این قرارداد که مربوط به گذشته است تا سال 1401 ادامه خواهد داشت. البته همکاری و تعامل خوبی با ان ها داریم ولی مجموعه های دیگری هم به ما اضافه می شوند و شرایط افزایش درآمد باشگاه مهیا می شود. نوید اتفاقات خوبی را می دهیم که در همکاری با یک مجموعه  قوی دیگر  به زودی اعلام می شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    بهتره تماشاگرا فردا حمایت کنن.بازی مهمی هست. بلیط برا پرسپولیسم باید عیرالکترونیکی باشه مث بقیه..یا اگه الکترونیکیه تا زمان شروع بازی باید سیستم فعال باشه..که هر کس مراجعه میکنه بتونه همون لحظه با موبایل بگیره..آقای انصاری فر کوتاه نیا..

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن