head_1xbet

گل بزن یا برو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2247 ] - چهارشنبه, 8 آبان 1398

گل بزن یا برو

شرایط برای مهاجم برزیلی سرخپوشان به نظر می رسد که اصلا خوب پیش نمی رود و این مهاجم برزیلی احتمالا باید در نیم فصل از جمع سرخپوشان جدا شود. جونیور بعد از پیوست... 5 out of 5 based on 2 ratings.
گل بزن یا برو

شرایط برای مهاجم برزیلی سرخپوشان به نظر می رسد که اصلا خوب پیش نمی رود و این مهاجم برزیلی احتمالا باید در نیم فصل از جمع سرخپوشان جدا شود. جونیور بعد از پیوست...

ارتش سرخ دات كام :

شرایط برای مهاجم برزیلی سرخپوشان به نظر می رسد که اصلا خوب پیش نمی رود و این مهاجم برزیلی احتمالا باید در نیم فصل از جمع سرخپوشان جدا شود. جونیور بعد از پیوستن به پرسپولیس، اصلا نتوانست در حد و اندازه های یک بازیکن معمولی هم نشان دهد و تا جایی پیش رفت که هواداران این بازیکن را با دیکارمو مقایسه می کنند.

حالا و در این شرایط کالدرون که بارها در مصاحبه های خود اعلام کرده بود این بازیکن گزینه نهم او برای خط حمله بوده است، یک بار دیگر در آخرین مصاحبه خود با تأکید بر این موضع گفت: «اگر از بازیکنی راضی نباشم، او در تیم ما بازی نخواهد کرد؛ درست مثل بازی آ خر. ما در ماه دسامبر مطمئنا یک مهاجم می گیریم. ما برای لیگ قهرمانان آسیا یک مهاجم تاپ و خوب می خواهیم و همه روی این موضوع توافق نظر داریم. گزینه ای که به پرسپولیس آورده ایم، گزینه نهم ما بوده و باید قبول کرد با این قیمت ها مهاجم خوب و باتجربه به اینجا نمی آید و با این پول فقط ممکن است یک بازیکن جوان به پرسپولیس اضافه شود.»

شنیده ها حاکی از این است که سرمربی سرخپوشان به این بازیکن برزیلی اعلام کرده که تنها تا نیم فصل فرصت دارد خودش را نشان دهد و در غیراین صورت باید از پرسپولیس جدا شود. گویا پیش از این، جونیور از باشگاه پرسپولیس درخواست کرده بود که با آمدن خانواده اش به ایران موافقت کنند اما سرمربی پرسپولیس به او اعلام کرده که اگر قرار به جدایی او باشد، این اتفاق هم صورت نخواهد گرفت و این بازیکن باید در بازی های باقیمانده، خودش را اثبات کند.
 
پول مهاجم بعدی چه می شود؟
نکته مهم درخصوص خرید مهاجم سرخپوشان این است که کالدرون بارها درخصوص خرید مهاجم گفته است که به خاطر نبود پول زیاد نتوانسته اند مهاجم خوبی را خریداری کنند و حالا از باشگاه درخواست کرده است که در نیم فصل خط حمله تیم را تقویت کنند. نکته اینجاست که پرسپولیس درصورت جدایی جونیور باز هم باید برای خرید بازیکن هزینه زیادی انجام دهد و مشخص نیست که حالا مدیران باشگاه چطور می خواهند این هزینه را انجام دهند. حتی اگر باشگاه بخواهد با یک بازیکن ایرانی لژیونر وارد مذاکره شود، باز هم در این شرایط قطعا باشگاه باید مبلغ بالایی پرداخت کند و معلوم نیست این هزینه چطور قرار است در باشگاه تامین شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن