شب پرماجرای کالدرون در اردوی پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1315 ] - پنجشنبه, 9 آبان 1398

شب پرماجرای کالدرون در اردوی پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس پیش از دیدار با ماشین سازی تبریز در صدر اخبار سرخپوشان قرار گرفت. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی عصر پنجشنبه در هفته نهم رقابت های لیگ برتر به مص... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شب پرماجرای کالدرون در اردوی پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس پیش از دیدار با ماشین سازی تبریز در صدر اخبار سرخپوشان قرار گرفت. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی عصر پنجشنبه در هفته نهم رقابت های لیگ برتر به مص...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس پیش از دیدار با ماشین سازی تبریز در صدر اخبار سرخپوشان قرار گرفت.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی عصر پنجشنبه در هفته نهم رقابت های لیگ برتر به مصاف ماشین سازی تبریز می رود که اخبار قبل از این دیدار تحت الشعاع گابریل کالدرون قرار گرفته است.

اعضای تیم فوتبال  پرسپولیس در اردوی این تیم، روز مربی را به گابریل کالدرون و دستیارانش تبریک گفته و این روز را جشن گرفتند.

محمد حسن انصاریفرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هم در اردوی تیم حضور یافت و در صحبت هایی خطاب به اعضای تیم و بازیکنان درباره برگزاری مراسم اهدای سوپرجام بعد از بازی با ماشین سازی و توافقات انجام شده با یک حامی مالی جدید صحبت کرد و به آنها خبر خوش  افزایش درآمدها و پرداخت و مطالباتشان و توضیحاتی کلی درباره توافقات انجام شده با یک حامی مالی جدید را داد.

انصاریفرد در حالی به کالدرون تبریک گفت و اعضای این تیم را در جریان موضوعات مالی قرار داد که عصر امروز نیز به دفاع از کالدرون بابت صحبت هایی که علیه داوری در جریان بازی استقلال تهران و پارس جنوبی جم پرداخت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این باره اظهار داشت: آقای کالدورن درباره تصمیم  داور حرف زده و کاری با تیم استقلال نداشته ولی تیم ها و افراد زیادی به پرسپولیس اتهام پوچی حمایت از پرسپولیس و اتهام مهندسی نتایج را زده اند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: آقای کالدرون قبلا در جلسه ای که داشتیم می گفتند اتفاقات متعددی رخ داده که به ضرر پرسپولیس  است. چیزی که بنده هم بر این باور هستم و اتفاقا آن را رسانه ای کردم و مستندات داریم. آیا غیر از این است که پرسپولیس از داوری، برنامه مسابقات، تصمیمات اتخاذ شده متضرر و برخی تیم ها منتفع شده اند؟ ما برای این حرف خود مستنداتی قوی داریم و اتهام نمی زنیم و کلا هم دنبال تقابل با استقلال نیستیم چون دیگران از آن بهره می برند.

انصاری فرد تصریح کرد: اگر از آقای کالدرون طرح شکایتی شود باید  تمامی آنهایی که اتهام به پرسپولیس زده اند پاسخگو باشند و ما هم متقابلا خواستار همین خواهیم شد و مستندات مربوط به این اتهام ها را ارسال خواهیم کرد و بر این باوریم نیازی به طرح اعتراض و یا شکایت ما نبوده چرا که تمام این اتهامات پوچ علیه پرسپولیس و متولیان فوتبال کشور  می بایست اتوماتیک و از سوی خود ارکان انضباطی فدراسیون رسیدگی می شده تا راحت به خود اجازه ندهند اتهام بزنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن