شرکت آتیه داده پرداز کارگزار برند و حامی مالی پرسپولیس شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1123 ] - پنجشنبه, 9 آبان 1398

شرکت آتیه داده پرداز کارگزار برند و حامی مالی پرسپولیس شد

در پی قراردادی که شب گذشته به امضا رسید، شرکت آتیه داده پرداز (سهامی عام) کارگزار استفاده از برند و حامی مالی باشگاه پرسپولیس شد. محمدحسن انصاری فرد مدیر عامل... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شرکت آتیه داده پرداز کارگزار برند و حامی مالی پرسپولیس شد

در پی قراردادی که شب گذشته به امضا رسید، شرکت آتیه داده پرداز (سهامی عام) کارگزار استفاده از برند و حامی مالی باشگاه پرسپولیس شد. محمدحسن انصاری فرد مدیر عامل...

ارتش سرخ دات كام :

در پی قراردادی که شب گذشته به امضا رسید، شرکت آتیه داده پرداز (سهامی عام) کارگزار استفاده از برند و حامی مالی باشگاه پرسپولیس شد.

محمدحسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با توجه به لزوم افرایش درآمدها و جلوگیری از بروز چالش های مالی، مذاکرات زیادی با شرکت های متعدد انجام داده و یکی از مذاکرات پس از توافق منجر به قرارداد شد و مراسم انعقاد قرارداد شب گذشته با حضور انصاری فرد و مهدی محمد نبی نایب رییس هیات مدیره باشگاه و همچنین امیر و امید جلیل وند مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت آتیه داده پرداز برگزار شد و این شرکت به عنوان کارگزار باشگاه پرسپولیس در استفاده از برند پرسپولیس طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و مشارکت های زیادی با باشگاه خواهد داشت که همه آنها در قرارداد قید شده است.

این شرکت که سهام آن در بورس عرضه می شود و به همین دلیل از توان و شفافیت مالی برخوردار است سابقه هفده سال فعالیت در زمینه های ورزشی و فناوری اطلاعات را داشته و مدیران آن هم بشدت علاقه مند به ورزش هستند تا جایی که یکی از مدرن ترین مجموعه های تنیس خاورمیانه (آرشا کلاب) را در نزدیکی فرودگاه امام خمینی (ره) احداث کرده اند.

به گفته انصاری فرد این قرارداد در جلسات مکرر و فشرده هیات مدیره و با حضور معاونین اقتصادی و حقوقی باشگاه مورد بررسی و تایید قرار گرفت و شب گذشته به امضا رسیده و علاوه بر همکاری با ایرانسل و دیگر اسپانسر ها شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار برند باشگاه و یکی از حامیان مالی قوی باشگاه معرفی شد. در مراسم انعقاد قرارداد رضا یلوه معاون اقتصادی و حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و اعضای هیات مدیره این شرکت هم حضور داشتند.

خبر توافق باشگاه پرسپولیس با این شرکت که سهام آن در بورس هم عرضه می شود طبق قوانین به محض انعقاد قرارداد از سوی سایت بورس هم اعلام شده است. انصاری فرد در این باره نوید افزایش و پایداری درآمدها را داد و گفت به زودی از دیگر اقدامات اقتصادی باشگاه و ره آوردهای این قرارداد رونمایی خواهیم کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن