انصاری فرد: بخشی از مطالبات تیم به زودی پرداخت می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 560 ] - پنجشنبه, 9 آبان 1398
انصاری فرد: بخشی از مطالبات تیم به زودی پرداخت می شود

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما همانطور که شب گذشته نوید افزایش درآمدها را به هواداران و اعضای تیم داده ایم در گام اول بخشی از مطالبات اعضای تیم را بزو...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما همانطور که شب گذشته نوید افزایش درآمدها را به هواداران و اعضای تیم داده ایم در گام اول بخشی از مطالبات اعضای تیم را بزودی پرداخت خواهیم کرد.

 محمدحسن انصاری فرد در گفت و گویی، گفت: ضرورت افزایش درآمدها ما را بر آن داشت تا مذاکرات زیادی داشته باشیم و خرسندیم که این قرارداد با شرکت آتیه داده پرداز به امضا رسید. بند به بند توافقاتی که انجام شده بود در 6 جلسه فشرده و چندین ساعته هیات مدیره با دقت زیاد در زمینه ها و ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا بعد از تایید رسمی هیات مدیره و طی مراحل قانونی دیشب این قرارداد طی مراسمی به امضا رسید که امروز خبر آن در بورس هم اعلام شد. چرا که سهام این شرکت در بورس عرضه می شود و از آنجا که همه قراردادهای شرکت های حاضر در بورس باید اعلام شود خبر این توافق هم شب گذشته اعلام شده است.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: انشاالله در پی توافقات انجام شده این شرکت با توانی که دارد و بسترهایی که در قرارداد پیش بینی شده برای درآمدزایی اقدام خواهد کرد و ما نهایت تعامل را با آنها خواهیم داشت تا بتوانند به برنامه های پیش بینی شده را اجرایی کنند.

انصاری فرد خاطرنشان کرد: از زمان مذاکرات تا انعقاد قرارداد حدود چهل روز زمان صرف شد و همه جوانب بررسی شده است. با دیگر اسپانسرها و همچنین اپراتور ایرانسل هم که تا 1401 با باشگاه قرارداد داریم نهایت تعامل و همکاری را داشته و خواهیم داشت و با آنها هم در راستای توسعه همکاری ها نشست های خوبی داشته ایم تا درآمدها افزایش پیدا کند. ما همانطور که دیشب نوید افزایش درآمدها را به هواداران و اعضای تیم داده ایم در گام اول بخشی از مطالبات اعضای تیم را بزودی پرداخت خواهیم کرد و درباره این قرارداد هم توضیحاتی بیشتر خواهیم داد.

وی افزود: بر این باورم که باید از پتانسیل باشگاه پرسپولیس به عنوان محبوب ترین تیم آسیا نهایت بهره را ببریم و تلاش ما بر همین محور است با مشارکت همه جانبه هواداران انشاالله خدمات خوبی به آنها ارائه خواهیم کرد به گونه ای که وقتی هواداران از باشگاه حمایت می کنند از خدمات ویژه تری بهره مند شوند. تاکید می کنم مشارکت ها و اقدامات دیگری هم انجام شده که بزودی درباره تک تک آنها توضیح خواهیم داد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن