توقف بدموقع با حرکت عجیب علیپور

- نظرات : 12 اظهار نظر - بازدید [ 1625 ] - پنجشنبه, 9 آبان 1398

توقف بدموقع با حرکت عجیب علیپور

دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی از هفته نهم رقابت های لیگ برتر با تساوی به پایان رسید تا شاگردان گابریل کالدرون 2 امتیاز خانگی را از دست بدهند. دو تیم پرس... 5 out of 5 based on 3 ratings.
توقف بدموقع با حرکت عجیب علیپور

دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی از هفته نهم رقابت های لیگ برتر با تساوی به پایان رسید تا شاگردان گابریل کالدرون 2 امتیاز خانگی را از دست بدهند. دو تیم پرس...

ارتش سرخ دات كام :

 دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی از هفته نهم رقابت های لیگ برتر با تساوی به پایان رسید تا شاگردان گابریل کالدرون 2 امتیاز خانگی را از دست بدهند.

دو تیم پرسپولیس و ماشین سازی تبریز در چارچوب دیدارهای هفته نهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت. علی علیپور در دقیقه 90 پنالتی پرسپولیس را با ضربه ای «چیپ» از دست داد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمد نادری (77 - مهدی شیری)، محمد انصاری، محمدحسین کنعانی زادگان، محسن ربیع خواه، احمد نوراللهی (78 - سیامک نعمتی)، مهدی ترابی، وحید امیری، علی علیپور و امید عالیشاه (66 - بشار رسن).
ترکیب ماشین سازی: حامد لک، احمدرضا زنده روح، سامان نریمان جهان، بابک مرادی، شاهین توکلی، جفرسون (58 - قائم اسلامی خواه)، مسیح زاهدی، عزیز معبودی، شاهین ثاقبی، ادواردو دوسانتوس و محمد قادری (84 - محمد سهرابی نژاد).
داور: علی صفایی

نیمه اول
دقیقه 15: ارسال روی دروازه پرسپولیس از روی یک ضربه ایستگاهی تبدیل به گل شد که البته کمک داور مسابقه پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد.

دقیقه 15: حمله سریع پرسپولیسی ها تبدیل به موقعیتی خطرناک شد که ضربه وحید امیری را ابتدا حامد لک دفع کرد. توپ برگشتی هم توسط بازیکنان پرسپولیس به سمت دروازه ماشین سازی شلیک شد که این بار توپ به مدافعان برخورد کرد تا ضربه سوم از سوی احمد نوراللهی تبدیل به کرنر شود.

دقیقه 24: شاهین توکل با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 29: سامان نریمان جهان از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 36: حرکت ترکیبی بازیکنان پرسپولیس از سمت چپ و ارسال احمد نوراللهی روی دروازه ضربه سر علی علیپور را به دنبال داشت که توپ او با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 39: این بار حمله پرسپولیسی ها از سمت راست صورت گرفت که ارسال روی دروازه با ضربه سر امید عالیشاه راهی اوت شد.

دقیقه 43: بازیکنان پرسپولیس این بار تلاش کردند از روی یک پرتاب اوت بلند روی دروازه ماشین سازی خطر ایجاد کنند که پرتاب بلند وحید امیری با ضربه سر احمد نوراللهی همراه شد که البته فقط یک کرنر را به دنبال داشت.

دقیقه 43: کرنر ارسالی امید عالیشاه روی دروازه ماشین سازی با ضربه سر خطرناک احمد نوراللهی همراه شد که حامد لک از روی خط دروازه توپ را برگرداند.

نیمه دوم
دقیقه 55: مهدی ترابی با حرکتی انفرادی به سمت دروازه ماشین سازی رفت که از زاویه ای بسته ضربه اش را به سمت دروازه حامد لک شلیک کرد، اما توپ او تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 55: کرنر ارسالی روی دروازه ماشین سازی ضربه سر خطرناکی را از سوی محمدحسین کنعانی زادگان به دنبال داشت که حامد لک توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 56: یک بار دیگر ارسال روی دروازه ماشین سازی که امید عالیشاه در موقعیتی مناسب نتوانست دروازه این تیم را باز کند و توپ راهی اوت شد.

دقیقه 57: ارسال به سمت دروازه پرسپولیس از روی ضربه ایستگاهی به شکل خطرناکی به سمت دروازه رفت که توپ پیش از وارد شدن به دروازه توسط بیرانوند به کرنر رفت.

دقیقه 60: علی علیپور در محوطه جریمه ماشین سازی می توانست دروازه حامد لک را باز کند که ضربه او به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه 62: شجاع خلیل زاده با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه 69: داور مسابقه حامد لک را به دلیل اتلاف وقت در شروع دوباره مسابقه، با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 73: محمد انصاری ضربه خطا را از سمت راست به روی دروازه ماشین سازی ارسال کرد که ضربه سر وحید امیری را به دنبال داشت، اما حامد لک در مهار توپ موفق بود.

دقیقه 81: سیامک نعمتی در محوطه جریمه ماشین سازی توپ را در اختیار گرفت که توسط مدافعان متوقف شد و در حالی که معتقد به خطای پنالتی بود، اما داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 82: ارسال روی دروازه ماشین سازی در محوطه جریمه به علی علیپور رسید، اما این بازیکن نتوانست کنترلی روی توپ داشته باشد. پرسپولیسی ها روی توپ برگشتی هم نتوانستند کاری انجام دهند.

دقیقه 86: توپ ارسالی روی دروازه ماشین سازی از روی سر مهدی ترابی عبور کرد و سپس مدافع حریف با ضربه ای به کمر ترابی مرتکب خطای پنالتی شد.

دقیقه 90: علی علیپور ضربه پنالتی را به صورت چیپ به سمت دروازه زد که حامد لک به راحتی توپ را مهار کرد.

این اولین تساوی پرسپولیس در لیگ نوزدهم بود و بدین ترتیب تنها خط تیره پرسپولیس در جدول رده بندی با پنالتی از دست رفته علیپور پاک شد. پس از این بازی قرار است سوپر جام فصل گذشته به پرسپولیس اهدا شود که بدین ترتیب جشن قهرمانی این تیم هم تلخ شد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  مشکل از علیپور نیست
  علیپور کار خودشو میکنه و موقعیت خاصی نداشته که گل بزنه
  اتفاقا رو فرم اومده و بهتر از قبل بازی میکنه
  هنوزم میگم درد ما ترکیب اشتباهه
  واقعا شجاع خلیل زاده تو دفاع راست چیکار کرد و چه نتیجه ای داشت؟!
  هم کیفیت خود شجاع کم شد،هم دفاع راستمون رسما صفر مطلق بود هم تو حمله هم تو دفاع
  شیری و نعمتی هرقدرم بد ، از یه بازیکنی که دفاع راست پست غیر تخصصیشه بهترن
  کارتی که شجاع گرفت و برای بازی بعدیم از دست دادیمش نتیجه ی همین پست غیر تخصصیش بود برین صحنه کارت گرفتنشو ببینین
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  نمیدانم چی بنویسم..وقتی کسی دلش با تیم نیست رو به زور گیر میدید میشه این..آخه تورو خدا این مربیه..نورالهی رو میکشه بیرون..علیپور که روحیه نداره میره پشت توپ ..آقا این رو به زور که نمیشه اقای گل کرد..من موافق توهین نیستم..ولی آقای علیپور خیلی هوش ت پایینه..خوشم میاد اعتماد بنفس داری.دروازه خالی ها رو گل نمیکینی.چیپ میزنی؟!!چقدر گفتیم گول بازی با بوشهر رو نخورید.آدم بازی رو نگاه جیکرد چیدمان ماشین چقدر مرتب بود ..شما بازی رو نگاه کنید و نحوه حرکت یازیکنای پرسپولیس و چیدمان رو ببینیم اصلا مربی نداره تیم..هیچ سیستمی نداره.بخدا احساسی نمیگم تمام توپهای دوم و سوم به دلیل نبودن هیچ چیدمانی به ماشین میرسید.تازه گلشان هم آفساید نبود..توروخدا مربی مث استراماچونی بیارید لااقل آدم نحوه چینش و برنامه رو میبینه مشخصه حرکات چپ و راست برنامه داره..شجاع عالیه اما دفاع راست؟!!هشتاد دقیقه جناح راست خوابیده بود ده دقیقه شیری رو آورد تیم حرکت کرد.بخدا این مربی نیست.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  نه این مربی نیست
  مربی شمایید
  بفرماییدرونیمکت کُچ کنید
  دوست استقلالی
  نمیخواهیدگورتون راازاین سایت گم کنید؟
 • امیر نیکروش
  امیر نیکروش :
  دوست عزیز وقتی نوشتی گلشان آفساید نبود مطمئن شدم منصفانه نظر نمیدی. من 30 سال هست فوتبال نگاه میکنم و اتفاقا پرسپولیس امروز خوب بازی کرد، خصوصا در نیمه دوم عالی بودیم. اتفاقا شما شک نکنید ما از کالدرون حمایت میکنیم چون به تجربه دیدیم حمایت از مربی نتیجه اش قهرمانیست. کالدرون از اسراماهوچی که خیلی بهتر است به کنار حتی از برانکو هم بهتر عمل میکند و اقلا تعارف ندارد. دستش بسته است و سایه سنگین برانکو کمرش را شکسته ولی شک نکنید ما آخر فصل قهرمانیم.استقلالی ها هم مانند فصول گذشته برای سلامتی ورزش میکنند،
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  علی پور حیا کن
  پرسپولیسو رها کن
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  اول درباره سوپرجام بگم که نمیدونم کدوم احمقی برنامه ریخته بود که اهدا جام بعد از بازی باشه. یعنی احتمال نمیداد که تیم نتیجه نگیره و این جشن کوفتمون بشه؟ یعنی اینقدر کودنه که نمیفهمه که این کار به ماشین سازی انگیزه میده تا جشن پرسپولیس رو خراب بکنه؟
  درباره بازی هم بگم که دیگه دارم کم کم از این تیم ناامید میشم و با این بازی خیلی نمیشه امیدوار بود. آخه دلیل استفاده از شجاع در دفاع راست چی بود؟ درسته شیری خیلی بازیکن خوبی نیست ولی حداقل دوتا نفوذ میتونست بکنه و انصاری که امروز فقط بلد بود خطا بده باید مینشت رو نیمکت با این حال امروز میتونستیم ببریم و موقعیت های خوبی هدر دادیم از جناب علیپور هم نگم که واقعا داغم کرد با این پنالتی زدنش و یه تنه سه امتیاز رو ازمون گرفت هرچی بهش بگن حقشه که گند زد به روحیه ما و تیم. بهترین فرصت برای کم کردن فاصله بود که مفت از دست رفت.
  تا قبل از این بازی خیلی به کالدرون امید داشتم ولی کم کم دارم بهش شک میکنم چون به غیر از بازی با تیم بدبخت و ضعیف شاهین دیگه بازی درست و حسابی از پرسپولیس ندیدم اونم با این همه بازیکن
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  دو بازی شجاع نبود نتیجه گرفتیم با وحود شجاع تو دفاع راست عملا از اول بازی ده نفره بودیم شجاع تو دفاع راست در برابر شیری صفر هم نیست اون نعمتی هم که کلا گیج میزنه نغمتی در حدی نیست که تو پرسپولیس بزرگ بازی کنه باید به فکر دو دفاع کناری درجه یک باشیم اگه شده از خارج بیاریم باید این مشکل رو حل کنیم دفاع کناریهامون زحمت زیاد میکشن خیلی تلاش میکنن اما هیچ کمکی به ایجاد موقعیت نمیکنن تیمی که لااقل یک دفاع کناری که ایجاد موقعیت کنه نداشته باشه باید هافبک بازیساز در حد ژاوی داشته باشه که بتونه موقعیت ایجاد کنه متاسفانه ما هیچکدومشو نداریم
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  دوستان یک نکته
  خواهش میکنم نظربدید
  دوهفته پیش استقلال سایپا رابا4گل برد
  هفته پیش همین سایپاتواصفهان ترمزسپاهان راکشید
  امروزهم شهرخودرورامتوقف کرد
  موضوع بودارنیست؟مخصوصا باآن علامت دروازه بان به وریا
 • ماهان ماهان
  ماهان ماهان :
  آقای علیپور موضوع فقط خراب کردن پنالتی نیست. موضوع نوع تفکر شماست!!
  بازیکنان بزرگی بودن که پنالتی خراب کردند.
  موضوع اینه که شما در دقیقه 90 بازی که بدون گل دنبال میشه و احتیاج مبرم به برد داریم تا بتونیم به جایگاه دوم جدول برسیم و اختلاف امتیاز رو به حداقل برسونیم اون هم در فصلی که نمایش متزلزلی داشتیم و هوادار واقعا نگران تیم هست باید واقعا به این شکل پنالتی بزنیم؟؟؟!!!
  اینه تفکر یک بازیکن حرفه ای؟!!!
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  آهای هوادار
  هرچه فریاددارید برسر علی پور بزنید و اورا ازتیمتان اخراج کنید
  تا درسی بشود برای آیندگان
  زیراکه
  چهل میلیون هوادار را به تمسخر گرفت
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  تمام فوتبال ایران و تیمهای لیگ و فدراسیون و ... بر علیه پرسپولیس بسیج شدن تا نتیجه نگیره. این به این معناست که ما به اندازه ی کافی دشمن داریم. اما با کمال تاسف کادر فنی و بازیکنهای تیم خودمون هم نا خواسته و با اشتباهات تاکتیکی و فنی و خودخواهی دارن توی زمین حریف بازی میکنن و تیم رو مایه ی تمسخر دشمنا قرار میدن. یه بچه هم میدونه وقتی سه تا مدافع راست یعنی شیری ، ماهینی و نعمتی رو داری بهترین مدافع وسط فوتبال ایران یعنی شجاع رو توی پست خودش باید بازی بدی. با این کار جناح راست پرسپولیس عملا" فلج بود و ترابی هم بعنوان موثرترین و بهترین بازیکن هجومی تیم نتونست کارایی همیشگی رو داشته باشه. جناب کالدرون تیم شما هنوز توی موقعیت سازی و داخل محوطه ی جریمه خصوصا " جلوی تیمهایی که کمی بسته بازی میکنن مشکل داره و میتونم بگم بی برنامه و سردرگم هست اونوقت حرف از زدن گلهای زیاد میزنی و همه ما رو مضحکه دشمنای پرسپولیس میکنی؟ در مورد علیپور هم حرفها گفته شده . متاسفانه باید بگم تیم توی این فصل داره بیشتر از خودش ضربه میخوره تا دشمناش و اگه جناب انصاریفرد ، پیروانی و باقری نجنبند جام از دست میره.
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  کس میدوند کالدورن در سمت راست تیم دنبال چه میگردد ؟!!!!

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن