پنالتی چیپِ چیپِ چیپِ چیپ...

- نظرات : 8 اظهار نظر - بازدید [ 2463 ] - پنجشنبه, 9 آبان 1398

پنالتی چیپِ چیپِ چیپِ چیپ...

حامد لک بدون آنکه از جای خود تکان بخورد، توپ را با دو دست در آغوش کشید و با زانو روی زمین خیمه زد. این لحظه ساده ترین دفع یک پنالتی در ادوار لیگ برتر توسط یک ... 2 out of 5 based on 5 ratings.
پنالتی چیپِ چیپِ چیپِ چیپ...

حامد لک بدون آنکه از جای خود تکان بخورد، توپ را با دو دست در آغوش کشید و با زانو روی زمین خیمه زد. این لحظه ساده ترین دفع یک پنالتی در ادوار لیگ برتر توسط یک ...

ارتش سرخ دات كام :

حامد لک بدون آنکه از جای خود تکان بخورد، توپ را با دو دست در آغوش کشید و با زانو روی زمین خیمه زد.

این لحظه ساده ترین دفع یک پنالتی در ادوار لیگ برتر توسط یک دروازه بان بود؛ پنالتی دفع شده توسط حامد لک با ضربه چیپ عجیب علی علیپور.  چند لحظه قبل تر بازیکنان پرسپولیس روی تصمیم عجیب، حلقه شادی را تشکیل داده و خود را برای به ثمر رساندن گل برتری آماده می کردند اما در حالی که رسول خطیبی عصبانی از تصمیم داور رو به جایگاه VIP برای آن ها کف می زد، داور از تصمیم خود برنگشت تا پرسپولیس در آستانه یک برد دیگر قرار بگیرد.

سرخپوشان که با حملاتی همه جانبه به دنبال گل پیروزی بخش بودند، این پنالتی را غنیمتی برای رسیدن به برد می دانستند و امیدوار بودند تا با گلی از روی نقطه پنالتی، به پیروزی برسند و به رتبه نخست نزدیک شوند. علیپور که در بازی جام حذفی مقابل ماشین سازی پنالتی دقیقه نود را گوشه سمت چپ دروازه زده و با واکنش فوق العاده لک از گلزنی ناکام مانده بود، این بار برای انتقام گیری پشت توپ ایستاد.

هواداران به شدت او را تشویق و با نور موبایل های خود، فضای ورزشگاه آزادی را برای یک گل سه امتیازی آماده می کردند. علیپور نیز با اعتماد به نفس بالا و با بازوبند کاپیتانی خود را برای گلزنی آماده می کرد و دورخیزی نسبتا بلند را انجام داد اما لحظاتی پیش از گل، حامد لک به بهانه ای عجیب بازی را به تاخیر انداخت تا احتمالا تمرکز مهاجم سرخپوشان را به هم بزند. دخالت داور غائله را ختم کرد و این بار پس از سوت داور، علیپور به سمت توپ حرکت کرد و در شرایطی که انتظار می رفت، توپ را به گوشه دروازه بفرستد چیپ زد و بار دیگر برخلاف انتظار، لک در جای خود باقی ماند تا توپ را به ساده ترین شکل ممکن بگیرد.

این ضربه چیپ عجیب ورزشگاه و البته بازیکنان پرسپولیس را در بهت و حیرت فرو برد و باعث شد تا آن ها از 6 دقیقه بعدی نیز استفاده خاصی نبرند و یک بازی خانگی را از دست بدهند. با سوت پایان، سکوهای ملتهب ورزشگاه آزادی لحظاتی علیه حامد لک دروازه بان ماشین سازی شعار دادند و سپس برای ثانیه هایی تیم خود پرسپولیس را تشویق کردند اما در اقدامی عجیب علیه علی علیپور نیز شعار دادند و با «حیا کن، رها کن» مهاجم خود را بدرقه کردند.

حالا هوادارانی که چند ماه چیپ فرشید اسماعیلی را به سخره گرفتند، با توییت ها و پست هایی مواجه شده اند که همین اتفاق را به خودشان یادآوری می کند و از طرف دیگر، علی علیپور که با هت تریک در بوشهر روحیه خود را بازیافته بود، با فشار دوباره از سوی فوتبال دوستان روبرو خواهد شد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  لعنت به هرکی این چیپ رو اختراع کرد..خواست لک رو تحقیر کنه.خدا ادبش کرد.
 • نیما یاردان قلی
  نیما یاردان قلی :
  کاشکه همون تابستون فروخته بودنش
 • omid 110
  omid 110 :
  عمدا اینجوری زد..واقعا خیلی عجیب بود.....باید از تیم اخراج بشه
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  هر وقت زمان زدن پنالتی طولانی شد پنالتی خراب میشه این ترفند اقایان دایی ، خطیبی ، قلعه نویی ، ........هست یک بررسی کنید متوجه میشید .
 • پرسپولیس ایران
  پرسپولیس ایران :
  همیشه گفتم چه زمانی که اقای گل بود چه الان که زیرسگاری هم نیست
  علیپور هیچ وقت لیاقت مهاجم اول پرسپولیس را نداشته ونخواهد داشت
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  علیپور میخاست لک را کنف کنه،خودش کنف شد...آقای علیپور تیمی که امتیاز نیاز داره باید چیپ بزنی؟؟؟؟عجب..من گفتم چنان زیر طاقی میزنی که لک هزار بار دور خودش بچرخه..ولی حیف..توکه پاهای قوی داری..باید همینجاها ازش استفاده کنی..ازت ناراحتم..ولی بیخیال
 • ali moeinian
  ali moeinian :
  علیپور قشنگ شده طارمی دومی.هر کاری میخاد میکنه.الانم آخرش میاد میگه ببخشید جبران میکنم تمام شد و رفت.اصلا هم مهم نیست براش.که مردم تو این گرونی و هزارجور مشغله فکری کلی خرج میکنن میرن ورزشگاه،کلی حرص میخورن برای این تیم.فقط مهم براش اینه که پولش رو بگیره آخرش هم اعتراض میکنه قراردادم کمه.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  طارمی آن همه گل زیبا برایمان زده .کسی گل هاش رایادش نیست
  اماچیپی که به الریان زد.گل نشدخاطره تلخ همه ماست
  بایدعبرت گرفت
  چیپ مال وقتیه که دوتاگل میزنی ومیخوای روحیه هم تیم هات رابالاببری
  نه وقتی که یک گل ازنان شب واجب تره
  پنالتی اگرگل میش گرمای نفس مان گوش سپاهان رامی سوزوند

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن