بهمنی: بازیکنان پرسپولیس شرایط خوبی نداشتند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1048 ] - پنجشنبه, 9 آبان 1398

بهمنی: بازیکنان پرسپولیس شرایط خوبی نداشتند

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفت: از پرسپولیس خواستیم بعد از بازی به رختکن نرود تا جام را اهدا کنیم اما شرایط خوبی نداشتند. حجت الله بهمنی درباره برگزاری مراسم... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بهمنی: بازیکنان پرسپولیس شرایط خوبی نداشتند

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفت: از پرسپولیس خواستیم بعد از بازی به رختکن نرود تا جام را اهدا کنیم اما شرایط خوبی نداشتند. حجت الله بهمنی درباره برگزاری مراسم...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفت: از پرسپولیس خواستیم بعد از بازی به رختکن نرود تا جام را اهدا کنیم اما شرایط خوبی نداشتند.

حجت الله بهمنی درباره برگزاری مراسم اهدای جام به پرسپولیس گفت: در هفته های اخیر این باشگاه درخواست کرده بود که جام قهرمانی را به آنها اهدا کنیم. به همین دلیل، در بازی امروز مقابل ماشین سازی قرار شد جام اهدا شود. صبح امروز مسئولان پرسپولیس جلسه ای با مسئولان سازمان لیگ داشتند که نتیجه این شد بلافاصله بعد از بازی، حتی بازیکنان پرسپولیس به رختکن نروند و تی شرت قهرمانی را بپوشند و جام را بگیرند.

وی افزود: متاسفانه به خاطر شرایط بازی و اینکه پرسپولیس آن را نبرد، از نظر روحی در وضع خوبی نبودند. ما از آنها از پشت رختکن خواستیم که به زمین بیایند چون آنتن تلویزیون هم شرایط خاص خودش را داشت. متاسفانه به خاطر شرایط بد روحی، بازیکنان دیر آمدند.

بهمنی درباره اینکه کالدرون ناراحت بود مبنی بر اینکه چرا قبل از بازی جام را نداده اند، خاطرنشان کرد: از نظر فنی تعجب می کنم چرا سرمربی این حرف را می زند چون قبل از یک دیدار، تیم یک ساعت می تواند گرم کند. آنها می توانستند به ما بگویند قبل از بازی جام را بدهید. چون پنالتی را گل نکردند، از نظر روحی وضعیت خوبی نداشتند و با تاخیر آمدند. به همین دلیل سازمان لیگ هیچ تقصیری ندارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن