فتاحی: می توانستیم جام را دو ساعت قبل از بازی به پرسپولیس بدهیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1038 ] - جمعه, 10 آبان 1398

فتاحی: می توانستیم جام را دو ساعت قبل از بازی به پرسپولیس بدهیم

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: طبق قانون دو ساعت پیش از یک بازی و نیم ساعت بعد از آن بازی متعلق به آن مسابقه است و ما نمی توانستیم در این زمان به پرسپولیس... 4 out of 5 based on 3 ratings.
فتاحی: می توانستیم جام را دو ساعت قبل از بازی به پرسپولیس بدهیم

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: طبق قانون دو ساعت پیش از یک بازی و نیم ساعت بعد از آن بازی متعلق به آن مسابقه است و ما نمی توانستیم در این زمان به پرسپولیس...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: طبق قانون دو ساعت پیش از یک بازی و نیم ساعت بعد از آن بازی متعلق به آن مسابقه است و ما نمی توانستیم در این زمان به پرسپولیس جام دهیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد حواشی اهدای سوپرجام به پرسپولیس در روز گذشته گفت: برابر مقررات و آئین نامه قهرمان جام حذفی و لیگ بازی سوپر جام را برگزار می کند. اگر قهرمان هر دو جام یکی باشد بدون برگزاری بازی قهرمان سوپر جام می شود. چون پرسپولیس قهرمان جام حذفی لیگ شده بود باید این جام را به این لیگ می دادیم و قطعا باید در ورزشگاه انجام می شد. اگر سال گذشته این اتفاق نیفتاد چون بازی برگزار نشد و در سازمان لیگ جام را به پرسپولیس دادیم. امسال سازمان لیگ قصد داشت جام را در ورزشگاه پرسپولیس بدهد چون در شروع لیگ تاخیر داشته گفتیم بعد از محرم و صفر این کار را انجام دهیم و اولین بازی پرسپولیس هم با ماشین سازی بود. عده ای گفتند بین دو نیمه این کار را انجام دهیم که اصلا قانونی نیست.

وی ادامه داد: طبق قانون از دو ساعت قبل از بازی تا نیم ساعت بعد از بازی متعلق به آن مسابقه است و هیچ جای دنیا این طور نیست که قبل از بازی جام بدهند. ما به آقای انصاری فرد هم اعلام کردیم یا باید دو ساعت قبل از بازی جام بدهیم یا نیم ساعت بعد از بازی که ایشان گفت بهتر است بعد از بازی باشد که هواداران هم حضور داشته باشند. چاره ای نداشتیم و واقعا هم نباید  این طور باشد که زمان مسابقه را به کار دیگری اختصاص دهیم. این برنامه نظر خود مدیران باشگاه پرسپولیس بود و ما می توانستیم جام را دو ساعت قبل از بازی به آنها بدهیم.

وی در ادامه افزود: این برنامه را به باشگاه ها فرستاده ایم. آنها اعتراضی نداشتند اما خیلی ها پیشنهاد دادند و تا جایی که بتوانیم پیشنهادات را لحاظ می کنیم. ما برای هر 16 تیم لیگ برنامه ریزی می کنیم و اینطور نیست که برای یک تیم خاص باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    یک سوال؟!امروز این همه جمعیت برا تراکتور آمدن همه بلیط اینترنتی گرفتن؟!!!

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن