نکاتی در خصوص بیانیه ای عجیب از فدراسیون فراموشکار

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2153 ] - جمعه, 10 آبان 1398

نکاتی در خصوص بیانیه ای عجیب از فدراسیون فراموشکار

در بیانیه سفسطه آمیز فدراسیون فوتبال آمده است: «شکی نیست هزاران جام زرین نمی تواند با قطره ای از ...» این را باید به رییس محترم فدراسیون گفت، بابت اهانتش به ش... 5 out of 5 based on 12 ratings.
نکاتی در خصوص بیانیه ای عجیب از فدراسیون فراموشکار

در بیانیه سفسطه آمیز فدراسیون فوتبال آمده است: «شکی نیست هزاران جام زرین نمی تواند با قطره ای از ...» این را باید به رییس محترم فدراسیون گفت، بابت اهانتش به ش...

ارتش سرخ دات كام :

در بیانیه سفسطه آمیز فدراسیون فوتبال آمده است: «شکی نیست هزاران جام زرین نمی تواند با قطره ای از ...»
این را باید به رییس محترم فدراسیون گفت، بابت اهانتش به شهدای جنگ که پیروزی فوتبال را مهم تر از حماسه آزادسازی خرمشهر دانست! خاکی که 576 روز در تصرف عراق بود و بیش از 50 هزار شهید و جانباز با هزاران خانواده جنگزده و آواره بجا گذاشت.

آنجا که مهدی تاج بعد از پیروزی برابر مراکش در جام جهانی جملات عجیبی را به زبان آورد: طی نشستی که با آذری جهرمی، وزیر ارتباطات داشتم او دو آمار جالب ارائه داد. او گفت بر اساس آمار ثبت شده، پس از اتمام بازی ایران-مراکش درصد نشاط اجتماعی به وجود آمده از آزادسازی خرمشهر و صعود ایران به جام جهانی 98 بیشتر بوده است.

جناب آقای تاج پس از انتقادات خانواده شهدا، جسارت به شهدای خرمشهر را تکذیب کرد. اما در برنامه زنده تلویزیونی و در حالی که ر مقابل علی ضیا مجری برنامه نشسته بود عموان کرد: دفاع از آقای کی روش رو مثل دفاع مقدس می دانم!

"اقدام قاطعانه" علیه پدیده ناپسند فحاشی را باید از داخل زمین آغاز کرد و بعد سراغ سکوها رفت. سرمربی محترمی مقابل دوربین ها، برخی تماشاگران را به "نطفه های بی پدر" تشبیه کرد. چرا فدراسیون نادیده گرفت؟
آیا فدراسیون مطمئن است بین آن هزاران تماشاگری که شعار می دادند، هیچکس از خانواده شهدا ننشسته بود؟ البته حالا با فشار افکار عمومی و رسانه ها؛ امروز پس از یک هفته از مصاحبه ی جناب آقای مافیا، فدراسیون اقدام به دعوت وی به کمیته اخلاق کرده است که احتمالا آن هم مثل گذشته با یک جرمه جزئی حل خواهد شد!

جوانان ایران در خون غلتیدند تا یک وجب از خاک ایران را ندهند. مگر بی تفاوتی فدراسیون به شعارهای ضد ایرانی و تجزیه طلبانه در ورزشگاه ها، هتک حرمت شهدا نیست؟ فدراسیون در این باره حتی از اجرای قوانین فیفا هم خودداری می کند.

رواج فحاشی در جامعه نشانه زوال فرهنگی است. فحاشی به هر کس، به هر دلیل و با هر بهانه یا انگیزه ای، بیانگر فقر اخلاقی جامعه است. اما در قوانین انضباطی، تمایزی بین فحاشی به افراد وجود ندارد که فدراسیون در اقدامی تبعیض آمیز، برای یکی بیانیه می دهد و صد تای دیگر را نشنیده می گیرد.

طبق ماده 12 کدهای انضباطی فیفا  "تحریک تماشاگران با هر منظوری حداقل دو جلسه محرومیت" دارد. آیا رفتار غیر حرفه ای خطیبی خصوصا پس از بازی که دقیقا به سمت جایگاه پشت دروازه پرسپولیسی ها رفت و شروع به دست زدن برای آنها کرد، تحریک تماشاگران نبود؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    از کسی که با وابستگی به نهادهای آلوده به فساد روی کار اومده بیشتر از این هم انتظار نمی ره. لیاقت واقعی این آدم در حد اداره ی یه دکه هم نیست. خدا خودش رو و کسی که باعث روی کار اومدن این نانجیب و اون کفاشیان و ساکت پلید شد رو نیامرزه.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن