عالیشاه: وقتی من فحش می خوردم، کجا بودید؟

- نظرات : 6 اظهار نظر - بازدید [ 2210 ] - جمعه, 10 آبان 1398

عالیشاه: وقتی من فحش می خوردم، کجا بودید؟

امید عالیشاه با گلایه درباره عدم برخورد کمیته انضباطی پس از توهین به او در تبریز گفت: سوال من این است که ما به عنوان بازیکن پرسپولیس خانواده نداریم که در تبری... 5 out of 5 based on 14 ratings.
عالیشاه: وقتی من فحش می خوردم، کجا بودید؟

امید عالیشاه با گلایه درباره عدم برخورد کمیته انضباطی پس از توهین به او در تبریز گفت: سوال من این است که ما به عنوان بازیکن پرسپولیس خانواده نداریم که در تبری...

ارتش سرخ دات كام :

امید عالیشاه با گلایه درباره عدم برخورد کمیته انضباطی پس از توهین به او در تبریز گفت: سوال من این است که ما به عنوان بازیکن پرسپولیس خانواده نداریم که در تبریز هر چه دل شان می خواهد به ما می گویند؟

ماجرای مربوط به استادیوم آزادی و شعار برخی از هواداران به رسول خطیبی سرمربی ماشین سازی با واکنش سریع کمیته انضباطی همراه شد و رفتار هواداران پرسپولیس با بیانیه فدراسیون همراه شد. موضوعی که اکنون با انتقاد امید عالیشاه همراه شده است.

کاپیتان پرسپولیس در دیدار روز گذشته مقابل ماشین سازی در اینباره گفت: اول باید بگویم به طور کلی از این اتفاق که به خانواده بازیکنان و هر کسی در استادیوم و فضای مجازی فحاشی شود انتقاد دارم و این حرکت خیلی زشت است. هر کسی روز بد و خوب دارد و این مساله به خانواده اش ربطی ندارد که بخواهد فحش بخورد. هیچکس این اتفاق را دوست ندارد و خانواده ما هم مسلما این مسائل را می شنوند یا در صفحه ما هستند و این چیزها را می بینند و واقعا خجالت آور و زشت است.

وی درباره موضع فدراسیون نیز گفت: اما الان سوال من این است که ما به عنوان بازیکن پرسپولیس خانواده نداریم که در تبریز هر چه دل شان خواستند می گویند اما هیچ واکنشی نشان نمی دهند و اکنون اما سریعا اینچنین رفتار می کنند؟ همانطور که گفتم من خودم منتقد این رفتار و فحاشی هستم و از آن متنفرم اما کمیته انضباطی و فدراسیون کجا بودند وقتی همین بازی قبلی بیرانوند 100 دقیقه فحش خورد؟ کجا بودند که من بازی با ماشین سازی در فصل گذشته از طرف طرفداران تراکتور فحش خوردم؟ به خانواده شهدا باشد که منم خانواده شهید هستم و مادرم خواهر شهید است و خجالت نکشیدند فحش می دادند؟ دم کمیته انضباطی گرم!

عالیشاه با گلایه حرف هایش را اینطور ادامه می دهد: چند سال است که نمی توانند از نظر فنی پرسپولیس را متوقف کنند و هر توهمی که دل شان می خواهند می گویند. به توهم باشد باید ماجرا لیگ پانزدهم که قهرمانی را از ما گرفت به عنوان زشت ترین اتفاقات یاد کنیم. به توهم باشد باید ماجرای گل محمد نوری که آفساید گرفتند و چند سال بعد کمک داورش حتی اعتراف کرد به عنوان زشت ترین یاد کنیم. هر بازی یک ماجرایی راه می اندازند تا هواداران را به جان ما بیندازند و فکر نمی کنند که ما هم خانواده داریم. پرسپولیس هم از داور ضربه خورد و سود هم برد اما این توهمات چیست؟ ما اگر بخواهیم به این توهمات توجه کنیم که نباید هر هفته سخت ترین تمرینات را تحمل کنیم و می رویم و وزیر و فلان کس برای ما گل می زند. نیاز نیست بدون بازیکن شرایط سخت را تحمل کنیم و سه بازیکن ما رباط بدهند و فشاری به خودمان وارد کنیم. آقایان بهتر است به جای این توهمات در زمین فوتبالی حرف بزنند.

کاپیتان سوم سرخپوشان در پایان گفت: ما در این فصل از رقبا عقب افتادیم، باختیم و ... اما چیزی گفتیم؟ بس کنید و بگذارید تماشاگر از فوتبال لذت ببرد و با این توهمات کام همه را تلخ نکنید. یک نفر کور می شود، یک نفر سرمایه خود که یک ماشین قسطی است را از دست می دهد و یک کودک می میرد. دل تان به درد نمی آید؟ بس کنید و بگذارید فوتبال همان در زمین باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  تا وقتی تاج و ساکت در فدراسیون فوتبال و امثال زنوزی و تابش و فتحی در باشگاه ها و حسن زاده(کاندیدای ناکام انتخابات مجلس در شهرستانی شمالی) توی این فوتبال جولان میدن در بر همین پاشنه خواهد چرخید. پرسپولیس باید این قدر قوی باشه که حقش رو از دست این طراران و دزدان بی هویت بیرون بکشه.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  نمیدانم یک استقلالی کثیف اینجاداریم
  یایه تراکتوری مرداونجس
  یایه سپاهانی پلیدکه میادبه هرکامنت درست وحسابی یکی یک منفی میده ومبره
  وگرنه یه پرسپولیسی به این کامنت منفی میده؟
  آقای نجس ،آقای کثیف ،آقای پلید
  گمشوبروبیرون
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  اگر اتحاد داشته باشیم نه کمیته انضباطی، نه داوری نه فدراسیون و نه هیچ چیز دیگری جلودار ما نخواهد بود. لیگ ماراتن سنگینی است که ادامه داره و تیمی قهرمان میشه که شخصیت و تداوم داشته باشه. من می بینم هنوز برخی هستند تا تیم نتیجه نمیگیره با عصبانیت اسم برانکو را میارند. والله هیچ تیمی با تغییرات پی در پی موفق نبود. تیم روی دور برد است و حماقت علی پور دو امتیاز را از پرسپولیس گرفت. از کالدرون و تیم حمایت کنید من قول میدم مقتدرانه قهرمان بشیم انشاالله. فراموش نکنید کالدرون دو ماه دیرتر از استراماچونی و دنیزلی به ایران اومده و قلعه نوعی و یحیی هم از پارسال با تیمهاشون بودند. حلال مشکلات پرسپولیس فقط صبر و زمان است. تیم روی دور برد است. مطمئن باشید فولاد را می بریم.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  بهانه کردن خانواده شهداقطعاشان خانواده های شهداراپایین میاره
  مردم باخودمیگندفقط مادران شهداحرمت دارندومتدران بقیه حرمت ندارند؟
  واینگونه خانواده های شهداازچشم مردم می افتندبی آنکه این خانواده های محترم تقصیری داشته باشند
  ضمتاآقای عالیشاه تقصیرشماست که اونداده ایدکه مادرتان هم خواهرشهیدهستند
  ببین .رسول خطیبی چقدرخوب بلده له موقعش ازشهداخرج کنه؟
  .یادبگیر.یه وقتش بایدجلودوربین اشاره به آسمان کنی که مثلاماهم خدایی داریم
  به وقتش هم بایدازشهداخرج کنی
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  امروزدراستادیوم تبریز شعارمرگ برکردسرداده شد
  یعنی برای اقلادومیلیون نفرازهموطنان مان آرزوی مرگ شد
  این یک جنایت است
  ببینیم آیاکمیته انضباطی به این موردهم رسیدگی میکند؟
  البته همه میدانیم که تبریز ازهرگونه جریمه ای مبراست
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  فدراسیون کثیف از هر بهانه ای برای کوبیدن پرسپولیس استفاده میکنه. والا اگه به فحش دادن باشه خوب چند هفته قبل به بیرانوند اون همه فحش ناموسی دادن چرا فدراسیون بیانیه نداد؟ این یعنی سوء استفاده فدراسیون کثیف و از خدا بی خبر از خون شهدا و خانواده شهدا جهت رسیدن به اهداف شوم خودش.

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن