انصاری فرد: ما هم از برانکو شکایت می کنیم

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1470 ] - شنبه, 11 آبان 1398

انصاری فرد: ما هم از برانکو شکایت می کنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه امیدوار است این باشگاه با سرمربی سابق خود به توافق برسد، گفت: اگر برانکو ایوانکوویچ شکایت کند ما هم از او شکایت می کنیم... 5 out of 5 based on 2 ratings.
انصاری فرد: ما هم از برانکو شکایت می کنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه امیدوار است این باشگاه با سرمربی سابق خود به توافق برسد، گفت: اگر برانکو ایوانکوویچ شکایت کند ما هم از او شکایت می کنیم...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه امیدوار است این باشگاه با سرمربی سابق خود به توافق برسد، گفت: اگر برانکو ایوانکوویچ شکایت کند ما هم از او شکایت می کنیم!

محمدحسن انصاریفرد درباره وضعیت مطالبات برانکو ایوانکوویچ و مذاکره نماینده او با باشگاه پرسپولیس، گفت: بحث برانکو دو راه دارد. یکی اینکه اگر برانکو راغب باشد با یکدیگر توافق کنیم. پیشنهادمان را هم داده ایم و امیدواریم مورد موافقت قرار بگیرد که هنوز جوابی نداده اند.

وی ادامه داد: گزینه دوم این است که برانکو از ما شکایت کند ولی ما هم از ایشان به خاطر فسخ یکطرفه قراردادش شکایت می کنیم. ما مجبوریم شکایت کنیم هرچند که علاقه ای به شکایت نداریم. برانکو افتخارات زیادی برای ما کسب کرده است. از روز اول هم به برانکو گفتیم بیایید با هم تفاهم کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: باید مطالبات برانکو را پرداخت کنیم ولی ایشان قراردادش را یکطرفه فسخ کرده است. اگر کار ما به پروسه شکایت برود یکی دو سال طول می کشد که علاقه نداریم و مصرانه دنبال این هستیم رضایت برانکو را برای توافق جلب کنیم.

انصاریفرد همچنین در خصوص شکایت ماریو بودیمیر بازیکن فصل گذشته پرسپولیس به فیفا تصریح کرد: قرارداد بودیمیر با پرسپولیس یک سال و نیمه با مبلغ 500 هزار یورو بوده است که حدود 25 هزار یورو گرفته است. طبق قوانین فیفا بازیکنان خارجی در صورتی که دو ماه دستمزد نگیرند می توانند یکطرفه فسخ کنند.

وی گفت: بودیمیر شکایت کرده و 80 صفحه توضیحات داده است که چند روز پیش از سوی فیفا برای ما ارسال شد. علاوه بر 500 هزار یورو باید سود معوقاتش را هم بدهیم که نزدیک به 600 یا 700 هزار یورو می شود.

مدیرعامل پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره اتفاقات حاشیه ای بازی با ماشین سازی و توهین هواداران این تیم تاکید کرد: هواداران پرسپولیس از طریق AFC برنده جایزه رویایی بودند که بنا به دلایلی که نمی خواهم عنوان کنم این جایزه به پرسپولیس نرسید. هواداران پرسپولیس خبر نداشتند مادر خطیبی مادر شهید است. پرداختن به این مسئله که به مادر شهید توهین شده اصلا خوب نیست چون نظام جمهوری اسلامی و تمام هواداران پرسپولیس همیشه به صورت خودجوش مقام خانواده شهدا را حفظ کردند. در تبریز به  مادر عالیشاه که خواهر شهید است توهین شد ولی ما اصلا وارد این بحث نشدیم چون درست نیست.

انصاریفرد افزود: خانواده شهدا چشم و چراغ مردم و مملکت هستند و شأن آنها باید حفظ شود. اگر این اتفاق افتاده از خانواده محترم آقای خطیبی عذرخواهی می کنم. این صحبت ها قبیح است و کاملا آنرا رد می کنیم. امیدواریم جای دیگری این اتفاقات رخ ندهد. این اتفاقات جاهای دیگر علیه پرسپولیس بسیار بیشتر است. باید فرهنگسازی کنیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  فرق پرسپولیس با استقلال اینجاست که بازیکن ما را با یه خطای پا خطرناک وسط میدان با سرعت با کارت قرمز اخراج می کنند ولی شخ دیاباته با کف پا خطرناک گردن درواربان تراکتور را میزنه چون اول بازی هم بود حتی کارت زرد نمیگیره ....کارت قرمز مسلم ...هیچی ...کسی هم نیست بگه چرا ....حالا اگه ما باشیم زمان و زمین به صدا در میاد که نا داوری و مهندسی شده....هفته قبل داور امتیاز بازی پارس را تقدیم استقلال کر د دیشب هم داور به سر و صدا امتیاز را داد به استقلال //کی به کی
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  بحث بین برانکو و باشگاه یک بحث حقوقی است که باید هوشمندانه مدیریت شود. آقای انصاری فرد، با وکلای بین المللی مشورت کنید اگر قراره زمان بخرید و در نهایت پرسپولیس محکوم بشه و یکی دو سال آینده مجبور شوید طلب برانکو را با جریمه ها پرداخت کنید اینکار حماقت است و نباید یه پرونده ای مثل ژوزه به وجود آورد. اگر قرار است پرسپولیس برنده این پرونده باشد هم از برانکو و هم از الاهلی شکایت کنید و از هردو غرامت بگیرید.
 • وحيد خان بابالو
  وحيد خان بابالو :
  ميتونم بپرسم براي چي شكايت ميكني؟؟؟؟؟؟؟؟؟براپولي كه حقش بوده ندادين؟؟؟؟؟يابراي اينكه يه پولي بريزين دور ؟؟؟؟؟يابرااينكه زمان بخرين؟؟؟؟؟؟كدومش
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقای انصاری فرد
  مقاومت فایده ای ندارد
  مابازنده این پرونده ایم
  درحالی که من وشمامقصراین کثافت کاری نیستیم
  ازهرکجاکه شده پول فراهم کنید.پرداخت کنیدوقال قضیه رابکنید
  من اطمینان داردم پای پرداخت پول که برسه وبرانکوحسن نیت واقعی راببینه کوتاه هم میادوتخفیف هم میده
  پول جورکنیدوپشت دست داغ کنیدکه بازیکن خارجی نگیریم
  وقتی بلدنیستیم بازیکن خوب بگیریم ودلالان لاشخوراراده شان راتحمیل می کنندنگیریم بهتره
  فرصتی راکه به پودیمیردادیم به اسدی می دادیم این همه پول نداده بودیم واسدی هم بازیکن شده بود

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن