کرمانی مقدم: پرسپولیس باید گلزنی را یاد بگیرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 537 ] - شنبه, 11 آبان 1398

کرمانی مقدم: پرسپولیس باید گلزنی را یاد بگیرد

مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در این دیدار، پرسپولیسی ها خوب عمل کردند، ولی موضوع اینجاست که باید گلزنی را یاد بگیرند. مرتضی کرمانی مقدم در گ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کرمانی مقدم: پرسپولیس باید گلزنی را یاد بگیرد

مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در این دیدار، پرسپولیسی ها خوب عمل کردند، ولی موضوع اینجاست که باید گلزنی را یاد بگیرند. مرتضی کرمانی مقدم در گ...

ارتش سرخ دات كام :

مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در این دیدار، پرسپولیسی ها خوب عمل کردند، ولی موضوع اینجاست که باید گلزنی را یاد بگیرند.

مرتضی کرمانی مقدم در گفتگویی، با اشاره به تساوی خانگی پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز اظهار داشت: بازی را دیدم و به نظرم پرسپولیس هنوز نقاط ضعف زیادی دارد. این تیم همچنان در گلزنی به مشکل برخورده و نمی تواند از موقعیت ‎هایش به خوبی استفاده کند به همین علت حتی در خانه هم قادر به باز کردن دروازه حریفان نیست.

وی افزود: در این دیدار، پرسپولیسی ها خوب عمل کردند، ولی موضوع اینجاست که باید گلزنی را یاد بگیرند. آنها هفته قبل 5 گل وارد دروازه شاهین بوشهر کردند و احتمالا در باد آن پیروزی خوابیدند وگرنه دلیلی نداشت پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و با حضور تماشاگرانش مقابل ماشین سازی قادر به گلزنی نباشد.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: علی علیپور به خاطر از دست دادن آن ضربه پنالتی، تحت فشار انتقادات است. البته من هم انتقاد به این بازیکن را وارد می دانم، چون رفتار غیرحرفه ای داشت، اما باید قبول کنیم سرمربی تیم هم مقصر از دست رفتن آن پنالتی است، زیرا او باید تعیین می کرد که کدام بازیکن، ضربه را بزند. حداقل اینکه قبل از زدن پنالتی، به بازیکنش روحیه می داد و خیال همه را راحت می کرد که علیپور نمی خواهد پنالتی چیب بزند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    بازی با ماشین این بابک مرادی از چپ راحت نفوذ میکرد نادری وظایف دفاعیش رو خوب عمل نمیکنه.در حمله هم مث سابق نیست نمیدونم چه محدوده ای براش در نظر گرفتن.در ضمن محمد انصاری بازی با ماشین حداقل 3مورد خطای بی مورد در نقاط حساس انجام داد و باعث ضربه آزاد شد.در حالیکه سیدجلال به این توپها حمله میکرد و پشت مهاجم نمیموند که خطا بده و دفع میکرد.امیدوارم کسی باشه حداقل این بازیها رو مرور کنه .

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن