دنبال امتیاز ویژه نباشیم!

- نظرات : 6 اظهار نظر - بازدید [ 2243 ] - شنبه, 11 آبان 1398

دنبال امتیاز ویژه نباشیم!

سلام آقا رسول. چه خبر؟ اجازه هست؟ می خواهم بدون مقدمه سوالاتم را بپرسم. شما خودت فوتبالیست بوده ای و می دانی که تحریک هزاران هوادار در یک ورزشگاه یعنی چه. می ... 5 out of 5 based on 11 ratings.
دنبال امتیاز ویژه نباشیم!

سلام آقا رسول. چه خبر؟ اجازه هست؟ می خواهم بدون مقدمه سوالاتم را بپرسم. شما خودت فوتبالیست بوده ای و می دانی که تحریک هزاران هوادار در یک ورزشگاه یعنی چه. می ...

ارتش سرخ دات كام :

سلام آقا رسول. چه خبر؟ اجازه هست؟ می خواهم بدون مقدمه سوالاتم را بپرسم. شما خودت فوتبالیست بوده ای و می دانی که تحریک هزاران هوادار در یک ورزشگاه یعنی چه. می دانی وقتی به سمت آنها بروی و تحریک شان کنی واکنش شان چه خواهد بود.این اصلا هم ربطی به فرهنگ و ادب و فهم و شعور ندارد. در هر کجای دنیا،حتی متمدن ترین کشورها هم که این حرکت را انجام بدهی برایت کف نمی زنند.بدون تعارف،روی موج سوار شده اید و دارید و خیلی خوب از فضای به وجود آمده استفاده می کنید.این نظر شخصی من است.

"من برای هواداران دست زدم و به آنها گفتم آفرین به شما که برایتان پنالتی گرفته شده و شما به من توهین می کنید."این حرف را خودتان در مصاحبه امروزتان با یکی از خبرگزاری ها زده اید.انصافا،خدا وکیلی،رفتاری که انجام دادید درست است؟

شما هواداران پرسپولیس را متهم کرده اید که فحاشی کرده اند.اولا همه کسانی که به ورزشگاه می روند را نباید با هم قیاس کرد و اهانت های آنها را (که در همه جا محکوم است) را به کل تعمیم داد.

مثلا حتما شما هم ویدئوی توهین به امید عالیشاه در بازی سال قبل با ماشین سازی را دیده اید.اتفاقا مادر او هم یک خواهر شهید است.اتفاقی که آنجا می افتد تقریبا کم از اتفاقات تلخ تهران نداشت.هر نوع توهینی فارغ از اینکه خانواده یک بازیکن چه کسی باشند بخشودنی نیست همه ما برای اتفاقی که برای شما افتاده و برای آبروی فوتبال ایران افتاده شرمساریم.برای شما قبل از هر چیز به عنوان یک قهرمان ملی از این رفتار نابخشودنی حمایت می کنیم.

همه ما باید به دنبال عدالت باشیم،همه ما باید بجنگیم تا چنین رفتارهای زشتی مدام تکرار نشود.مثلا خود شما باید در صف مقدم این مبارزه باشید.جسارتا می توانیم بپرسیم چرا تا به حال حرفی علیه تماشاگرنماهای تراکتور نزده اید؟آیا چشمان تان را روی همه حواشی به وجود آمده در ورزشگاه های تبریز بسته اید؟

خدای ناکرده شرایط حکم می کند تا سکوت اختیار کنید؟خدا را شاهد بگیرید که تا به حال،حتی یک بار هم که شده شعارهای ساختارشکنانه در ورزشگاه تبریز را نشنیده اید؟

ما هم جزء را به کل تعمیم نمی دهیم.همه باید در کنار هم بجنگیم برای ریشه کن کردن این رفتار زشت،همان طور که گفتید نیاز به کار فرهنگی داریم،همه ما تک به تک مسئول هستیم.مادر شما،ما،امیر قلعه نویی،منصوریان،بیرانوند،عالیشاه و ...ندارد.باید کمک کنیم همه یاد بگیریم ورزشگاه جای فحش دادن نیست می خواهند اعتراض کنند"هو"کنند،چرا به هم فحش ناموس می دهند.بیایید در کنار هم بایستیم و بدون تبعیض به دنبال اصلاح این رفتار زشت باشیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  حیف واژه ی آقا که برای این هوچی گر استفاده می کنید. خدا رو شکر که افتخار خاصی در مقام مربیگری نداره و گرنه کلا خدا رو بندگی نمی کرد.
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  ایشون و امثال ایشون اگه به سمت جنوب قبله گرفتن و نماز خوندن شما به سمت شمال بخونین
  نیم کیلو خیارو با عدالت نمیشه با این جماعت تقسیم کرد شما چقدر دلتون خوشه که با اینا! سر یه صف علیه بی فرهنگی وایسیم
  اینا جیب مارو نزنن....
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  کسانی که فحش میدن چه پرسپولیسی چه استقلالی یا هر تیم دیگه ای به خودشون فحش میگن و فرهنگ نداشته شون رو نشون میدن..خودت هم مقصری ..هرچند توهین زشته و ممکنه پرسپولیس رو محروم کنن..حالا فحش هم میدید چکار به مادر یارو دارید.؟!!
 • بهرام بهرامی
  بهرام بهرامی :
  آقا در مورد چی حرف می زنید. اینها چی را قبول دارند.فقط دنبال محکوم کردن هستند. با کی حرف بزنید.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  یعنی که مادری که شهیدنداده باشه میتونه فحش بخوره؟
  فقط مادرای شهدانبایدفحش بخورند؟
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقارسول اگربه شهداواین چیزاعقیده ای داری بروببین کی هاتواستادیومشهرت پرچم بیگاه بلندمی کنند
  کی هادارندتواستادیوم شهرت ترکیه ترکیه می کنند؟
  داداشات رقتندکه توی شهرت پرچم بیگانه بلندبشه؟
  چراازاین هانمیکی؟چرایه باربه اینهااعتراض نکردی؟ ها؟

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن