اکسید هد

نورالهی: علیپور جزو ارکان مهم قهرمانی ها بوده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 610 ] - یکشنبه, 12 آبان 1398
نورالهی: علیپور جزو ارکان مهم قهرمانی ها بوده است

پرسپولیس در روزی که می توانست با پیروزی برابر ماشین سازی فاصله خود را با صدر جدول کمتر کند، نتوانست به پیروزی برسد تا حالا دوباره برای رسیدن به بالای جدول چشم...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در روزی که می توانست با پیروزی برابر ماشین سازی فاصله خود را با صدر جدول کمتر کند، نتوانست به پیروزی برسد تا حالا دوباره برای رسیدن به بالای جدول چشم به آینده داشته باشد. احمد نوراللهی که در لحظاتی از بازی بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو داشت، در این بازی هم تلاش زیادی کرد تا بتواند تیمش را پیروز کند اما موفق به انجام این کار نشد. با نوراللهی درخصوص شرایط پرسپولیس، جشن قهرمانی سوپرجام و البته پنالتی جنجالی علیپور گفت وگو کرده ایم:

*پرسپولیس در روزی که می توانست فاصله خود را با صدر کم کند، نتوانست حریف خود را شکست دهد.
واقعا حیف شد. ما در این بازی نتوانستیم مثل همیشه بازی کنیم و به همین دلیل شرمنده هواداران شدیم. البته در روزی که خوب نبودیم هم می توانستیم به گل برسیم که متأسفانه این اتفاق نیفتاد و در نهایت امتیاز حساسی را از دست دادیم.

*با این شرایط به نظر می رسد که دوباره تیم در شرایط بدی قرار گرفته باشد.
اصلا اینطور نیست. ما در شرایطی نتوانستیم نتیجه بگیریم که بیشتر بازی ها هم با تساوی به پایان رسید و هیچ اتفاقی خاصی رخ نداده است. هنوز می توانیم به صدر جدول برسیم.

*با این تساوی دوباره انتقادات از تیم آغاز خواهد شد.
به نظر من انتقادات از پرسپولیس کمی غیرمنصفانه است. ما در بازی های قبل خوب بازی می کردیم و با بدشانسی نتیجه نمی گرفتیم اما در این بازی قبول دارم که خوب هم بازی نکردیم اما قطعا از بازی آینده جبران خواهیم کرد و تلاش می کنیم تا این نتیجه را جبران کنیم.

*هنوز هم انتقادات زیادی نسبت به خط حمله می شود.
به نظر ما در خط حمله بیشتر از اینکه بی دقت باشیم، بد شانس هستیم. در همین بازی مقابل ماشین سازی می توانستیم در نیمه اول به گل برسیم که با بدشانسی توپ های ما تبدیل به گل نشد.

*علیپور هم با پنالتی عجیبی که زد، پیروزی را از پرسپولیس گرفت.
واقعیت این است که بهترین بازیکنان جهان هم پنالتی خراب می کنند و این اتفاق می افتد. علی برای این تیم خیلی زحمت کشیده و در هفته پیش هم توانست هت تریک کند. نباید یادمان برود که علیپور در چند سال گذشته یکی از ارکان مهم قهرمانی پرسپولیس بوده است.

*به نظرت بهتر نبود علیپور در آن شرایط چیپ نزند؟
بازیکنان بزرگ هم بعضی وقت ها چیپ می زنند. علیپور بازیکن مهمی برای ما ست و مطمئن باشید دوباره موفق می شود و کمک می کنیم تا علی این فصل هم برای آقای گلی بجنگد. البته هواداران در ورزشگاه آزادی فقط پیروزی می خواهند و ناراحتی آنها طبیعی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن